dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

199 900 zł36 m² 5 630,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wałbrzyskim Podzamczu - przy ulicy Palisadowej. Lokal środkowy, bardzo dobrze nasłoneczniony. Składa się z: - jasnego i dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murarska

Łódź,łódzkie

345 000 zł52 m² 6 635 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Jeśli poszukujecie Państwo przestronnego mieszkania, do własnej aranżacji to ta alternatywa spełni Wasze oczekiwania. Lokalizacja: łódź Bałuty, osiedle Julianów Zapraszamy do zakupu trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Radom,mazowieckie

350 000 zł111 m² 3 150,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Z przyjemnością prezentuję dom w budowie, wolnostojący jednorodzinny dom parterowy o powierzchni 106 m2 , .dom położony jest na działce 806m2, Nieruchomość położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myślenicka

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł147 m² 9 443,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż słoneczne 4 pokojowe mieszkanie w domu wielorodzinnym. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Swoszowic, przy ul. Myślenickiej, tuż obok szkoły podstawowej i nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrium Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 48 mkw znajdującego się na 3 piętrze 4- piętrowego blok na osiedlu Zazamcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

269 000 zł52 m² 5 182,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,91 m , zlokalizowane w Czerwionce-Leszczynach, na ul. Dworcowej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

331 625 zł27 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

650 000 zł96 m² 6 779,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Domy bezczynszowe - spełnij marzenia o własnym zakątku z ogródkiem! klient nie płaci prowizji! Oferujemy domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 95,88 m w urokliwym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

595 000 zł140 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:449 m²

- - - sprzedany 09/01/2025 - - - Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy, podpiwniczony o powierzchni całkowitej około 140 m2, użytkowej 90 m2 na działce 449 m2. Składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Giebułtów,dolnośląskie

870 000 zł130 m² 6 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

Poszukujesz dla siebie komfortowego domu po kapitalnym remoncie? Mam dla Ciebie rewelacyjną ofertę! Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą przytulnego domu jednorodzinnego po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Góraszka,mazowieckie

859 000 zł128 m² 6 710,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyłącznie w Housing Market! Mam dziś zaszczyt przedstawić państwu i zaprosić do zapoznania się z nową kameralną inwestycją w miejscowości Góraszka znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Gdańsk,pomorskie

438 628 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się w wyjątkowej inwestycji w otoczeniu zieleni i spokoju. Zakończenie budowy zaplanowano na kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł44 m² 12 986,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nieruchomość Budynek z 2001 r, rama H, ogrzewanie kotłownia osiedlowa, rok ostatniego remontu 2019 malowanie, szpachlowanie. Mieszkanie na 5 piętrze, 7 pięter w budynku, 9 lokali na piętrze, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siewierz

Siewierz,śląskie

335 197 zł46 m² 7 298 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mega rabaty ceny lokali! rabat na materiały budowlane 25% szczegóły- tel! 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z ogródkiem od Developera. Budynek gotowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

749 000 zł126 m² 5 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Sprzedam nowy dom na sprzedaż w Rudnej Małej pod Rzeszowem (gmina Głogów Młp.). Dom W trakcie budowy - termin realizacji 31.12.2025 r. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

728 000 zł85 m² 8 564,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze, prezentujemy do sprzedania dom położony W spokojnej I cichej okolicy W miejscowości rybarzowice Dom wybudowany w 2017 roku, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Storczykowa

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł54 m² 10 873,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atuty: - południowo-zachodnia ekspozycja okien - kameralna okolica - blisko szkoła i pływalnia - w najbliższej okolicy sklepy i markety (LIDL, netto) - ogródek - indywidualna komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Garncarska

Milicz,dolnośląskie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwu kondygnacyjny budynek położony przy ulicy Garncarskiej 22a w samym centrum miasta Milicz. Poniemiecki budynek po adaptacji na lokal mieszkalny i lokal usługowy (salon fryzjerski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

520 000 zł47 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,04 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 27,77 m2 z wyjściem na balkon. Pokój o pow. 8,07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrody

Skawina,małopolskie

465 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkanie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w Skawinie. Lokalizacja: bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, szkoła, przedszkole, basen, duży sklep spożywczy ajka, bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kończyce Małe

Kończyce Małe,śląskie

429 000 zł120 m² 3 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:16 828 m²

Na sprzedaż Siedlisko- 1,68 hektarowa działka z różnorodnym ukształtowaniem terenu, zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym, miejsce o charakterze kameralnym/prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

235 000 zł57 m² 4 130,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości sweet home, ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży, trzypokojowego mieszkania na os. Przydworcowe w sarżysku-kamiennej. Nieruchomość o powierzchni 56,90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

629 911 zł58 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Zapraszamy do zakupu gotowych mieszkań na kameralnym Osiedlu łan. Zakup bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł47 m² 11 385,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47,34 m , położone na 10. piętrze przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

495 899 zł43 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokal mieszkalny położony na 7 piętrze w apartamentowcu w centrum Katowic. Inwestycja to pierwszy realizowany na tak dużą skalę projekt wielofunkcyjny na Śląsku. Kompleks składa z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł55 m² 8 594,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m Z dużym ogrodem! Mieszkanie znajduję się w nowopowstającej, kameralnej inwestycji przy ul. Lwowskiej z świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Termin oddania - Sierpień 2026 Kompaktowa kawalerka z balkonem 3,3 m2 Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Ruda Śląska,śląskie

70 000 zł37 m² 1 870,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Ruda Śląska, ul. Hlonda 20/5 Lokal składa się z 2 pokoi oraz kuchni. WC wspólne na klatce schodowej. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pawłowicka

Pawłowice,wielkopolskie

695 000 zł370 m² 1 878,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O. Poleca na sprzedaż dom wolnostojący W stanie surowym otwartym O powierzchni 140 M2 oraz rozpoczętą budowę domu W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Raczki,podlaskie

97 000 zł1 380 m² 70,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Raczki, znajduje się w spokojnej i urokliwej okolicy, oferującej ciszę i kontakt z naturą, a jednocześnie dobrą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

95 000 zł1 700 m² 55,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 4/6/12/2020 Działka w kształcie wielokąta nieregularnego częściowo ogrodzona metalowymi panelami wraz z bramą wjazdową. Na terenie działki znajdują się obecnie ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Częstochowa,śląskie

350 000 zł51 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokojowe mieszkanie 51m2 przy Lesie Aniołowskim prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.C ul. Sosabowskiego. Opis nieruchomości Lokal 51m2 znajduje się na 3 parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł83 m² 9 199,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka blisko centrum! lokalizacja: mieszkanie usytuowane przy ul. Królewskiej, dzielnica Krowodrza. Pełna infrastruktura w okolicy: sklepy, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, apteki, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł24 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszanie 1 pokojowe o powierzchni 24,5m2, usytuowane na parterze w kamienicy zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Pradze Północ - bezpośrednio przy placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

450 000 zł49 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | dobrze skomunikowane | lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

549 900 zł41 m² 13 511,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum Gdańska. Powierzchnia 40,7 m2, do remontu. Lokal składa się z pokoju dziennego od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Na sprzedaż połówka bliźniaka w spokojnej i cichej okolicy. Całość jest starannie zaprojektowana z myślą o rodzinie potrzebującej przestrzeni, w tym ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, starannie urządzone, własnościowe mieszkanie przy al. Jana Pawła II w Luboniu. Zdecydowanie korzystna i doceniana lokalizacja na mapie Lubonia, na nowym osiedlu z bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow.43m, składa się z: -pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją Domów w zabudowie biliźniaczej realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz.