dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Loft z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 115 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

529 000 zł85 m² 6 223,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronne mieszkanie do własnej aranżacji. Rozkład: -pokój z wyjściem na balkon -2 sypialnie -kuchnia -łazienka -toaleta -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

477 900 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na Sprzedaż Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy lokal usługowy na sprzedaż. Lokal o powierzchni 31,86 m znajduje się na parterze 11-kondygnacyjnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławówka

Racławówka,podkarpackie

850 000 zł113 m² 7 522,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m2 z działką 1,66 ar w stanie deweloperskim. Budynki o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

297 806 zł44 m² 6 754,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

509 000 zł46 m² 11 065,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomości oferują do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Nowej Hucie os. Teatralne Mieszkanie o powierzchni 46m mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł43 m² 8 581,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m , położonego na czwartym piętrze w zadbanym czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

628 500 zł50 m² 12 495 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 50,3 m położone na wysokim parterze w niskim, 2-piętrowym budynku z lat 2000-2003 przy ul Zimowej 9. Zapraszamy inne agencję do współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł108 m² 11 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowego domu w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim. Inwestycja zlokalizowana na północy Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Klonowa

Stefanówka,mazowieckie

1 250 000 zł3 000 m² 417 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 222/1 obręb 0003, to nowa działka która powstała wskutek podziału większej nieruchomości przy ul. Klonowej. Działka ma już wyrobione warunki zabudowy na 3 domy jednorodzinne jedno lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

419 000 zł123 m² 3 420,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy- w otoczeniu zieleni? Jednocześnie, zależy Ci na komfortowym metrażu i szybkim dojeździe do kluczowych punktów miasta? Sprawdź tą ofertę! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 909 zł40 m² 8 956,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślusarska

Katowice,śląskie

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w dogodnej lokalizacji w Katowicach, dzielnicy Załęże przy ulicy Ślusarskiej. Cena sprzedaży to 239 000 zł, co oznacza, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Makowiec

Makowiec,mazowieckie

165 000 zł1 249 m² 132,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy nieruchomość zlokalizowaną w odległości ok 3km od granic miasta Radomia, w miejscowości Maków Nowy. Jest to duża, ustawna działka, położona bezpośrednio przy malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

779 000 zł139 m² 5 585,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Stanowicach. Kameralne osiedle wśród terenów zielonych. Całkowita powierzchnia domu: 139,48m2 parter 52,69m2 Wiatrołap 3,64m2 wc 1,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leszczków,świętokrzyskie

350 000 zł124 m² 3 209,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 522 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z dużą działką w miejscowości Leszczków obok Lipnika. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 124,3m2, usytuowany na działce 4522m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Janki

Janki,mazowieckie

1 170 000 zł1 800 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1800 m2, w Jankach. Działka przy drodze asfaltowej, o wymiarach ok. 62 m x 28 m. Media wszystkie bezpośrednio przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę w Chmielniku, oddaloną zaledwie 10 km od granicy Rzeszowa, o powierzchni 60 arów. Działka posiada Warunki Zabudowy na trzy domy jednorodzinne. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 029 000 zł77 m² 13 355 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie, położone w prestiżowej, nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Letnicy. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymczaka

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zamknięte osiedle, pięć minut od metra Płocka! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku 1962 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Szymczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

989 900 zł46 m² 21 665,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Gotowe do wejścia* mieszkanie przy ulicy Pana Tadeusza w Krakowie. Brak podatku pcc Mieszkanie: *aktualnie jest w trakcie wykańczania (do końca I połowy stycznia, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szczecin,zachodniopomorskie

1 421 000 zł1 450 m² 980 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dużej działki budowlanej w prestiżowej, cichej i spokojnej okolicy na Warszewie o powierzchni 1450m 2. Działkę obejmuje mpzp. Bardzo dobry dojazd do Centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wilkowice

Wilkowice,śląskie

382 800 zł957 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy piękną malowniczą działkę w spokojnej okolicy o powierzchni 957m2. Działka o regularnym kształcie na posadowienie domu, niepowtarzalny klimat tworzą drzewa rosnące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

568 383 zł46 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja zlokalizowana w rejonie ulic Śliwiaka i Pólłanki w dzielnicy Podgórze powstaje w miejscu, w którym niebawem stworzy nową, zieloną i nowoczesną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pułtuska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 50 m2 położony przy ulicy Pułtuskiej w Elblągu. Budynek znajduje się na działce o pow. 779 m2. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Diamentowa

Blizne Łaszczyńskiego,mazowieckie

19 630 000 zł15 100 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo-produkcyjna położona w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego na granicy Warszawy przy trasie S-8, dojazd drogą gminną z mediami przy działce: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piaseczno,mazowieckie

3 400 000 zł280 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom - niepowtarzalna lokalizacja | zieleń, natura I cisza. A przy tym bliskość do centrum warszawy Luksusowy dom w Zalesiu Dolnym , który jest synonimem dobrego smaku i wygody - ogrom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

450 000 zł59 m² 7 668,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,83 m2, położone przy ulicy Parkowej w Olecku. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osolin

Osolin,dolnośląskie

1 310 000 zł276 m² 4 746,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:969 m²

Piękny, zadbany dom dla dużej rodziny w atrakcyjnym Osolinie, blisko Obornik Śl. i Wrocławia! Ważne: oferta na wyłączność, za pośrednictwo. Nowa, niższa cena :-) Oferuję Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 119 000 zł84 m² 13 321,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

987 000 zł45 m² 22 016,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy Apartament z Kameralnym Ogrodem na Kępie Redłowskiej Przedstawiam Państwu wyjątkowy 2 pokojowy apartament o powierzchni 44,83 m znajdujący się na niskim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gdyńska

Czerwonak,wielkopolskie

748 000 zł85 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Szukasz domu w wyjątkowej lokalizacji, otulonego zielenią, ale w bliskim sąsiedztwie miasta? Oferujemy urokliwy dom w Czerwonaku koło Poznania, położony na dużej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Joniec

Joniec,mazowieckie

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom drewniany całoroczny, który jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Z gwarancją do marca 2025 roku, ten komfortowy dom to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł43 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak pl, ua, ru, eng Opis nieruchomości Sprzedam wyjątkowe mieszkanie Z przyjemnością przedstawiam klimatyczne mieszkanie, które może stać się idealnym miejscem do życia. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

199 900 zł81 m² 2 476 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Sprzedaje: wisto Nieruchomości biuro godne polecenia! Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bytomia. Lokal o powierzchni 80,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czernicka

Wrocław,dolnośląskie

1 449 850 zł260 m² 5 575,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:830 m²

Cena 5,5tys/m2 Duży dom z ogrodem+garaż/od zaraz Oferujemy na sprzedaż duży dom o łącznej powierzchni 260 m kw, znajdujący się na działce 830 m kw. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbnowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 799 000 zł200 m² 8 973,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

1 799 000 zł | przedsprzedaż | 200 m2 | Konstancin - Jeziorna | połówka bliźniaka | bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

549 000 zł67 m² 8 184,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie Zaczernia, niespełna 8 km od Centrum Rzeszowa. Sprawdzony Deweloper, któremu zaufały już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 052 m²

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej. Zapraszam na prezentację zjawiskowego siedliska w Płoszczynie w województwie dolnośląskim. Możliwa zamiana na duży dom (do zamieszkania).