dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienińska

Bielsko-Biała,śląskie

495 885 zł41 m² 12 009,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów z Pakietem Premium w cenie mieszkania! Inwestycja na najwyżej położonej działce na Wzgórzu Trzy Lipki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

995 099 zł48 m² 20 822,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż mieszkań *preferowany kontakt telefoniczny* W ofercie mieszkania o powierzchni od 41 m2 do 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cena do negocjacji! na Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stanisławie

Stanisławie,pomorskie

248 201 zł30 m² 8 371,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż kawalerka o powierzchni prawie 30m2 w Stanisławiu, koło Tczewa :dla kogo?: -Dla singla, młodej pary, uczniów, którzy potrzebują szybkiego dojazdu do Tczewa lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

359 000 zł39 m² 9 288,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie jest rozkładowe znajduje się na 9 piętrze w bloku z windą, na spokojnym osiedlu Widok. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

612 929 zł60 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości Inwestycja położona na północy Wrocławia, na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Lipa Piotrowska. Doskonałe połączenie z Autostradową Obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwiłł

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowy apartament 52 m2 o wysokim standardzie, z klimatyzacją, na Mokotowie. Kameralny budynek z 2022 r., mieszkanie na ostatnim, 6. piętrze. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

399 999 zł250 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Dom z lat 90 oraz dwie działki, pierwsza ponad 9 arów druga ponad 16 arowa ( dwa numery działek- obie działki w mpzp jako działki budowlane). W domu na parterze są dwa duże garaże oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

549 000 zł42 m² 13 021,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta na wyłączność - dostępna jedynie W naszym biurze! Nietuzinkowy, dwupokojowy apartament (42m2) położony na pierwszym piętrze nowego budynku w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z tarasem na dachu. Stan deweloperski, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Kameralne osiedle na Woli Justowskiej. Strona kupująca nie płaci prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzin,lubuskie

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu bloków mieszkalnych! Bardzo dobra lokalizacja - osiedle Widok, świebodzin. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2, usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grywałd

Grywałd,małopolskie

130 000 zł1 078 m² 120,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się mały domek w pięknej okolicy? Wiele atrakcji na wyciągnięcie ręki m.in: - Pieniński Park Narodowy, - spływ Dunajcem, - zamek w Niedzicy, - trasa rowerowa wkoło jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

637 956 zł59 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem. Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

2 230 000 zł104 m² 21 442,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w spokojnej, zielonej okolicy, na nowoczesnym osiedlu Fantazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czarna Górna,podkarpackie

879 000 zł180 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość wolnostojącą znajdującą się w miejscowości Czarna Górna, tuż przy rozjeździe Małej i Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. Dom idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

735 000 zł80 m² 9 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jeżeli szukasz dużego mieszkania w dobrym standardzie i wygodnej lokalizacji, to dobrze trafiłeś/aś. Atuty mieszkania: - 80m2 - 3 sypialnie (9,6m2, 13m2, 13,10m2) - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 500 zł35 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Makler poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, na osiedlu Leśnym, o powierzchni 35,40 m . Lokal znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku. Atuty nieruchomości: wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

771 300 zł63 m² 12 321 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel: 3- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na nowym osiedlu na Księżu Wielkim, w pobliżu terenów rekreacyjnych! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest na Księżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Dubielec

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

280 000 zł3 000 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Do sprzedania dwie działki przemysłowe: 11,7 arów oraz 18,64 arów. Dla własnych potrzeb jest zrobiony projekt hali produkcyjnej o powierzchni ponad 400m2. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

1 150 000 zł2 150 m² 534,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duza 21.5 arowa dzialka budowlano-inwestycyjna w Szczawnicy! Dzialka znajduje sie tuz przy wiezdzie do Szczawnicy, nieopodal Korunki I Drogi Pieninskiej prowadzacej do przejscia granicznego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

299 990 zł59 m² 5 084,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Fajne w niskim bloku na Osiedlu Dolnośląskim- blok nr 135. Dwustronne, rozkładowe 3 pokoje z ekspozycją okien na wschód/ zachód. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł79 m² 12 196,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iły

Iły,mazowieckie

1 350 000 zł121 m² 11 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 900 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu cudowną działkę położoną bezpośrednio nad rzeką Liwiec z linią brzegową 80 m. Ta niepowtarzalna nieruchomość o powierzchni 21 900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł34 m² 7 578,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy! 500m do starego rynku! Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja, jak i pierwsze własne mieszkanie dla młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

860 472 zł39 m² 22 321 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: budynek powstaje w samym sercu Wrocławia. W sąsiedztwie inwestycji znajdziemy między innymi, operę Wrocławską, galerię Renomę lub zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sepno,wielkopolskie

375 000 zł1 511 m² 248,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę budowlaną w super lokalizacji - bezpośrednio przy lesie. Tereny natura 2000 pod ścisłą ochroną. W najbliższej okolicy nie będzie żadnego przemysłu, czy nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł89 m² 4 483,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88,90 mkw, położone na Os. Południe we Włocławku, na 1. piętrze budynku 1-piętrowego z poddaszem, wybudowanym z cegły, z balkonem, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m - Targówek (bródno), warszawa Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 37,5 m , położonego w budynku z lat 70. na Bródnie (targówek). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł43 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Urokliwe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Warszawskiej 3/2. To słoneczne mieszkanie o powierzchni 43 m znajduje się w kameralnym budynku z lat 50, usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Tychy

Tychy,śląskie

797 300 zł119 m² 6 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tychy, atrakcyjna lokalizacja aleja bielska Do sprzedania lub wynajęcia lokal handlowo - usługowo - biurowy o powierzchni 119 m 2 na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena mieszkania obejmuje umeblowanie! Prezentuję państwu jedyne takie trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia w samym sercu Bydgoszczy! Kamienica jak i samo mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

690 000 zł77 m² 8 961 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i przestronne M5 z 2 balkonami, znajdujące się na kameralnym osiedlu w Katowicach przy ulicy Panewnickiej. 77 m2 ,trzy sypialnie , salon i oddzielna kuchnia. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | 51,00 m2 | ul. Krakowska / ks. Jałowego | Śródmieście | Rzeszów Oferta wyłącznie w Pronesto Centrum Nieruchomości Prezentowane 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 185 000 zł105 m² 11 333 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która należy do segmentu premium. Nieruchomość o powierzchni 104,56 m2 została kompleksowo odremontowana w 2023 roku. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

696 428 zł48 m² 14 597,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły mieszkania (oddane do użytku) Liczba pokoi: 3 Salon z aneksem kuchennym - przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. Dwie komfortowe sypialnie - idealne dla dzieci lub jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rzeszów,podkarpackie

607 500 zł80 m² 7 592,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować środkowy dom w zabudowie szeregowej gotowy w stanie deweloperskim, wchodzący w skład kameralnej inwestycji przy ul. Miłosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł41 m² 16 147,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie z widną, oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 41,43 m2 usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie bardzo rozkładowe z widokiem na zieleń. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wójta Radtkego

Gdynia,pomorskie

799 000 zł47 m² 17 072,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,8 m , położonego na.