dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

489 000 zł72 m² 6 791,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

* super cena* idealne pod inwestycję*polecam* Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul Gajowej na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Małkocin

Małkocin,zachodniopomorskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednio od właściciela. Tereny pod Twoją inwestycję - działki budowlane i rolne na sprzedaż w spokojnej i świetnie zlokalizowanej wsi Małkocin. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kozery

Kozery,mazowieckie

2 700 000 zł22 000 m² 122,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 22000 m, położona w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Kozery gmina Grodzisk Mazowiecki bezpośrednio przy drodze gminnej. Powierzchnia: 22000 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł70 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Podstawowe informacje: nowe chronione osiedle, duży balkon, dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Opis nieruchomości : Komfortowe dwustronne mieszkanie 69,98 mkw z dużym balkonem Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

605 880 zł56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Czernica,dolnośląskie

825 000 zł113 m² 7 297,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Wygodne życie zaledwie 7 km od granicy Wrocławia i 20 km do centrum miasta! Marzysz o większej przestrzeni dla swojej rodziny? Oferujemy funkcjonalny, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Mielec,podkarpackie

250 000 zł201 m² 1 241,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Rezerwacja*rezerwacja* Mielec, ul. Pułaskiego, lokal usługowy na pierwszym piętrze 201,30 mkw, sprzedaż 250 000 złotych. Okazja. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Bardzo dobra lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafrańców

Warszawa,mazowieckie

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na białołęce przy galerii północnej Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na szóstym piętrze z korzystnym układem o powierzchni 62,23m2 z przynależnym balkonem 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

1 050 000 zł140 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kamienica w rynku w mieście Płońsk dodatkowe informacje: typ zabudowy: kamienica Typ własności: własność Stan domu: do remontu kapitalnego Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 397 000 zł123 m² 11 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękny dom o powierzchni 123 m , położony w malowniczej miejscowości Wilkszyn. Nieruchomość idealna dla rodzin szukających komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Grabów,łódzkie

652 000 zł250 m² 2 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 791 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie 1. Syndyk masy upadłości Pawła Wachowiaka, pesel, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza na przedstawionych poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Łódź,łódzkie

517 500 zł58 m² 8 899,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam Polną Residence, nową inwestycję deweloperską w Łodzi na Bałutach w świetnej lokalizacji, blisko parku, w okolicy bloków o niskiej zabudowie. Polna Residence to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Nidzica,warmińsko-mazurskie

189 000 zł55 m² 3 448,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Może najlepsza pora jest właśnie teraz? To mieszkanie ma potencjał, który można wykorzystać w postaci inwestycji, nowego wyzwania lub przytulnego gniazdka. Dogodna lokalizacja, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

240 000 zł51 m² 4 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w centrum Mysłowic przy ulicy Chopina. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Skiby

Przemków,dolnośląskie

44 000 zł1 113 m² 39,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Przemków Atrakcyjna lokalizacja. W miejscowości znajdują się szkoły podstawowe, markety a w bliskiej odległości Łowisko Rekreacyjne, wioska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Azory. Krowodrza, ul. Jaremy Kraków okolica: okolica doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

267 000 zł19 m² 14 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Joker house nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 19 m , usytuowanej w bloku w top lokalizacji. To świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fiołkowa

Łódź,łódzkie

1 290 000 zł149 m² 8 636,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Polecam Państwu ukończoną już, nową inwestycję w Łodzi na prestiżowym osiedlu Rogi przy ul. Fiołkowej 10. Indywidualna strona inwestycji: www. fiolkowa10. pl Rozkład Apartamentu 2D, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

397 000 zł44 m² 9 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane na Ratajach, na os. Powstań Narodowych. Mieszkanie ciche - położone na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

332 964 zł51 m² 6 556,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

658 000 zł63 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Oddzielna kuchnia i osobna jadalnia - możliwa zamiana na trzeci pokój :dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 350 000 zł322 m² 7 298,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wombat Nieruchomości z aprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego po kapitalnym remoncie, zlokalizowanego w spokojnej i urokliwej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego o powierzchni użytkowej 53,80 m2 znajdujące się na wysokim parterze w bloku. Główną zaletą tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł109 m² 8 242,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piętro domu w zabudowie bliźniaczej, położony na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł64 m² 9 923,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia wyjątkową inwestycję realizowaną w południowej, mocno rozwijającej się części Rzeszowa - przy ulicy Legionistów. Koncepcja zakłada budowę dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Lewinko

Lewinko,pomorskie

92 160 zł1 024 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1024 m2, położona w malowniczej kaszubskiej miejscowości Lewinko, gmina Linia. Działka z pięknym widokiem na okolicę, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

915 000 zł44 m² 20 795,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Aleja Kijowska - Krowodrza nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 000 zł38 m² 16 501,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 38,42m2 i znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

436 000 zł42 m² 10 490,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Oryginalne wyremontowane balustrady i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów jakie czekają na przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

330 963 zł36 m² 9 564,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) inwestycyjny- apartament dwu-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszyka

Opole,opolskie

455 000 zł52 m² 8 777,01 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na czwartym pietrze w jednym z wieżowców przy ul.Koszyka na Zaodrzu. W budynku winda. Mieszkanie o powierzchni 51,84 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelskiego

Poznań,wielkopolskie

3 490 000 zł500 m² 6 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nieruchomosc w swietnym miejscu i ogromnym potencjałem. Dom 340m2 jezyce- ul.Koscielskiego (ok Nałkowskiej) Opis Parametry : - działka 834 m2 - dwa budynki na działce: * budynek główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Elbląg,warmińsko-mazurskie

210 000 zł35 m² 5 926 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność sprzedać Państwu mieszkanie o powierzchni 35,44 m2 w Elbląga przy ulicy Różanej. Doskonałe dla rodziny lub inwestora, który chciałby czerpać korzyści finansowe zwłaszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

337 000 zł32 m² 10 414,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór 10.2025 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Lokal inwestycyjny (23 VAT, podana cena netto):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

457 500 zł36 m² 12 606,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - Gdańsk-Łostowice. Cena: 457 500,00 pln Powierzchnia: 36,29 m Lokalizacja: gdańsk Łostowice Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł16 m² 20 085,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku vat - wynajem prowadzony przez operatora! Lokal o powierzchni 16,43 m , zlokalizowany przy ul. Legnickiej - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł47 m² 8 456,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 47,18 m2 na Osiedlu Pólko. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 16 m2, aneksu kuchennego o pow. 6 m2, pokoju o pow. 11 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł53 m² 8 635,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej usytuowane na parterze z tarasem. Kameralna inwestycja o nowoczesnej bryle znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

698 000 zł144 m² 4 836,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Reformacka Nieruchomości przedstawia domy w zabudowie bliźniaczej 144m2 w stanie surowym zamkniętym z elewacją oraz fotowoltaiką, położonymi na działce o powierzchni 4,5 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka rolna nr 466/3 o pow. 3000m2 w miejscowości Maszki. Pierwsza linia zabudowy przy szosie asfaltowej. Wymiary: 28m x 107m. Aktualne warunki zabudowy na realizację.