dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nowodworze,małopolskie

89 000 zł950 m² 93,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 9,5 ara, położoną na granicy miejscowości Tarnowiec i Nowodworze. Działka wydzielona z większej powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł320 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Luksusowy dom w centrum Torunia, świeżo odnowiony, gotowy do zamieszkania. Na parterze przestronny hol, salon z kuchnią i jadalnią, gabinet i łazienka. Na piętrze trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystrzek

Bystrzek,wielkopolskie

67 000 zł2 205 m² 30,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystrzek

Bystrzek,wielkopolskie

77 600 zł2 322 m² 33,42 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł88 m² 11 175,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koźmice Małe

Koźmice Małe,małopolskie

259 000 zł1 033 m² 250,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nieopodal Wieliczki! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w Koźmicach Małych (gmina Wieliczka), w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybacka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

545 000 zł36 m² 15 232 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na nowym osiedlu Nawigator, w części zachodniej Kołobrzegu, 800m od parku nadmorskiego. Budynek wyposażony w nowoczesną windę. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 499 999 zł162 m² 21 604,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Wrocław śródmiescie, park biskupiński okokica, stylowy dom wolnostojący 160 M2, działka 774 M2 Dom z lat międzywojennych XX. wieku o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

821 800 zł65 m² 12 689,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Emmerson nieruchomości oferuję na sprzedaż bardzo przestronne, dwupoziomowe mieszkania w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Nieruchomość zlokalizowana na drugi piętrze dwupiętrowego bloku. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu interesującego 2 pokojowego lokalu w pięknej kamienicy przy ul. Hubskiej 82a. Lokalizacja Świetna lokalizacja blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Nosy,mazowieckie

799 000 zł19 100 m² 41,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka budowlana o powierzchni 19 100 m 2 w miejscowości Nosy , gmina Tarczyn. Wymiary 42 x 460 Media :prąd, woda miejska Teren objęty mpzp - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

955 000 zł55 m² 17 300,70 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,2m2, usytuowane na 8 piętrze w 16 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej. Budynek przeszedł gruntowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Obrońców Poczty Polskiej

Gdańsk,pomorskie

1 080 000 zł88 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Pośredników zapraszam do poszukiwania klienta, 2% prowizji po przyprowadzeniu klienta, sprzedam wyjątkowe mieszkanie W idealnej lokalizacji. - 88 metrów kwadratowych + kilka metrów niskiej antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł722 m² 311,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 729 m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł42 m² 9 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecam na sprzedaż fajne dwa pokoje z balkonem, zlokalizowane w dzielnicy Gumieńce na parterze niskiego bloku. Druga linia zabudowy. Doskonała lokalizacja zapewnia bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystrzek

Bystrzek,wielkopolskie

69 600 zł2 084 m² 33,40 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie! Atuty: - kominek tradycyjny w salonie. - cisza i spokój przy otwartych oknach. - zagospodarowany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

410 000 zł67 m² 6 083,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Starych Tychów na Osiedlu C (ul. Cicha) z najlepszą infrastrukturą w mieście Mieszkanie o powierzchni 67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Okole,pomorskie

190 000 zł3 022 m² 62,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 3022m2, zlokalizowana przy ulicy Brzozowej, w miejscowości Okole, gmina Starogard Gdański. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystrzek

Bystrzek,wielkopolskie

67 300 zł2 014 m² 33,42 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

1 023 157 zł82 m² 12 473 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokoje z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie, przy terenach zielonych! Gotowe do odbioru Opiekun oferty: tel. Gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, osiedle Okrzei

Bełchatów,łódzkie

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze zadbanego bloku na osiedlu Okrzei (po termomodernizacji oraz remoncie klatki schodowej i montażu nowej cichobieżnej windy). Bezpośrednio przed blokiem duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sambora

Tczew,pomorskie

559 000 zł77 m² 7 219,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 77,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł54 m² 11 588,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,5 m , znajdujące się w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku na Jakubskim Przedmieściu. Budynek położony jest na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Paprotek

Mikołów,śląskie

550 000 zł1 027 m² 535,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

ul. Paprotek - wzgórze kamionka - tereny zielone dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja łatwy I szybki dojazd: - do Trasy dk81 Żory - Mikołów - Katowice - 700m - 2 min, na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

299 900 zł32 m² 9 342,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Białegostoku. Nieruchomość o powierzchni 32 m mieści się na czwartym, ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 995 000 zł260 m² 7 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Klient atrakcyjny dom wolnostojący W doskonałej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom w cichej i spokojnej części dzielnicy Gdynia Wiczlino. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 499 999 zł141 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Domaszczyn, gmian długołęka, przy parku dom W zbudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 141 M2, działka 381 M2 Przedstawiam Państwu dom zlokalizowany w Domaszczynie, osiedle Park Domaszczyn 2, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystrzek

Bystrzek,wielkopolskie

67 300 zł2 015 m² 33,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

749 000 zł54 m² 13 773,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dzień Dobry, skoro tu zaglądasz znaczy, że to mieszkanie Cię zainteresowało. Gratuluję. Jesteś coraz bliżej realizacji swojego wymarzonego celu. Pozwól, że zabiorę Cię na wspólną przygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzoskwiniowa

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

879 000 zł133 m² 6 609,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Dom wolnostojący fotowoltaika+pompa ciepła ul. Brzoskwiniowa, kostrzyn nad Odrą Cena dotyczy domu w stanie deweloperskim na działce o nr 446/3- 0.1150 ha Do wykończenia wewnątrz zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 249 000 zł277 m² 8 119,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Smolec, obrzeża wrocławia, piekny funkcjonalny I wygodny dom jednorodzinny 277 M2, działka 669 M2 Dom w Smolcu o powierzchni całkowitej 277 m2 jest położony na działce w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Metelin

Metelin,lubelskie

157 000 zł100 m² 1 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 248 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu ofertę domu jednorodzinnego w cichej i spokojnej okolicy w powiecie Hrubieszowskim, we wsi Metelin. Dom oparty na technologii murowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł26 m² 18 659,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

mieszkanie na start / lub wynajem +garaż 41.000zł pow. 25,67m2 Jeśli szukasz pierwszego mieszkania dla siebie, dla dziecka lub po prostu chcesz zainwestować w nieruchomość - idealne. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ochodza

Ochodza,małopolskie

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson poleca: nieruchomość położoną północnej częsci gminy, w miejscowości Ochodza. Zgodnie z mpzp działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

875 000 zł65 m² 13 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia! Wnętrza zostały odświeżone z dbałością o każdy detal nowe instalacje, podłogi, ściany oraz nowoczesne wykończenie zapewniają komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

464 966 zł56 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta W urokliwej lokalizacji najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 56,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł55 m² 19 909,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem - doskonale skomunikowane, tuż przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Przemyśl,podkarpackie

217 000 zł28 m² 7 708,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w Przemyślu przy ul. Kopernika 54, obok galerii Sanowa Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kamienicy. Ogrzewanie centralne oraz ciepła woda z sieci miejskiej, każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł58 m² 9 293,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy do kupna dostępne od zaraz 3-pokojowe mieszkanie na poznańskich Ratajach, na os. Oświecenia mieszkanie - powierzchnia 58 m2 - rozkładowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń - 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

1 419 000 zł177 m² 8 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Obrzeża wrocławia, powiat średzki, lutynia gmian miękinia dom parterowy Z poddaszem użytkowym, piekny duży ogród 820 M2 Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, przy oświetlonej drodze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij