dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł24 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem na 7 piętrze 10 piętrowego bloku - Fabryczna na Gądowie Małym przy ul. Na Ostatnim Groszu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł51 m² 12 738,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Brochów, w nowej części tego osiedla przy ul. Semaforowej. Mieszkanie dwupoziomowe, mierzące 51,42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 500 zł105 m² 4 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca Do sprzedania połowa domu w Bydgoszczy z którego wydzielono dwa lokale bez obciążeń posiadające kw. Nieruchomość z dużym potencjałem ponieważ można zagospodarować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

799 998 zł103 m² 7 736,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Premium/ok.Ołtaszyna/4Podkowy/obniżona cena!/top/Wysoka/Partynice/3pok./Okazja/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

450 000 zł58 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty borowinowa, mieszkanie Z ogródkiem, zamieszkaj W spokojnym i pięknym miejscu mieszkanie z ogródkiem! lokal F 1: - na parterze - 3 pokoje ( salon z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

700 000 zł79 m² 8 817,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant. Nieruchomość o powierzchni 79,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

669 000 zł33 m² 20 066 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

! apartament blisko wawel U ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, na ul. Felicjanek , dzielnica Stare Miasto w Krakowie. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

478 999 zł37 m² 12 807,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wrocław/okazja/centrum/do negocjacji/pereca/toplokalizacja/grabiszyńska/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 450 000 zł160 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przestronny dom w pobliżu pkp , okolica cicha i spokojna. Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość o pow. ok. 160 m 2 , posadowioną na działce 1600 m 2. Ten urokliwy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarków

Mysłowice,śląskie

275 000 zł49 m² 5 623,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mysłowice, ul. Gwarków 46,4 m + balkon i piwnica Cena: 275 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,4 m położone na 2. piętrze budynku przy ul. Gwarków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

479 000 zł48 m² 10 020,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 na I piętrze w niskim bloku z lat '90 na Osiedlu Czuby Poręba w Lulinie. Na nieruchomość składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Raszyn,mazowieckie

865 827 zł110 m² 7 871,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bez pcc i prowizji! Gotowy do odbioru! Sprzedam 3-poziomowy 4-pokojowy segment o powierzchni 107,3 m2 z ogródkiem 82,3 m2 położony na osiedlu nowoczesnych i energooszczędnych małych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

449 990 zł53 m² 8 426,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

tanio!/stabłowcka/okazja/po remoncie!/królewiecka/3pok./top Gotowe do zamieszkania w styczniu 2025! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - cena po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 999 zł58 m² 10 643,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Top/3pok/loggia/poleska/okazja/piwnica/tanio Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł65 m² 14 780,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, jasne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł90 m² 7 758,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Środkowa sztuka/duży ogródek/dom/5 pokoi/do odbioru! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Suwałki,podlaskie

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m, zlokalizowane na bardzo spokojnym osiedlu Olimpijskie Ogrody przy ulicy Sportowej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Zator

Zator,małopolskie

2 950 000 zł4 203 m² 701,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dochodowy, gotowy i działający od 5 lat biznes - ośrodek domków pod Zatorem. Oferujemy Państwu świetnie oceniany i dochodowy biznes w postaci ośrodka domków. Ośrodek składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

668 990 zł42 m² 15 778,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/okazja!/rynek/centrum/worcella/rynek/po remoncie/42,5m2/2pok. Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł41 m² 17 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka przy planowanym parku na Kępie Mieszczańskiej. Lokal w stanie deweloperskim. Obecnie otwarta przestrzeń do własnej aranżacji o powierzchni 41,02 mkw - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Główna

Zendek,śląskie

130 000 zł1 191 m² 109,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 1191 m2 położona w Zendku przy ul. Głównej, gmina Ożarowice. Grunt ma powierzchnię trapezu (rzut na zdjęciach). Dogodna lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

