dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 379 999 zł308 m² 4 480,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym Parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Sopot,pomorskie

1 190 000 zł110 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Niebanalne, mieszkanie z duszą na poddaszu, w Centrum Sopotu. Jego powierzchnia to 110 m2 mierzona po obrysie podłogi, a 65 m2 to powierzchnia użytkowa. Przestrzeń świetnie zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Osieczna,pomorskie

525 000 zł140 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:701 m²

Spokojna ulica, dwa niezależne mieszkania, przytulne wnętrze, niskie koszta utrzymania, czyste powietrze przyjaźni sąsiedzi to wszystko zastanie nowy właściciel nieruchomości w Osiecznej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tczew,pomorskie

319 900 zł44 m² 7 285,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 43,91 m2, usytuowanego na III piętrze w kamienicy, przy ulicy Kościuszki w Tczewie. Lokal posiada ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybory

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł74 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 74m2 / 4 pokoje / Fordon Szybowników Cena: 430 000zł Pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż jasne i przestrzenne mieszkanie w Fordonie na osiedlu Szybowników. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

890 000 zł800 m² 1 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zbuduj biznes tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Działka inwestycyjna z pełnym due dilligence czeka. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, usytuowane na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Trzcińsko-Zdrój,zachodniopomorskie

629 000 zł210 m² 2 995,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

W ofercie do prezentujemy dom wolnostojący zlokalizowany w urokliwej miejscowości Trzcińsko Zdrój. W miejscowości znajduje się jezioro oraz ośrodki turystyczne Posesja ogrodzona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 633 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zainwestuj 490 000,- w nowym osiedlu hotelowym z 8 domkami do sprzedaży i wynajmu hotelowego Kameralne osiedle domków Willa Wellness Hotel & Resort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Suwałki,podlaskie

800 000 zł308 m² 2 597,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Szukasz wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej w Suwałkach? Oto doskonała okazja do nabycia przestronnego lokalu położonego w prestiżowej kamienicy przy ul. Kościuszki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domasław

Domasław,dolnośląskie

1 000 001 zł118 m² 8 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domałsaw, gmina kobierzyce, lux dom W zabudowie bliźniaczej, pow. 118 M2, działka 300 M2 Dom 118 m2 na cichym i spokojnym osiedlu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Okolica ulicy Kwiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł103 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

We speak english! *** Oferta na wyłączność *** *** Dostępne od ręki *** Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 103 m2 położone w pięknej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł54 m² 7 230,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Marzysz o mieszkaniu, które łączy wygodę, przestrzeń i bliskość natury? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Prezentujemy funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

1 499 000 zł173 m² 8 677,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kiekrzu, gmina Rokietnica. Kameralne miejsce, kilka domów przy ślepej ulicy, do Jeziora Kierskiego 3 km. Dom 2-kondygnacyjny pow. 172,74 m / działka 790 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 008 287 zł39 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W niezwykle bogatej pod względem historycznym I architektonicznym okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 559 001 zł186 m² 8 381,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny / działka 700 M2 / kiełczów okolica wrocławia Dom parterowy z poddaszem użytkowym i dużym dwustanowiskowym garażem o pow. 32 m2 Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Kraków,małopolskie

650 000 zł64 m² 10 156 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 5 piętrze o powierzchni całkowitej 64 m2 w cenie 650 000 zł. Zlokalizowane w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

458 745 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność cena do negocjacji! Zapraszam do składania ofert dotyczących mieszkania w stanie developerskim w inwestycji Boguszyce 110. Inwestycja jest już po odbiorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w malowniczej wsi Badowo-Dańki, zaledwie 4 km od serca Mszczonowa. Opis mieszkania: zapraszamy do przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom w Sadych Budach - w ścisłym centrum - na cichej kameralnej uliczce. Doskonała lokalizacja do szkoły, przedszkola i pkp ok 10 min. Do nieruchomości doprowadzone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystrzek

Bystrzek,wielkopolskie

67 200 zł2 012 m² 33,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

320 000 zł78 m² 4 082,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni 59,25 m to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń z charakterem i możliwości aranżacyjne. Położone w ocieplonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

764 500 zł45 m² 16 988,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Śląskiej w Gdańsku-Przymorze. Mieszkanie: jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziołowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł60 m² 8 261,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 60 m - Olsztyn, pieczewo, u. Jeziołowicza Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w jednej z najspokojniejszych i najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł70 m² 19 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Мы также говорим на русском! Józefińska - Podgórze. Nieopodal ul. Limanowskiego oraz Plac Bohaterów Getta vibehome z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł46 m² 7 321,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na poddaszu budynku mieszkalnego przy ul. Wileńskiej. Budynek po instytucji wojskowej, całkowicie odrestaurowany około 2009 r., aktualnie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

989 999 zł112 m² 8 878,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Długołęka, dom W zabudowie bliźniaczej, działka 276 M2, media miejskie doskanała lokalizacja, osiedle zabudowy jednorodzinnej na obrzeżach długołęki, cicha I spokojna okolica Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł54 m² 8 579,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - balkon - 2 piętro - niski blok Legnica - Tarninów Nieruchomość o powierzchni 53,5 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz dodatkowo balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koniówka

Koniówka,małopolskie

1 749 000 zł217 m² 8 059,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 883 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Koniówka, tuż obok Chochołowa. Na działce o powierzchni 4883 m znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowakowskiego

Stargard,zachodniopomorskie

448 999 zł64 m² 7 035,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 63,8 m.kw. położony na 3 piętrze niskiego bloku na Os. Chopina w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystrzek

Bystrzek,wielkopolskie

67 200 zł2 011 m² 33,42 zł/m²

 

 

 

Kraków,małopolskie

504 084 zł42 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie 2 pokojowe mieszkania! Mieszkanie składa się z : przedpokoju salonu połączonego z kuchnią sypialni łazienki Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 449 900 zł395 m² 6 202,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany na zamkniętym osiedlu niskiej zabudowy jednorodzinnej w Bielanach Wrocławskich, ul. Ogrodowa Powierzchnia użytkowa domu 258,79 m2, 8 pokoi, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

790 029 zł81 m² 9 699,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż nowej inwestycji premium Ceny od 9600 zł/m2 Przedmiotem niniejszej oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o pow. 81,45 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Burdzińskiego

Warszawa,mazowieckie

129 999 zł21 m² 6 190,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Sprzedam garaż murowany, w kompleksie garaży. Róg ulicy Szanajcy i ulicy Burdzińskiego. Powierzchnia zabudowy: 21m2 (użytkowa 17m2) Szerokość: 2,80 m Długość: 6,10 m Wysokość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

418 000 zł48 m² 8 785,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/2pok./lux./balkon/piwnica/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

989 000 zł160 m² 6 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Radwanice gmina siechnice, przedmiescie wrocławia, doskonała lokalizacja Z dojazdem do wrocławia, wschodniej obwodnicy I A-4 Parterowy dom jednorodzinny o pow. całkowitej 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł60 m² 15 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy 3 pokojowe mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Wrocławskiego Jagodna. Mieszkanie pochodzi z rynnku wtórnego natomiast nie było jeszcze nigdy zamieszkałe. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

1 600 000 zł130 m² 12 307,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania dom z zabudowaniami na działce 30ar. Dom o powierzchni 120m2: 5 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki. Możliwość zamieszkania 2 rodzin-2 osobne wejścia. Dodatkowo na posesji znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodników

Dąbrowa Górnicza,śląskie

950 000 zł92 m² 10 326,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom wybudowany w 2022r , konstrukcja szkielet drewniany. Parterowy z poddaszem użytkowym nadającym się do adaptuj na mieszkalny. Powierzenia.