dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

389 199 zł50 m² 7 711,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

3 400 000 zł125 m² 27 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ovo Apartamenty Do sprzedaży 5 jednopokojowych mieszkań z obsługą portierską zlokalizowanych w centrum Wrocławia w prestiżowym kompleksie apartamentowo hotelowym ovo. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

2 015 000 zł155 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 120 m (pow. całkowita 155 m ) z zadbanym, 2-arowym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

950 000 zł153 m² 6 217,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka na samodzielnej działce na osiedlu w Szczęsnym pod Grodziskiem Mazowieckim. Budynek położony w spokojnej i cichej okolicy, w ślepej ulicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Malownicza

Wola Zachariaszowska,małopolskie

1 899 000 zł4 400 m² 431,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w gminie Zielonki (wola Zachariaszowska). Zielone i spokojne miejsce idealne do życia. Przeznaczenie Działka objęta mpzp zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

699 927 zł74 m² 9 469,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie o pow. 73,91 m2 z dwoma balkonami w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Prace budowlane - zakończone Inwestycja oddana do użytku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

229 000 zł36 m² 6 291 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodną kawalerkę znajdujące się w Radomiu na ulicy Stefana Żeromskiiego Śródmieście Mieszkanie można przerobić na 2 pokoje. Mieszkanie do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

609 937 zł62 m² 9 899,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Makuszyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Ustanów,mazowieckie

3 000 000 zł25 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 000 000 zł | sprzedaż | 25000 m2 | działka | ustanów | gmina prażmów Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 2,5 ha, znajdująca się w leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wyszków,mazowieckie

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w centrum Wyszkowa, ul. Gen. Józefa Sowińskiego Do sprzedaży: dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z ekspozycją okien od północy (kuchnia i sypialnia) od południa (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27,51m2 na parterze w Wieżowcu Media miejskie Czynsz 320zł Komórka lokatorska Okolica : spokojna, dobrze zorganizowana. Park Sielanka, borek Lissnera, szkoła Podstawowa Nr.7, Przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 899 900 zł335 m² 8 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży klimatyczny Dom Wolnostojący w stylu rezydencjonalnym, usytuowany w bardzo atrakcyjnej i prestiżowej części Milanówka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tumanek,mazowieckie

140 500 zł1 003 m² 140,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli potrzebujesz ciszy i spokoju to ta nieruchomość jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Do sprzedaży działki budowlane objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

525 264 zł42 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji! zakup bez prowizji I pcc, korzystny harmonogram wpłat Możliwość wykończenia pod klucz! W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Złotów

Złotów,wielkopolskie

490 000 zł2 400 m² 204,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy i domkiem letniskowym Lokalizacja: blękwit - blisko Złotowa (2,5km do centrum) Wielkopolskie Zdroje w otoczeniu malowniczych lasów i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołyńska

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł45 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkania o powierzchni 45 m , zlokalizowane w Rzeszowie - ul. Wołyńska, idealne zarówno pod wynajem, jak i dla rodziny! Główne atuty nieruchomości: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł1 049 m² 715 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w okolicy ul. Chodkiewicza, jerzmanowo. Lokalizacja Działka zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy. Wokół zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 200 zł43 m² 8 847,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł65 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż zadbane, narożne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8m2 znajdujące się w budynku przy ulicy Skarbka z Gór 17d na Białołęce. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł30 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość o charakterze inwestycyjnym- gotowe, wykończone i wynajęte mieszkania z rynku wtórnego! Oferujemy unikalny produkt inwestycyjny - aż 88 wynajętych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

1 055 000 zł67 m² 15 793,40 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 144m2 Na zamkniętym osiedlu na gocławiu przestronny ogródek przynależny do mieszkania Na mieszkanie składają się :. przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

3 450 000 zł454 m² 7 599,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny Dworek w Dziwnowie nad morzem. Dworek oddalony od plaży ok. 800m, w pobliżu Zalewu Kamieńskiego. Cicha okolica i piękny ogród, pozwalają dobrze wypocząć. Wjazd na posesję przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 502 510 zł77 m² 19 592 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Biuro Sprzedaży Dewelopera Tel. Apartamenty W atrakcyjnej lokalizacji W sercu Woli - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy! Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

310 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: cena do negocjacji Ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na rogu ulic Chopina i Morcinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Lubin,dolnośląskie

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin, oś.Polne ul. Leszczynowa komfortowe wykończone 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 57m2 (+duży balkon i piwnica) na 8 piętrze z windą. Mieszkanie wykończone W 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

940 000 zł38 m² 24 993,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

R| Property prezentuje stylowo urządzone mieszkanie typu studio zlokalizowane w dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja: inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 w Krakowie cieszy się wyjątkowym prestiżem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania kawalerka do remontu o pow.32m2, dostępna od zaraz. Jest to typowe mieszkanie dla singla, pary lub pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lwowska

Kraków,małopolskie

1 239 750 zł72 m² 17 133,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy położony blisko centrum miasta przy ulicy Lwowskiej w atrakcyjnej dzielnicy Stare Podgórze, blisko ul. Nadwiślańskiej i Zabłocia. Lokal wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

279 999 zł48 m² 5 833,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą addom Oferuję przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku w cichej i spokojnej okolicy. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

990 000 zł69 m² 14 410,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe (dwie sypialnie), położone na I p. budynku Atanera (2006) przy ul. Katowickiej sypialnia (10,5m2) z balkonem, pokój dziecięcy (13m2) i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Balonowa

Kębłowice,dolnośląskie

329 000 zł1 101 m² 298,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlaną w Kębłowicach. Cena do negocjacji. To urokliwa i spokojna miejscowość zlokalizowana blisko Wrocławia. Bardzo prestiżowy rejon. Numer działki to: 20/405.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

720 000 zł89 m² 8 082,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do centrum Krakowa ? Ta inwestycja jest dla Ciebie! Emmerson prezentuje 4 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widok

Batorowo,wielkopolskie

400 000 zł256 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Wojciecha Stolarskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki udział 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

689 999 zł64 m² 10 796,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże mieszkanie 3pok na zielonym Zakrzowie/zieleń! Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w zadbanym bloku, położonym na zielonym Zakrzowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł57 m² 14 356 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.05m2 znajdujące się na przepięknym Górnym Mokotowie przy ulicy Cieszyńskiej 1A. Lokal mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł35 m² 12 409,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Pragnę zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, usytuowanego tuż obok gh Kaskada. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołowa

Łódź,łódzkie

423 142 zł42 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji Brak pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,73 m , znajdujące się na parterze w nowoczesnym budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przylesie

Kiączyn,wielkopolskie

330 000 zł68 m² 4 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chcesz samodzielnie zaaranżować genialną przestrzeń?a może planujesz mądrze ulokować środki? Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży nieruchomości w miejscowości Kiączyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnawa Dolna

Tarnawa Dolna,małopolskie

184 000 zł923 m² 199,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania przez właściciela działka budowlana o pow. 9,23 a położona w Tarnawie Dolnej. Na działce prąd, woda i kanalizacja.