dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Więckowice,wielkopolskie

1 399 000 zł170 m² 8 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

845 300 zł56 m² 15 132 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty Krzysztof Czarnecki tel. 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem w zielonej okolicy. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy Parkiem Południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

590 000 zł134 m² 4 402,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nieruchomość inwestycyjna W nakle śląskim - gmina świerklaniec! Małe Osiedle 6 budynków w zabudowie szeregowej. Oferta Inwestycyjna, idealna nieruchomość dla dwóch rodzin! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł42 m² 10 189,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie niepowtarzalny urok historycznej kamienicy z nowoczesnym komfortem życia. Położone przy ulicy Trakt Świętego Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

853 185 zł74 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta W urokliwej lokalizacji najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 74,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ujazdowo

Ujazdowo,mazowieckie

2 699 000 zł354 m² 7 629,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:23 941 m²

Rezydencja o wysokim standardzie wykończenia w Ujazdowie. Dom sprzedawany Z pełnym wyposażeniem Oznaczenie granic działki na zdjęciach i filmie jest orientacyjne. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

329 000 zł38 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Szukasz mieszkania w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Katowic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podhalańska

Częstochowa,śląskie

790 000 zł190 m² 4 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w Częstochowie, w spokojnej lokalizacji, blisko terenów zielonych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w Częstochowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nakło

Nakło,opolskie

770 000 zł350 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:920 m²

Oferujemy na sprzedaż dwa domy w miejscowości Nakło. Idealne dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestycji. Obecnie domy wynajmowane są z powodzeniem. Pierwszy dom: powierzchnia użytkowa: około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzoskwiniowa

Łęgajny,warmińsko-mazurskie

410 000 zł120 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:961 m²

Witam, oferuje na sprzedaż dom o powierzchni 120 metrów kwadratowych w Łęgajnach w stanie surowym otwartym. Dom budowany w roku 2024. Według projektu dom składa się z: -3 pokoi -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

615 000 zł53 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu radosnym. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze apartamentowca oraz składa się z : przedpokoju, obszernego salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Goleniów,zachodniopomorskie

330 000 zł42 m² 7 814,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż! Mieszkanie 2 pokojowe w Goleniowie! Zlokalizowane na III piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, - wc i łazienki; - 2 pokoi. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gogołów

Gogołów,podkarpackie

90 000 zł1 912 m² 47,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w podkarpackim Gogołowie o powierzchni 19,12 ara. Działka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Główne atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

561 200 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż mieszkań W atrakcyjnej cenie mieszkania gotowe W czerwcu 2027 *preferowany kontakt telefoniczny*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

322 934 zł46 m² 7 031 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

439 770 zł41 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marusarza

Częstochowa,śląskie

1 370 000 zł232 m² 5 892,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Oferta 0%! Agencja nieruchomości wgn przedstawia do sprzedaży przestronny i zadbany dom o powierzchni 232,5 m2, usytuowany na działce 685 m2 w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Żelistrzewo,pomorskie

750 000 zł121 m² 6 195,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż jeden z ostatnich dostępnych apartamentów, położonych nieopodal Zatoki Puckiej (3 km od miasta Puck). Lokal gotowy do zamieszkania, dwupoziomowy liczący 126,71m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

625 000 zł53 m² 11 750,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA. Wysoki standard wykończenia W cenie apartamentu pełne kompletne wyposażenie mieszkania Do sprzedania mieszkanie w bloku na Osiedlu Nowe Miasto Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

572 415 zł62 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na piątym piętrze nowoczesnej inwestycji mieszkań przy ul. Św. Kingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

25 000 zł30 m² 1 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię lokal w bardzo dobrym punkcie przy ulicy Jaracza w Łodzi, niedaleko ulicy Piotrkowskiej przy Magdzie - Lokal o powierzchni ok. 30 m2 : - Wydzielone 2 pomieszczenia : na zabiegi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Zawadzkiego

Nowa Wieś,śląskie

650 000 zł7 986 m² 81,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 7986 m2 położona w Nowej Wsi przy ul. Zawadzkiego, gmina Mierzęcice. Grunt ma zbliżony do prostokąta o wymiarach 18,5 x ok.416m2. Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

2 357 537 zł111 m² 21 159 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

- metraż: 111.42 m - Loggia: 7,8 m - Wysokość: 2,77 m - Położenie: Północ, Wschód, Zachód - Realizacja: lipiec 2025 Cena: 2 357 537 zł. Cena m2 : 21 159,00 zł. Liczba pokoi: 5 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł54 m² 11 376,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy na dzień otwarty W dniu 10.02 ( PONIEDZIAŁEK ) OD GODZINY 18:00 DO GODZINY 20:00. Prosimy O telefoniczne potwierdzenie godziny przybycia. Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł65 m² 18 552,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pośrednikom dziękuję za współpracę. Na sprzedaż piękny 3-pokojowy apartament o powierzchni 64,68m2, zlokalizowany w budynku Toscom, przy ul. Nyskiej. Mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mysłowice

Mysłowice,śląskie

178 960 zł2 237 m² 80 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

1 085 618 zł69 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

1 085 618 zł I mieszkanie 3 pokoje I 68,71 m2 I warszawa ursus Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,71 m2 usytuowane na 3 piętrze, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł56 m² 16 119,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie na warszawskim Bemowie przy Ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie o powierzchni 55,77m2 znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowa

Palędzie,wielkopolskie

1 220 000 zł218 m² 5 604,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, dom wolnostojący w Palędziu to wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie funkcjonalność i przestrzeń. Dzięki możliwości podziału na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

679 000 zł126 m² 5 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Sprzedam nowy dom na sprzedaż w Rudnej Małej pod Rzeszowem (gmina Głogów Młp.). Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Rudnej Małej na osiedlu domów jednorodzinnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zbójno

Zbójno,lubelskie

70 000 zł18 000 m² 3,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu interesującą działkę o dużym potencjale rekreacyjnym usytuowaną w otulinie lasu, w miejscowości Zbójno, gm. Sosnowica. Działka ulokowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł25 m² 27 920 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ovo Apartamenty Do sprzedaży 6 jednopokojowych mieszkań z obsługą portierską zlokalizowanych w centrum Wrocławia w prestiżowym kompleksie apartamentowo hotelowym ovo. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Pruszków,mazowieckie

319 000 zł25 m² 12 760 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 25m2 zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Kościuszki. Metraż oficjalny to 25 m2 ale ponieważ mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

327 500 zł49 m² 6 700,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem - Osiedle Młodych. Na powierzchnie mieszkania składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, kuchnia oraz łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Białystok,podlaskie

474 000 zł51 m² 9 330,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dobra lokalizacja - wysoki stoczek - Kołłątaja - II piętro - blisko Centrum - do wprowadzenia - nowa cegła (1998 r.) OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ochodza

Ochodza,małopolskie

260 000 zł2 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson poleca: nieruchomość położoną północnej częsci gminy, w miejscowości Ochodza. Zgodnie z mpzp działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

718 625 zł52 m² 13 740 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: 3- pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 52,30 m2, zlokalizowane na III piętrze powstającego budynku w inwestycji na wrocławskich Krzykach. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

964 900 zł151 m² 6 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny Dom ok.152m2. Bardzo Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.152m2, usytuowany na nowym osiedlu, na działce o powierzchni ok. 550 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł53 m² 12 252,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie po remoncie, dwustronne Z salonu przepięny widok na panoramę miasta. Bardzo polecam :) 4 lata temu remont kuchni, łazienki i ubikacji. Zapraszam na wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziemska

Marysin,lubelskie

899 000 zł145 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na granicy Lublina i Marysina Dom w zabudowie bliźniaczej ( prawa połowa) o powierzchni 145 m2, w standardzie deweloperskim, na działce o powierzchni 500 m2 w Marysinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

705 830 zł67 m² 10 503,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 767 207 zł Powierzchnia liczona po podłodze.