dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł56 m² 9 768,68 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, przestronne, 3-pok. mieszkanie na Osiedlu Słonecznym. Forma własności Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw/ możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. 56 m2, 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

285 000 zł48 m² 5 987,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis Mieszkania na Sprzedaż Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone na pierwszym piętrze w spokojnej i cichej okolicy. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Chomęcice,wielkopolskie

199 500 zł53 m² 3 735,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zastanawiasz się nad przeprowadzką z dala od miejskiego zgiełku, do domu zaprojektowanego według Twoich oczekiwań, gdzie będziesz cieszyć się ciszą i spokojem oraz tworzyć swój idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż dom na osiedlu Jaroszówka cena promocyjna _ 750 000 zł tylko W premium nieruchomości Oferta domu na osiedlu Jaroszówka- to jedno z bardziej lubianych i poszukiwanych miejsc ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

569 000 zł43 m² 13 232,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie w nowej inwestycji z 2023roku. Nieruchomość o powierzchni 42,99m2, znajduje się na 4 piętrze, składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

799 000 zł55 m² 14 527 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Więcej informacji *510 *297* 341 Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ruczaju! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o metrażu 50m2 położonego na Rubinkowie, przy ul. Rydygiera, 3 km od centrum miasta. Zalety mieszkania: - 3 pokoje z oddzielną, widną kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Popowicach. Informacje podstawowe: cena : 579 000 zł do negocjacji Metraż :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Stobierna,podkarpackie

789 000 zł4 917 m² 160,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka posiadająca prawomocne pozwolenie na budowę, obejmujące budowę siedmiu budynków mieszkalnych, jednorodzinnych wraz z wiatą oraz infrastrukturą techniczną. Charakterystyczne parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piła

Piła,wielkopolskie

439 000 zł82 m² 5 353,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Pile o pow. 82 m usytuowany na działce o pow. 700 m Świetna lokalizacja, duże możliwości. Nieruchomość położona jest w Pile na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Podgórna

Żagań,lubuskie

130 000 zł25 m² 5 220,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka W żaganiu, blisko centrum! Lokalizacja: żagań, bliska okolica centrum, w pobliżu marketów (m.in. Action, netto) Budynek: klimatyczna, bezczynszowa kamienica, 2. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł57 m² 21 060,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z dużym ogrodem na Wilanowie ul. Sarmacka 18 To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które szukają wyjątkowego połączenia nowoczesnej przestrzeni i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł74 m² 10 059,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam bardzo ciekawą i nietypową nieruchomość! mieszkanie I budynek Nieruchomość o powierzchni 74,46m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 450 000 zł290 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z potencjałem. Nieruchomość idealna na cele mieszkalne lub inwestycyjne. Oferta Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 290m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Klonowa

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

3 500 000 zł1 391 m² 2 515,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Promocyjna Cena Przedmiotem sprzedaży jest: hotel Herman i restauracja w dobrym standardzie wyposażenia położony w Wójtowie na ul. Klonowej gmina Barczewo powiat olsztyński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

784 000 zł55 m² 14 254,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i przepięknym widokiem na klasztor Tyniecki o powierzchni 55m2, znajdujące się w fajnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

695 000 zł39 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowy apartament na 6 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę Krakowa, nieopodal Centrum Handlowego bonarka. Mieszkanie ma powierzchnię 39,08m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

2 330 000 zł15 003 m² 155,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy wolnostojący dom jednorodzinny na dużej działce 1,5ha wraz z kempingiem i dwoma całorocznymi domkami (każdy 35m powierzchni zabudowy)- na które prowadzona jest działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wełmin

Wełmin,lubuskie

249 000 zł5 001 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka W wełminie z wz *** nowa niższa cena *** Działka w Wełminie o powierzchni 5001m2 z przeznaczeniem pod budowę z wydanymi warunkami zabudowy dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ledóchowskiej

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł72 m² 20 819,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ciche, jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 ( ekspozycja okien południowo - wschodnia, wschodnia ), składa się z salonu o powierzchni około 25m2 z wyjściem na balkon (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sułków

Sułków,małopolskie

320 000 zł1 900 m² 168,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w malowniczym miejscu w miejscowości Sułków k/wieliczki W Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego objęta symbolem mno (budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyskowice

Pyskowice,śląskie

1 399 000 zł200 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w cichej, malowniczej miejscowości Jaśkowice, tuż obok Pyskowic. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do Gliwic, a jednocześnie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kętrzyńskiego

Bemowo Piskie,warmińsko-mazurskie

230 000 zł47 m² 4 883,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m2 znajdujące się na II piętrze w miejscowości bemowo piskie przy ulicy Kętrzyńskiego 110. 35 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ligota Mała

Ligota Mała,dolnośląskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjne działki budowlane w Ligocie Małej Lokalizacja: ligota Mała, zaledwie 15 minut od Oleśnicy i 40 minut od Wrocławia Oferujemy do sprzedaży 6 działek budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Orla

Orla,podlaskie

40 800 zł3 400 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Zapraszamy na prezentację działki leśnej zlokalizowanej w gminie Orla- około 6 km od Orli- 18 km od Bielska Podlaskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

399 875 zł1 180 m² 338,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Budowlana o powierzchni 1180 m2 w Żurawiniec gmina Miękinia Stacja kolejowa! Dla działki obowiązuje mpzp Lokalizacja: 900 m do granicy Wrocławia Do głównej trasy na Środę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rysiowa

Dołuje,zachodniopomorskie

395 140 zł859 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, uzbrojona, znajdująca się w Dołujach w obszarze objętym obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ( Uchwała nr V/35/98 Gminy Dobra) oznaczonym jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

869 900 zł66 m² 13 180,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66 m znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Okuniowiec

Okuniowiec,podlaskie

159 510 zł1 227 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane położone we Wsi Okuniowiec, gmina Suwałki. Największą zaletą lokalizacji jest bliskość jeziora Muchawiec ok. 200m (plaża gminna).W skład oferty wchodzą dwie działki 6/31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

332 185 zł42 m² 7 860,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

909 000 zł35 m² 25 971,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Śródmieście | powiśle | ul. Dobra 27 | Nowoczesna, cicha i komfortowa nieruchomość na sprzedaż | 2 pokoje | Metro Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

470 000 zł46 m² 10 210,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje bezczynszowe z balkonem I piętro, lubin os. Ustronie Nowocześnie wykończone mieszkanie położone w nowym budynku. Dobra lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

87 000 zł16 m² 5 520,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

.Oferujemy do sprzedania garaż na os.Europejskim w bloku z 2021r. w hali garażowej w bezpiecznym miejscu. Garaż ma 15,76m2 i jest zamykany bramą uchylną natomiast główna brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł160 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 120m usytuowany na działce o pow. 870m zlokalizowany w Milanówku. Piękny zagospodarowany ogród. Rozkład pomieszczeń: 1. Wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł62 m² 16 935,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Bemowie. Mieszkanie znajduje się budynku z 2009 roku, na terenie zamkniętym z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

189 000 zł32 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na osiedlu Michelin. Budynek ogrodzony, wjazd zabezpieczony szlabanem, furtka-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Osowiec

Osowiec,mazowieckie

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaży lokale użytkowe o różnym metrażu w nowym budynku handlowo-usługowym w Osowcu pod Grodziskiem Maz. Idealne miejsce na działalność różnego typu: gastronomiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

234 000 zł36 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

369 900 zł48 m² 7 701,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo wybudowany apartamentowiec o nowoczesnej, dopracowanej architekturze na granicy Leszna i Święciechowy ul.Leszczyńska. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wyzwolenia

Turek,wielkopolskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Os Wyzwolenia 19, w bloku z cegły na 2 piętrze do kupna 2 - pokojowe mieszkanie o pow użytkowej 41,60m2. Okna pcv w nich rolety, podłogi panele i terakota. Oprócz 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 544 804 zł82 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera - ostatnie gotowe apartamenty od 56 m do 101 m . Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji Kameralna, monitorowana inwestycja Oddana do użytkowania - mieszkanie.