dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

194 000 zł34 m² 5 722,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie sprzedaży lokalu handlowo - usługowego przy ulicy Henryka Sienkiewicza za kwotę 194 000 zł ( brutto ) Szczegóły oferty: usytuowanie: pierwsze piętro Powierzchnia: 33,90 m Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł171 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1005 m2 w Jaktorowie. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

290 000 zł53 m² 5 440,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy u podnóża Karkonoszy? Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje klimatyczne mieszkanie w ciekawej okolicy. Osiedle Górnicze w Kowarach to wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

748 900 zł64 m² 11 758,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w szeregu | Ogródek | 3pok. |Wilczyce!. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

696 110 zł75 m² 9 340 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł85 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Więcej informacji *510 *297* 341 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie! Marzysz o przestronnym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy Krakowa? Mamy coś dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

544 647 zł57 m² 9 578,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Aleja Niepodległości

Głogów Małopolski,podkarpackie

349 000 zł2 500 m² 139,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości na przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 25 ara z Miejscowym Planem Zagospodarowania pod zabudowę Jednorodzinną Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinianka

Glinianka,mazowieckie

1 690 000 zł172 m² 9 825,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Marzysz o domu, w którym Twoja rodzina będzie czuła się komfortowo i bezpiecznie? Ta nieruchomość spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Oferowana przez nas nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Grodków,opolskie

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Dom na sprzedaż Komfortowy dom o powierzchni 140 m , położony w malowniczej i spokojnej okolicy w Grodkowie. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł61 m² 12 208,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. Gajowicka Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu, przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzywa

Rąbień AB,łódzkie

1 050 000 zł283 m² 3 710,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Nieruchomość ta, to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowych warunków w bliskim sąsiedztwie natury, z jednoczesnym łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Aleksandrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

W ofercie sprzedaży nietuzinkowy dom wolnostojący w Grodzisku Maz. przy cichej asfaltowej ulicy. Budynek z 2000 r. o powierzchni 190 m2 posadowiony jest na działce 944 m2. Rozkład - parter-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kormorana

Gdynia,pomorskie

989 902 zł139 m² 7 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny dom bliźniak zlokalizowany w malowniczej dzielnicy Gdynia Wiczlino, położony w otoczeniu zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł55 m² 8 208,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Kielcach na oś. Slichowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 620 000 zł250 m² 10 480 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 250 m.2 (po podłodze ok. 270 m.2) usytuowany na 3, 4 i 5 piętrze. Poziom pierwszy mieszkania (pow. ok. 100 m.2) to obszerny salon o pow. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na 1 piętrze kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Owocowa

Mrozów,dolnośląskie

439 000 zł2 786 m² 157,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2786 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Mrozowie, gm. Miękinia w sąsiedztwie parku oraz Pałacu Mrozów nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł33 m² 15 089,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja na rynku! Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? czekam na twój telefon do godziny 21.00! Brak Prowizji: Reprezentuję dewelopera, co oznacza brak dodatkowych kosztów prowizji dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów Małopolski,podkarpackie

400 000 zł44 m² 9 080,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe mieszkanie na Osiedlu Niwa 44,08 m Głogów Małopolski Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na nowoczesnym osiedlu Niwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 868 209 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w kameralnej inwestycji z bezpośrednim widokiem na Park! Bez podatku pcc, bez prowizji gotowe do odbioru - Podwyższony standard deweloperski - Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Związku Jaszczurczego

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł80 m² 9 397,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone w sercu gdańskiej dzielnicy Morena. Oferta skierowana do osób ceniących sobie komfort i wygodę, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyczyn,podkarpackie

599 000 zł144 m² 4 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy komfortowy dom położony na ustawnej widokowej działce w Tyczynie, w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, zaledwie 3 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stobierna,podkarpackie

549 000 zł143 m² 2 406,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Pracujesz w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko i masz już dość codziennych przejazdów z Rzeszowa do pracy i z powrotem? Chcesz mieszkać wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

1 088 480 zł6 803 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - inwestycyjna. Lokalizacja Bardzo cicha i spokojna okolica. Wokół zabudowa jednorodzinna o kameralnym charakterze. Bliskość Oleśnicy, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Azaliowa

Ceradz Dolny,wielkopolskie

196 100 zł1 060 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlaną o powierzchni 1060m2 położoną w miejscowości Ceradz Dolny przy ulicy Azaliowej na nowym osiedlu! Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł119 m² 11 690,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szereg z ogródkiem / przy terenach spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Częstochowa,śląskie

298 000 zł52 m² 5 687,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m , usytuowane na 6. piętrze wieżowca z dwiema windami, w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topazowa

Gdańsk,pomorskie

702 570 zł64 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko do 10.02! Oferta w trakcie przygotowania. Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

610 660 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: nowoczesna inwestycja, winda, wykorzystanie energooszczędnych materiałów, certyfikowany plac zabaw, miejsca postojowe na rowery, tereny zielone, blisko centrum miasta i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł41 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Makler poleca serdecznie mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Flisy. Nieruchomość jest usytuowana na parterze dwupiętrowej kamienicy, która jest po remoncie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piekło Górne

Piekło Górne,pomorskie

109 000 zł4 747 m² 22,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, piekło Górne, gmina Przywidz Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe w miejscowości Piekło Górne. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kamienicki Młyn

Kamienicki Młyn,pomorskie

115 000 zł1 020 m² 112,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną w pięknej wsi Kamienicki Młyn gm. Sierakowice - 200 metrów od Jeziora Junno. Działka usytuowana jest na pięknym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

1 290 000 zł152 m² 8 491,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Opis; nowoczesny budynek, w zabudowie bliźniaczej, oddany do użytku w 2018 r. Powierzchnia użytkowa 151,92 m2, powierzchnia mieszkalna 138,43 m2. Garaż w bryle budynku oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymony

Zakopane,małopolskie

1 499 000 zł52 m² 28 826,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 6 osobowy zlokalizowany jest w centrum Zakopanego. Apartament znajduje się na 1 piętrze w nowo powstałym kompleksie Apartamenty Zakopiańskie. Oddalony jest od słynnej ulicy Krupówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ciesielskiego

Kraków,małopolskie

913 258 zł43 m² 21 367,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wynajęty (stopa zwrotu 6%) lokal usługowy położony blisko centrum miasta przy ulicy Ciesielskiego (centralna) na nowo powstałym potężnym osiedlu centralna park w atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

724 996 zł89 m² 8 127,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

gotowy do odbioru / skrajny szereg / pkp do Wrocławia Polecamy na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

670 000 zł525 m² 1 276,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dużą halę magazynową, która nadaje się pod produkcję, usługi i handel z zapleczem socjalno-gospodarczym. Działka z kwalifikacją zabudowy mieszkaniowej. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubańska

Bolesławiec,dolnośląskie

822 000 zł73 m² 11 260,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie na ulicy Lubańskiej o powierzchni 73,54 metrów kwadratowych mieszczące się drugim piętrze trzypiętrowego bloku z windą. Blok został oddany do użytku pod koniec 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gromadzka

Międzyrzecze,śląskie

340 000 zł1 738 m² 195,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana - gotowa do inwestycji! Przedstawiamy wyjątkową okazję dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu! najważniejsze atuty: - powierzchnia: 1738.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Salinko

Salinko,pomorskie

1 168 000 zł7 300 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę z zabudową mieszkalną i gospodarczą do remontu działka częściowo porośnięta lasem cicha spokojna okolica w pobliżu jeziora Salinskiego