dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł28 m² 12 915,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjna Inwestycja - Gotowe i Wynajęte Mieszkania! Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna: mieszkania o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowane na Psim Polu, zarządzane przez renomowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

209 000 zł34 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 Zielona do zamieszkania oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo czyste i zadbane mieszkanie M2 o pow. 34,50 m2 z dużym balkonem na VI pietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

215 000 zł32 m² 6 782,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 1-pokojowe ok. 32 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, budynek z cegły, osobna kuchnia, ogrzewanie miejskie, na terenie zamkniętym, budynek jest zbudowany z cegły, odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł42 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament 42,5 m2 | 2 Pokoje | 4 Piętro | Winda | Czynsz 500 zł | Zamknięte Osiedle z Ochroną | Własnościowe z kw | Patio | Cicha i Zielona Okolica | Blisko Trasa S8 | Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolewska

Łódź,łódzkie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W łodzi są perełki i to według mnie jedna z nich Zapraszam do zakupu kompaktowego, świetnie zaprojektowanego mieszkania z dużym balkonem na Polesiu. Nowoczesny apartamentowiec położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 178 000 zł121 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż Wrocław, @witajwiglica Księcia Witolda - ciekawe miejsce na mapie Wrocławia Na sprzedaż lokal w prestiżowym budynku Witolda3840. Lokal jest usytuowany bezpośrednio przy ulicy ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 000 zł58 m² 6 237,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Makler poleca serdecznie! Ustawne i przestronne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wstrzymane! Do sprzedaży mieszkanie o pow. 53m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Hetmańskiej w pobliżu rzeszowskich Bulwarów. Rozkład: -przedpokój, -wc, -kuchnia, -salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

1 850 000 zł140 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Marzysz o przestronnym i stylowym apartamencie, który będzie idealnym miejscem dla Twojej rodziny? Oferujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament z tarasem na dachu, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jawczyce

Jawczyce,małopolskie

760 000 zł169 m² 4 487,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Brak prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym w Jawczycach. Dom o powierzchni użytkowej 169,35 m , powierzchni całkowitej 169,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Odolion

Odolion,kujawsko-pomorskie

109 000 zł1 148 m² 94,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości gruntowa o powierzchni: 1148m 2 zlokalizowana jest w samym centrum wsi Odolion/k Aleksandrowa Kujawskiego. Działka w kształcie ustawnego prostokąta z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

65 000 zł539 m² 120,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Jestem , doświadczony Specjalista oraz współwłaściciel Grunt to Nieruchomości. Moja główna misja to znalezienie dla Państwa idealnej nieruchomości, a także zagwarantowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

610 000 zł3 410 m² 178,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kiełczów działka siedliskowa z możliwościami zabudowy pow 3410m2 na osiedlu domów wolnostojących Uzbrojenie w ulicy prąd, wodociąg, gaz. Możliwość podziału działki. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł158 m² 11 041 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zakup możliwy tylko za gotówkę. Lokal użytkowy o powierzchni 158.5 m zlokalizowany w Warszawie na Bemowie, przy ul. Morcinka 14a z dwoma niezależnymi wejściami. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Węsiory

Węsiory,pomorskie

520 000 zł5 000 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka w kształcie trójkąta, zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żuławska

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł43 m² 10 116,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam. Mam na sprzedaż mieszkanie 2-u pokojowe do remontu na ulicy Żuławskiej. Mieszkanie ma ok 43 m2 i składa się z salonu, sypialni, widnej kuchni, łazienki garderoby oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek Fałęcki

Kraków,małopolskie

797 000 zł57 m² 13 982,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Narożne 3-pokoje w zielonej okolicy! Garaż i taras! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż w pierwszej linii zabudowy przy Lesie Borkowskim! Najdynamiczniej rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 738 400 zł1 956 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie natura łączy się z wygodą życia blisko miasta? Prezentujemy wyjątkową działkę w Izabelinie C, prawdziwy diament wśród lokalnych nieruchomości. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

277 129 zł43 m² 6 497,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

646 247 zł57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł68 m² 16 835 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z niezwykłym widokiem - 3 pokoje z oddzielną, przestronną kuchnią i dużą loggią, na 11 piętrze budynku tuż przy Parku Szczęśliwickim. Adres: ul. Dickensa 29 Jakie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Zegrzanki

Zgierz,łódzkie

1 100 000 zł450 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Chcesz dojechać na Radogoszcz Zachód w 6 minut lub na Dworzec Kaliski w 15? Tak! To jest możliwe! Zaledwie 200 metrów do nowej stacji pkp! Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł31 m² 10 058,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w II etapie przy ul. Bałtyckiej na O siedlu Przyszłość w Budynku 3a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowicka

Bielsko-Biała,śląskie

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja nowa niższa cena - 349 000 Witam, oferta od osoby prywatnej, bez pośredników. Mieszkanie jest wschodnie, widokowe, z balkonem. Mieści się w dużym 10piętrowym bloku ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

491 971 zł33 m² 15 026,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32,74m2 z ogródkiem 54,60m2! na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 2 - pokojowe ma pow. 32,74 m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

755 000 zł48 m² 15 663,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20m2 zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Zaspa. Doskonała lokalizacja, blisko przystanek autobusowy, tramwajowy oraz skm ( ok 1km ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,97 m , zlokalizowane w prestiżowej, południowej części Gdańska. Jest to idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 170 000 zł50 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

* english version below * top lokalizacja tuż przy Plantach Krakowskich, zaledwie 5 minut spacerem do Rynku Głównego. Narożnik ulic Studenckiej i Podwale. Wyremontowane mieszkanie w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 199 000 zł202 m² 5 929,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:447 m²

Brak prowizji dla kupującego! Ofertę tego domu zachwalają na portalach moje koleżanki z biura, które na sprzedaży nieruchomości zjadły zęby, ale prawda jest taka, iż owej nieruchomości dalece.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł28 m² 13 398,70 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w prestiżowym apartamentowcu Plaza Tower przy ul. Zagnańskiej w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 27,56 m z loggią 6,77 m znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

749 900 zł38 m² 19 734,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Poznań,wielkopolskie

779 000 zł85 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie z kameralnym ogródkiem piękne osiedle w willowej dzielnicy Poznania, idealna przestrzeń do życia! U W A G A: ostatnie dostępne, gotowe do odbioru lokale ~~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł132 m² 6 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

563 586 zł69 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc bez Prowizji dla Biura Zapraszam do prezentacji mieszkania położonego w Trzebini. Lokal nr 28 ma powierzchnię 68,73 m2 położony jest na 6 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Polna

Wolbrom,małopolskie

135 000 zł1 860 m² 72,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż działkę budowlano - rolną w miejscowości Wolbrom. Jej łączna wielkość to 1860 m2 ( szerokość ok. 11 m, długość ok. 178.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uczniowska

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł42 m² 2 386,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie przy ul. Uczniowskiej , składające się z : - dwóch pokoi, - kuchni ze sprzętami ( nowa zmywarka, płyta elektryczna , piekarnik, lodówka - symboliczna opłata za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Jarosław,podkarpackie

248 000 zł57 m² 4 353,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży bez-czynszowego Mieszkania w Kamienicy w Jarosławiu Na sprzedaż przytulne mieszkanie w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w sercu Jarosławia. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stączka

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł80 m² 8 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 80 m2 w stanie deweloperskim z dwoma przynależnymi miejscami postojowymi, fotowoltaiką i rekuperacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraczkowa

Kraczkowa,podkarpackie

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 1600 m , zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kraczkowa. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Milicz,dolnośląskie

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** super oferta **** *** 2 pokojowe mieszkanie w pobliżu centrum Milicza *** *** klimatyzacja! *** *** miejsce postojowe W cenie! *** budynek I lokalizacja: mieszkanie mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Winiec

Winiec,warmińsko-mazurskie

625 000 zł50 000 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zakupu działki znajdującej się w Wincu, gmina Miłomłyn. Enklawa lasów państwowych w połączeniu z Kanałem Ostródzko-Elbląskim i licznymi jeziorami czynią to.