dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

1 550 000 zł5 600 m² 276,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy Państwu nieruchomość położoną w doskonałej lokalizacji tj. na osiedlu Staroniwa, przy ul. Wywrockiego w Rzeszowie. Numer działki: 293/4, obr 212. Powierzchnia: 5600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

675 130 zł62 m² 10 854,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2m2 przy ul. Przestrzennej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sączewskiego

Będzin,śląskie

49 900 zł40 m² 1 247 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż lokal użytkowy- skarbiec o powierzchni ok.40m2. Usytuowany w podpiwniczeniu Kamienicy Bankowej zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta przy ulicy Sączewskiego 12. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 758 000 zł90 m² 19 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry Bezpośrednio, prywatnie - mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż przy ul. Wiktoryn, na Starych Włochach. Podana cena to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł48 m² 28 125 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Sprzedam nowy, urządzony i wyposażony, gotowy do zamieszkania apartament zlokalizowany na warszawskim Służewiu. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł34 m² 24 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kameralniej inwestycji w centrum miasta. Oferta dla miłośników kamienic a równocześnie ceniących wygodę i technologię. Inwestycja Kamienica 25 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 690 000 zł177 m² 9 548,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Oferuję na sprzedaż elegancko urządzony dom wolnostojący z pięknym ogrodem w Tarnowskich Górach. 0% kosztów obsługi transakcji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Modlińska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł60 m² 4 942,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom 60,5 m2 w Kielcach ul. Modlińska os Ostra Górka. Nieruchomość znajdujący się na działce o powierzchni 342m2. Powierzchnia domu wynosi 60,5m2. w którego skład wchodzą: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

619 079 zł65 m² 9 460,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

1 100 000 zł7 083 m² 155,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona przy drodze krajowej, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przeznaczenia oznaczona jako teren zabudowy usługowej. Obowiązujące zapisy z mpzp: - przeznaczenie podstawowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedlowa

Piława Górna,dolnośląskie

539 000 zł63 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Proszę o udostępnienie! Na sprzedaż nowe mieszkanie w Piławie Górnej.Budynek z 2024r.Rynek pierwotny Mieszkanie wykończone -Cena za m - 8 555,56 Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sanoczek

Sanoczek,podkarpackie

149 000 zł1 218 m² 122,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną, działka posiada warunki zabudowy - zabudowa jednorodzinna mieszkaniowa (do 180 m2) ok. 80 metrów do osiedlowej, asfaltowej drogi; pod działkę doprowadzona bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

515 000 zł42 m² 12 261,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku 10 piętro, dwie windy. Pow. 42m, przedpokój częściowo umeblowany 2 pokoje łazienka oddzielnie wc Kuchnia duży balkon przeszklony ok 10m2 Komórka lokatorska drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł46 m² 10 151,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świetne pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Górczyn, blisko trasy autobusowej i tramwajowej. Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w bloku, 2 windy. Lokal położony jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł100 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2 z 4 wydzielonymi pokojami oraz ogrodem. Budynki posiadają wiele udogodnień, które wygenerują nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Modliszów

Modliszów,dolnośląskie

228 600 zł1 905 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki o powierzchni od 19 do 30 arów w miejscowości Modliszów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

899 000 zł70 m² 12 766,30 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi Revelio! Don't worry! We speak english! ** nowy budynek tuż przy wejściu do Doliny 3 Stawów ** ścieżki do biegania i spacerów, ławeczki i piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Opole,opolskie

890 000 zł64 m² 13 845,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Opolu, osiedle Dębowe Apartamenty. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, duża łazienka z wc, drugie wc oraz przedpokój, komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 250 000 zł160 m² 14 029,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowy dom jednorodzinny zlokalizowany w podwarszawskim Józefowie. Przedmiotowy, nowy budynek, położony jest na foremnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 179 800 zł173 m² 6 808 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom, bliźniak ok.170m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.170 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ustronna

