dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 999 zł30,80 m² 11 038,93 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Czy szukasz mieszkania wykończonego pod klucz po kapitalnym remoncie, które daje realny potencjał zysku? Interesuje Cię kawalerka lub dwa pokoje pod wynajem lub do życia w świetnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,50 m² 8 169,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 35,50m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku 10 piętrowym w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 900 zł64,55 m² 16 900,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: nieruchomość położona w niskim, kameralnym bloku, na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 273,30 m² 183,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Nowa cena do negocjacji budynek Z bardzo dużym potencjałem Zabrze ul. Hagera 30 Na sprzedaż oferujemy budynek dawnego Hostelu Pracowniczego, a także w późniejszym okresie szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł137,82 m² 9 432,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

DO zamieszkania - wysokiej jakosci materiały Na sprzedaż druga połowa 5 pokojowego domu jednorodzinnego w miejscowości Staniątki obok Niepołomic. Łączna powierzchnia użytkowa to 105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł2 161 m² 247,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz swojego miejsca na Ziemi, warto zapoznać się z tym miejscem - kczewo. Na sprzedaż działka o pow. 2161 m2 z bezpośrednim widokiem na jezioro, przepięknie położona- na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł95,50 m² 8 324,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gustowne dwu poziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu. Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Parkitka przy ul. Poleskiej 74 D. Bardzo blisko środki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł77,02 m² 6 219,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę na wyłączność: na sprzedaż skrajne mieszkanie o powierzchni 77 m2, usytuowane na piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł901 m² 198,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m , położona w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka znajduje się przy ul. Wojnowickiej , w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł256 m² 7 027,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Nowoczesne domy tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym! Na sprzedaż nowoczesne domy, połączone garażami, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jaśki

Jaśki,warmińsko-mazurskie

1 990 000 zł232 m² 8 577,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 578 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej 232 m2, położony w spokojnej mazurskiej miejscowości Jaśki, gm. Olecko 340 metrów od Jeziora Dobskiego. Dom znajduje się na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 000 zł37 m² 17 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż apartament z ogrodem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi ok. 17-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 507 zł59,97 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 427 zł43,94 m² 13 824,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł13 487 m² 192,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż działki. 13487m2 Grunt oddany w użytkownie wieczyste(2089-12-06). Idealny pod działalność przemysłową lub logistkę. Cena netto. Oferta wysłana z systemu bck Galactica oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł150 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 015 m²

Nieruchomość składająca się z dwóch działek, położonych powyżej 650 m n.p.m. Jedna z działek o powierzchni 3015 mkw jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł730 m² 6 849,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 140 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek produkcyjny na działce o pow. około 8140 m 2 w Łasku Budynek o powierzchni ok. 730 m 2 szerokości 12m z lat 60 (po generalnym remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

181 000 zł5 168 m² 35,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Poszukujesz kameralnej działki rolnej - 5168m2, w niedalekim sąsiedztwie Jeziora Ostrowite Wieś Ostrowite, gmina Lniano. Kształt działki trójkąt, przy drodze gminnej. Media- woda i prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry ;) Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe (38m2) mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 1. piętrze w zadbanym budynku na cenionym Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący z lat siedemdziesiątych z garażem w bryle posadowiony przy oświetlonej ulicy asfaltowej w sąsiedztwie podobnej zabudowy. Budynek znakomicie może służyć pod.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 300 m² 58,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 2300 m2 w miejscowości Wojciechów. Działka w kształcie rombu o wymiarach w przybliżeniu: 24,00 m x 129,00 m x 29,00 m x 126,00.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł560 m² 321,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 036 m² 91,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż kompleks sześciu działek zlokalizowanych w miejscowości Żerdno, w gminie Czaplinek. Działka 8 pow. 1036 m2, cena 95 000,00 zł Działka 15 pow. 3002 m2, cena 110 000,00.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł71,90 m² 10 570,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Polecam 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku wybudowanym w 2019 roku. Świetna lokalizacja w Plewiskach przy ul. Jarzębinowej - na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 235 000 zł178,54 m² 6 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

1 235 000 zł | sprzedaż | dom | segment środkowy | 178 m2 | solec | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy 121C).

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł900 m² 1 427,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlane o powierzchni 900 m2 na Gąsinie w Pruszkowie. Działka przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości przy drodze ok 35m.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł15 000 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**ogłoszenie sprzedaży działki inwestycyjnej w miejscowości Dobroń Mały w gminie Dobroń** Na sprzedaż działka o powierzchni 1,49 ha , położona w Dobroń Mały W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 500 zł126 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zakupu urokliwego domu o wymiarach 9x7 metrów, co daje imponującą powierzchnię około 63 metrów kwadratowych na parterze oraz drugie tyle na poddaszu (z.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,70 m² 5 008,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super okazja M-4 żory os. Korfantego wolne od zaraz * 279 tys* tylko W solid taka oferta. Licencjonowane biuro nieruchomości posiadamy w swoje ofercie mieszkanie położone w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł3 942 m² 105,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Rewelacyjna działka nad jeziorem! Polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 3942.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 543 zł43,65 m² 17 675,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiej Pragi-Południe. Lokal łączy w sobie funkcjonalny układ, doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł4 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| [ na sprzedaż] Działka budowlana z szybkim dojazdem do S1 Laliki gmina Milówka / 4000m2 / Tylko u nas! Lokalizacja: laliki gmina: milówka powiat: żywiecki Powierzchnia : 4000m2 Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubomierz,dolnośląskie

850 000 zł410 m² 2 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Nie szukaj dalej. dla Biura Nieruchomości. Zapraszam na prezentację domu położonego na działce o powierzchni 0,2142ha. Część domu wybudowano w okresie przedwojennym, a w 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 332 200 zł7 200 m² 323,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt dla dewelopera - działka (do wydzielenia) o powierzchni ok 7200m2, z czego warunkami zabudowy objęty jest obszar o powierzchni 4994m2. Warunki zabudowy na maksymalnie 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cierchy

Cierchy,świętokrzyskie

166 500 zł2 953 m² 56,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 2953 m2, zlokalizowana w Cierchach, w gm. Mniów. Dla działki w 2008r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 900 zł100 m² 6 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 100m znajdujący się w Kamienicy Polskiej w powiecie częstochowskim. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dobra cena - dobre mieszkanie Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Piekarskiej w bliskim sąsiedztwie parku Marka oraz ulicy Powstańców Śląskich. Budynek zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | nowoczesna kawalerka po kapitalnym remoncie | Łęknica, ul. Polna Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o podwyższonym standardzie, po kapitalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 109 m² 179,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż uzbrojoną działkę budowlaną nr 429/8 o powierzchni 0,1109 ha położoną przy ul. Dragonów 15 w Starych Bogaczowicach.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 450 m² 75,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1.450 m2 położoną przy ulicy Porankowej w Łośnie. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 959 m² 87,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Gardna zaledwie 5 min. jazdy samochodem do centrum Nowogardu. Informacje podstawowe: powierzchnia: 2959m2 Kształt działki:.