dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

Rynek pierwotny

771 543 zł43,65 m² 17 675,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiej Pragi-Południe. Lokal łączy w sobie funkcjonalny układ, doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł4 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| [ na sprzedaż] Działka budowlana z szybkim dojazdem do S1 Laliki gmina Milówka / 4000m2 / Tylko u nas! Lokalizacja: laliki gmina: milówka powiat: żywiecki Powierzchnia : 4000m2 Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubomierz,dolnośląskie

850 000 zł410 m² 2 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Nie szukaj dalej. dla Biura Nieruchomości. Zapraszam na prezentację domu położonego na działce o powierzchni 0,2142ha. Część domu wybudowano w okresie przedwojennym, a w 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 332 200 zł7 200 m² 323,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt dla dewelopera - działka (do wydzielenia) o powierzchni ok 7200m2, z czego warunkami zabudowy objęty jest obszar o powierzchni 4994m2. Warunki zabudowy na maksymalnie 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cierchy

Cierchy,świętokrzyskie

166 500 zł2 953 m² 56,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 2953 m2, zlokalizowana w Cierchach, w gm. Mniów. Dla działki w 2008r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 900 zł100 m² 6 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 100m znajdujący się w Kamienicy Polskiej w powiecie częstochowskim. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dobra cena - dobre mieszkanie Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Piekarskiej w bliskim sąsiedztwie parku Marka oraz ulicy Powstańców Śląskich. Budynek zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | nowoczesna kawalerka po kapitalnym remoncie | Łęknica, ul. Polna Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o podwyższonym standardzie, po kapitalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 109 m² 179,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż uzbrojoną działkę budowlaną nr 429/8 o powierzchni 0,1109 ha położoną przy ul. Dragonów 15 w Starych Bogaczowicach.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 450 m² 75,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1.450 m2 położoną przy ulicy Porankowej w Łośnie. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 959 m² 87,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Gardna zaledwie 5 min. jazdy samochodem do centrum Nowogardu. Informacje podstawowe: powierzchnia: 2959m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

729 080 zł66,28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie z przestronnym balkonem w nowej inwestycji w zielonej okolicy. I pcc! Wyjątkowe miejsce na obrzeżach Krakowa, łączące komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68 m² 17 632,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesny apartament z prywatną sauną i 2 miejscami garażowymi Gdańsk Letnica, os. Horizon, ul. Starowiejska Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł53,62 m² 27 788,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Tu nie kupujesz metrów, lecz styl życia! Prestiżowa kamienica i wyjątkowa lokalizacja ul. Bednarska 24 Nieruchomość stanowi część historycznej części miasta, gdzie architektura XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł100,20 m² 11 776 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 100,2 m , położony przy ul. Jana Twardowskiego. Apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Możliwość zakupu dla rodzin z Ukrainy własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego Do sprzedania mieszkanie w bloku na osiedlu w Kowarach. Lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł17 800 m² 7,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne w gminie Czyże, powiat hajnowski. Do sprzedaży 2 działki rolne położone w tym samym obrębie ewidencyjnym nr 11 Morze, gmina Czyże, powiat hajnowski. Działka nr 338.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł118 m² 5 847,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Komfortowy dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej klient nie płaci 2% pcc! Powierzchnia całkowita - 118 m2 Powierzchnia użytkowa - 102 m2 parter - wiatrołap, hol, przestronny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

595 000 zł125 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dzień dobry. NA sprzedaż oferujemy: dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Budynek w zabudowie bliźniaczej: - powierzchnia całkowita 125 m2 - powierzchnia użytkowa prawie 100 m2 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł112 m² 4 776,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Smolnicy super lokalizacja , pod lasem! biuro sprzedaży U nas DZIEŃ OTWARTY trwa przez cały rok! Umów się na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł55,70 m² 7 360,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompleksowo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie na II piętrze w dziesięciopiętrowym bloku położonym przy ul. Zielonej. Całość utrzymana w jednolitej beżowo-czarnej tonacji kolorystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł124 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na sprzedaż, wolnostojący dom parterowy na dużej i zadbanej działce w dobrej lokalizacji - Ruda Śląska, dzielnica Kochłowice. Dom składa się z: >obszernego salonu z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,70 m² 10 950,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Maślicach w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnią o powierzchni 55m2. Układ pomieszczeń: * pokój 1 - ok 22m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł118,59 m² 4 174,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w urokliwym miejscu - Gajowniki, gm. Choroszcz, ( 8 km Białystok), to dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,59 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 100 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Laliki - Urokliwa, widokowa Miejscowość z Możliwością Zakupu Niezwykłych Działek! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki o powierzchni 2 100 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł330 m² 19 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:808 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną rezydencję na wynajem w prestiżowej inwestycji - Osiedle Konstancja. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł245 m² 4 204,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w cichej, spokojnej, zalesionej okolicy - zaledwie 15km od Wrocławia. Miejscowość Kotowice, gmina Siechnice. Dom o powierzchni 245 m2 z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Mąkoszyn,kujawsko-pomorskie

270 000 zł80 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dobre Nieruchomości prezentują przestronny, parterowy 80m powierzchni użytkowej - dom wolnostojący. Dom położony na działce 1800m w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 328 m² 225,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż urokliwa działka w Lisim Ogonie o powierzchni 1328 m2. Położona przy ul. Łowiskowej tuż przy stawach. Miejsce piękne i spokojne. Zurbanizowane tereny niezabudowane. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 184 zł27,18 m² 13 398,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| odliczenie vat-U | duży wybór apartamentów | super lokalizacja apartamenty inwestycyjne W sercu kotliny kłodzkiej - edenhall Lokalizacja: ul. Klubowa 4, duszniki-Zdrój oferta dotyczy lokalu 34,11.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł8 810 m² 408,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8810 m2 znajdująca się w miejscowości Chwaszczyno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 486 zł59,39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł70 m² 9 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferuję wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położone w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Bydgoszczy osiedlu Szwederowo. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł37,50 m² 19 440 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ładne 2-pokojowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji i budynku lokalizacja, budynek Prezentujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37,49 m2, położone na trzecim/ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł190 m² 12 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Przestronny, luksusowy dom w Stylu Rustykalnym zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Przestrzenny salon tworzy wspólnie z kuchnią i holem ciekawą aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł37 669 m² 98,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Glincz, gmina Żukowo, powiat kartuski, 2 ostatnie działki: na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej pow 37 669 m2, doskonale nasłonecznione, teren lekko wzniesiony, dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piła,wielkopolskie

845 000 zł182 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:487 m²

Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni 182 m , położony na działce 487 m na osiedlu Podlasie, przy ul. Rodakowskiego. To lokalizacja, która od lat cieszy się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł21 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w Stachowie p. Mrokowem. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne (wolnostojące lub.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w Andrychowie. Nieruchomość usytuowana przy jednej z bocznych ulic w cichej, spokojnej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym budynku na łódzkim osiedlu Chojny-Dąbrowa. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

91 700 zł917 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z warunkami zabudowy blisko jeziora i lasu - Stary.