dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna

Kiełkowice,śląskie

990 000 zł18 520 m² 53,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż | Działka Usługowo - Mieszkaniowa | Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę Budowlano-Usługową zlokalizowaną we wsi Kiełkowice w powiecie zawierciańskim na terenie Jury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

399 000 zł20 m² 20 451,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy zaaranżowany jako studio na wynajem zlokalizowany w nowej inwestycji przy ul. Żelaznej w samym centrum Krakowa. Dokładna lokalizacja: ul. Żelazna. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siadło Dolne

Siadło Dolne,zachodniopomorskie

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż okazyjna działka W siadle dolnym, objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną Działka ma powierzchnię 1000m2. Dojazd z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł34 m² 18 235,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zakupu jednopokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i łazienką o powierzchni 34 metrów kwadratowych przy ulicy Melomanów 10, na Mokotowie. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

571 000 zł48 m² 12 021 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! nowa cena wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m położone w sercu atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia - Kozanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziadowa Kłoda

Dziadowa Kłoda,dolnośląskie

270 000 zł13 336 m² 20,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 294/2 budowlano-rolną o powierzchni 1 ha 3336,00 m 2 w gminie Dziadowa Kłoda (8,8 km od Sycowa). Działka usytuowana w cichej okolicy w otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Szuflów

Nowy Targ,małopolskie

600 000 zł1 328 m² 451,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

na wzniesieniu, przy drodze, widokowa; media/instalacje: gaz, kanalizacja, prąd; otoczenie: niska zabudowa, nowa zabudowa, łąka; dojazd: droga asfaltowa; wymiary: 34x68; do sprzedania bardzo ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

410 000 zł59 m² 6 914 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z oferta nowoczesnych mieszkań przy ul Mirowskiej. Inwestycja składa się z 4 segmentów dwulokalowych. Każdy z nich oferuje dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Trzcianka,wielkopolskie

279 999 zł59 m² 4 715,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w urokliwej Trzciance. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł74 m² 12 876,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Tylko W the estate warsaw! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 73,7 m , zlokalizowanego na wysokim parterze w pięciopiętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

578 200 zł41 m² 14 099 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

od dewelopera * bez podatku * bez prowizji - uprzedzę pytania dla moich klientów przewidziane atrakcyjne ceny - promocyjne. Dla kogo? Czy zależy Ci na bliskości sprawnej komunikacji? Czy 10 min. do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł36 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2, usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z 1966 roku przy ulicy Wojciecha Żywnego, 5 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarna,podkarpackie

885 000 zł170 m² 5 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż oferujemy pięknie wykończony dom jednorodzinny o powierzchni 113m2 położony w malowniczej miejscowości Czarna w powiecie Łańcuckim. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 542,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Ząbkach o powierzchni 55,73m2 z przynależnym tarasem i ogródkiem. Mieszkanie jest świeżo odmalowane oraz ale wymaga remontu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucjonistów

Będzin,śląskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przestronne, mieszkanie 2 pokojowe ( możliwość przywrócenia układu 3 pokojowego) z ogromnym potencjałem w Będzinie ( Syberka ) przy ul. Rewolucjonistów Mieszkanie o pow. 56,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

510 000 zł51 m² 9 957,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,22 m2. Nieruchomość znajduje się na II piętrze w 5- kondygnacyjnym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. 1 Maja

Wałbrzych,dolnośląskie

2 750 000 zł4 752 m² 578,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Wałbrzycha (śródmieście), obok Galerii Victoria o pow. 4099 m2. Cena obejmuje: grunt, projekt architektoniczno-budowlany, projekty techniczne oraz prawomocne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł47 m² 9 936,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz mieszkać w zielonej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Wygodne, pięknie wykończone, po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł42 m² 9 014,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe do remontu (41,6m2) z komórką lokatorską (ok. 5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Miękinia,dolnośląskie

606 508 zł131 m² 4 612,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta bez pcc i Prowizji. Mieszkanie na które nie trzeba czekać - Inwestycja oddana do użytku! Miękinia to miejscowość, która pozwala odetchnąć od zgiełku miasta, oferując spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

886 048 zł45 m² 19 716 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: ostatnie dostępne 2-pokojowe z mieszkanie w gotowej inwestycji. Dużym atutem nieruchomości jest widok z 16 piętra na Odrę. Otoczenie nieruchomości: zrewitalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

626 280 zł61 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okulickiego

Jabłonna,mazowieckie

2 000 000 zł180 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:959 m²

Przedstawiam Państwu 4-pokojowy 2-kondygnacyjny wolnostojący dom o powierzchni około 180 m2 z 2002 roku budowy, znajdujący się w centralnej części Jabłonnej, przy ulicy Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sokolniki

Sokolniki,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w super i niespotykanej cenie 150zł/m2. Działka położona w gminie Kąty Wrocławskie (sokolniki), spokojna sielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

229 777 zł48 m² 4 817,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

765 000 zł65 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Siechnice/3pok./ogród/komórka/garaż/parter/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Siechnicach. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym (23,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Płoskie

Płoskie,lubelskie

150 000 zł1 100 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana malownicza i cicha okolica! Agent prowadzący: numer kontaktowy: lokalizacja: płoskie (okolice Zamościa), działka nr 221/50. Powierzchnia działki wynosi 1100 m2. (kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

473 000 zł54 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

390 000 zł28 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Siechnice/1pok./ogród/komórka/parter/top/2021 Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28 m2 znajdującą się na nowym osiedlu Atom Centrum w Siechnicach. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencjom i biurom nieruchomości bardzo dziękuje, proszę nie dzwonić- nie współpracuję. Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Góralskiej 37 w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

2 990 000 zł281 m² 10 640,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 37 lat na rynku! dom, w którym chętnie zamieszkasz! Sprzedam dom bardzo dobrze wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł87 m² 7 356,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku dwulokalowym o powierzchni użytkowej 47 m2 z ogrodem 115m2, położony na osiedlu domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy, w odległości 12 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuliłów

Tuliłów,lubelskie

99 900 zł1 793 m² 55,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Tuliłów w gminie Międzyrzec Podlaski w powiecie bialskim województwie lubelskim. Działka z wydanymi warunkami zabudowy wśród naturalnych łąk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

430 553 zł26 m² 16 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,72 m2, położona w samym centrum miasta. Lokal jest częścią nowo powstającej inwestycji, która znajduje się jednym z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Starogard Gdański,pomorskie

299 000 zł58 m² 5 191,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 57,59 m2. Lokal znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

390 868 zł28 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okazja! bez prowizji I bez podatku pcc! budowa zakończona! Przedmiotem ogłoszenia jest 2 pokojowe mieszkanie numer M.02 położone na 1 piętrze w inwestycji ZAMOJSKA'29 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

631 000 zł58 m² 10 786,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Są mieszkania, które po prostu istnieją. I są takie, które czekają na kogoś, kto dostrzeże w nich potencjał i To właśnie jedno z tych wyjątkowych miejsc. Oferuje: 58,5 m (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Borzęcin Duży

Borzęcin Duży,mazowieckie

3 770 000 zł9 000 m² 418,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

: krótko: na sprzedaż trzy działki o powierzchni 3000 m2 każda, położone na granicy Kampinoskiego Parku Narodowego, w Borzęcinie Dużym. : dla kogo? Idealne dla osób poszukujących dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Ignatki-Osiedle,podlaskie

259 500 zł1 077 m² 240,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Parametry: - powierzchnia 1077 m , - wymiary: 24 45 m, - w kształcie prostokąta, - dojazd droga utwardzona, - działka rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej - ujęcie wody: miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż ostatni wolny środkowy segment o powierzchni użytkowej 105,2 m2 plus poddasze 17 m2 z ogródkiem o powierzchni 60 m2 w zabudowie szeregowej,.