374 000 zł28 m² 13 169 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/1pok./Uniwersytet Ekonomiczny/okazja/Kamienna Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę do remontu mieszczącą się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Radom

Radom,mazowieckie

249 000 zł31 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Super propozycja sprzedaży mieszkania dla singla lub młodej pary w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja jedna z lepszych to osiedle Akademickie, pożądane na rynku nieruchomości. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

810 000 zł70 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowy apartament 70m2 w wyjątkowym miejscu! Apartament odznacza się bardzo dużą ilością przeszkleń oraz pięknym ogromnym tarasem 40m2, miejsce postojowe w garażu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sympatyczna

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł39 m² 14 478,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz przytulnego, ustawnego 2 pokojowego mieszkania W dobrej lokalizacji? atuty: - gotowe do natychmiastowego zamieszkania, - zamontowane rolety antywłamaniowe, dzięki czemu mamy dodatkową formę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

483 730 zł37 m² 12 975,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Zapraszamy do zakupu gotowych mieszkań na kameralnym Osiedlu łan. Zakup bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

375 000 zł56 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie 56 m z balkonem i pięknym widokiem - 7. piętro, budynek z windą Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 070 000 zł51 m² 20 980,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Aleja Kijowska - Krowodrza nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

489 990 zł45 m² 10 792,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Staropolska/psie pole/taras/piwnica/gotowiec inwestycyjny/2pok./Premium Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Celinów,mazowieckie

285 280 zł1 783 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wysoka jakość przedstawianej nieruchomości, sprawia, że pisać o niej można z dumą i zadowoleniem. Takie są trzy (3) działki znajdujące się przy ul. Świerkowej i Różanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Reguły

Reguły,mazowieckie

1 349 000 zł260 m² 5 188,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przepiękny dom po lekkim remoncie w świetnej lokalizacji, blisko skm-ki. Dom wolnostojący z działką 500 m2. W budynku znajdują się: 5 sypialni, 3 łazienki, kuchnia i wc. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łeba

Łeba,pomorskie

1 250 000 zł1 153 m² 1 084,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:1 554 m²

Oferta sprzedaży Pensjonat w Nowęcinie (obrzeża Łeby) Na sprzedaż przestronny pensjonat o powierzchni użytkowej ok. 1153 m , zlokalizowany w miejscowości Nowęcin, powiat Lęborski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielona Góra,lubuskie

289 000 zł37 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,40 m2 usytuowane na 2 piętrze 10piętrowego wieżowca zlokalizowanego na Osiedlu Piastowskim w Zielonej Górze.Mieszkanie ciepłe, jasne i ustawne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł103 m² 6 766,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

okazja/obniżona cena!/wszystko w cenie!/balkon/top!/marmurowa/4pok./Smolec/premium/parking Obniżona cena! Niecałe 7 tyś za m2! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucha

Poznań,wielkopolskie

500 000 zł46 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wprowadzenia klimatyzacja 3-pokoje ul. Sucha 30a Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych , zlokalizowane przy ulicy Sucha 30a w Poznaniu. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł36 m² 19 668 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 35,54 m , zlokalizowaną w nowoczesnym budynku z 2022 roku, na Osiedlu Alfa Park przy ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

569 990 zł42 m² 13 443,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Krzyki Vivaldiego Premium Okazja Top Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabu Powstańczego

Gliwice,śląskie

338 000 zł62 m² 5 495,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sztabu Powstańczego w Gliwicach. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest wykorzystana maksymalnie efektywnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

769 000 zł62 m² 12 443,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 61,80m2 z balkonem w dzielnicy-Węglinek. Mieszkanie składa się z salonu dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony w centrum miasta przy głównej ulicy, przestronny z dużymi witrynami. Miejsca parkingowe dostępne w okolicy lokalu. Ponadto możliwość parkowania od zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

420 000 zł42 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe M z widokiem na las mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 42,42 m , na którą składają się niewielki salon z aneksem kuchennym, sypialnia, garderoba, łazienka z wc oraz.