Warszawa,mazowieckie

1 129 000 zł67 m² 16 801 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,2m2 na warszawskim Targówku idealne dla osób szukających komfortowego lokum w cichej i spokojnej okolicy. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krokusów

Czaniec,śląskie

656 500 zł135 m² 4 871,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesne domy w urokliwej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów w Czańcu gdzie powstaje kameralne osiedle Krokusowe Domy. W tej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:433 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w Bydgoszczy lokalizacja idealna dom w centrum miasta.Tereny spacerowe, rowerowe, w bliskiej odległości sklepy, markety, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł35 m² 22 634,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w standardzie premium, usytuowane na ostatnim piętrze (4 z 4) budynku w prestiżowej inwestycji Osiedle Zielone Aleje. Nieruchomość o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ubrzeż

Ubrzeż,małopolskie

160 000 zł1 380 m² 115,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, działkę budowlaną w miejscowości Ubrzeż (gm. Łapanów, powiat Bocheński) w odległości około 4 km od Łapanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zduny,wielkopolskie

472 000 zł63 m² 7 494,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem na pierwszym piętrze w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość znajduje się na spokojnym nowym osiedlu pod Kaliszem. Powierzchnia lokalu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białobłocie

Białobłocie,lubuskie

560 000 zł153 m² 3 653,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:769 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w stanie do własnego wykończenia w miejscowości Blałobłocie na przedmieściach Gorzowa Wlkp. Dom składa się z 2ch poziomów. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł40 m² 9 765,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Jana Olbrachta w Rzeszowie. Zalety inwestycji: - doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

458 000 zł78 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu spółdzielcze-własnościowe mieszkanie czteropokojowe usytuowane na czwartym piętrze bloku z windą na Zabobrzu II. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

429 000 zł65 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Wyjątkowe mieszkanie, warte obejrzenia! Nieruchomość po kapitalnym remoncie, uwzględniającym zmianę układu ścian i pomieszczeń, przez co mieszkanie zyskało na funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Droszków

Droszków,lubuskie

220 000 zł1 038 m² 211,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy położonej w Droszkowie. Proponowana nieruchomość o powierzchni 1038m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł81 m² 23 388,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 80,81 m z balkonem Podstawowe informacje: "dom oficerski Funduszu Kwaterunku Wojskowego" został zbudowany w 1933r. Jest to monumentalna budowla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbcze

Dąbcze,wielkopolskie

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

Nowa niższa cena Dom wolnostojący o pow. 72 m2 na dużej działce o pow. 1.724 m2 z dojazdem z dwóch stron w miejscowości Dąbcze. Budynek wymaga remontu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

539 000 zł65 m² 8 292,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam eleganckie mieszkanie 65m2 na osiedlu Gołębiów II, radom Na sprzedaż oferujemy przestronne i elegancko wykończone mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 990 000 zł350 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Prezentuję Państwu przestronny dom z pięknym, urządzonym ogrodem. Link do filmu znajduje się w parametrach oferty. Nieruchomość mieści się w spokojnej części Kobyłki, ok. 1500m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

318 694 zł40 m² 8 058 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł38 m² 18 315,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia się kompaktowe mieszkanie na osiedlu porto z garażem i siłownią, blisko Plaży - super cena Oferta skierowana zarówno do osób szukających swojego miejsca na ziemi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

939 200 zł58 m² 16 895 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc I prowizji Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z doskonałym układem o pow. 57,92 m2, zlokalizowane na 2. piętrze nowego 7-piętrowego budynku, powstającego na warszawskich Włochach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zduny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezposrednio od właściciela - bez prowizji! Przedstawiam mieszkanie w dwupiętrowej kamienicy w centrum miasta Lokal znajduje się na drugim piętrze ma 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł40 m² 18 404,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wykończone i w pełni urządzone mieszkanie w inwestycji Nowa Letnica, usytuowane w nowoczesnym bloku z 2018 roku, wybudowanym przez dewelopera robyg. Osiedle położone jest.