dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Runowo

Runowo,wielkopolskie

299 000 zł51 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:266 m²

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe W runowie gm. Trzcianka powiat czarnkowsko-trzcianecki Formalnie lokal mieszkalny z udziałem w gruncie a w praktyce funkcjonujesz jak w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł92 m² 21 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela! 5 min do Rynku Głównego! Bez prowizji. Mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum Krakowa - róg ul. Św. Tomasza i św. Krzyża. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Łódź,łódzkie

795 000 zł66 m² 11 976,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż piękne, urządzone w stylu boho mieszkanie o powierzchni 66,38 m , znajdujące się w nowoczesnym kompleksie Neo Teo na Teofilowie. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabieniec

Łódź,łódzkie

907 000 zł75 m² 12 141,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,7 m , do pierwszego zamieszkania, wykończone pod klucz. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze prestiżowego kompleksu Neo Teo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 061 583 zł58 m² 18 303,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Metro Zachód Bemowo, warszawa Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mazowiecka

Sierzchów,mazowieckie

216 000 zł1 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 67/2 o powierzchni 1200 m2 , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, przyznane warunki zabudowy. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Sierzchów, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 000 zł41 m² 7 389,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokoje , ustawne i przestronne, idealne pod inwestycję. Do sprzedaży oferujemy przestronne, ustawne i bardzo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe. Powierzchnia mieszkania 41,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

999 000 zł56 m² 17 880,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Olkusz,małopolskie

395 000 zł376 m² 1 050,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:608 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym! Blisko Centrum zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

210 000 zł83 m² 2 537 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 82,76m2, usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 2 o którym mowa to dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Bytom,śląskie

399 000 zł100 m² 3 995,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam do kontaktu. Przedstawiam mieszkanie położone w okolicach parku/usc przy ul. Wyspiańskiego w Bytomiu. Powierzchnia mieszkania wynosi ok. 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

517 500 zł1 500 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marcinkowice, gmina oława, super działka budowlana 1500 M2, media miejskie Do sprzedania działka budowlana w Marcinkowicach pod Wrocławiem. 14 km do Wrocławia (15 min) Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł39 m² 20 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z lat 40tych - zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia,łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orla

Orla,podlaskie

89 000 zł60 m² 1 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Tylko w Biurze Premium! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z lat 40-tych położony w gminie Orla (2 km od Gródka, 13 km od Bielska Podlaskiego). Nieruchomość o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

485 000 zł50 m² 9 605,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Eleganckie i komfortowe mieszkanie 50,5 m2 z balkonem, widokiem na park, w pięknej części Bałut. Trzecie piętro z windą, w zadbanym bloku z cegły, blisko centrum Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Długie Parcele

Długie Parcele,kujawsko-pomorskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Długie Parcele, izbica Kujawska, włocławski, kujawsko-pomorskie Sprzedam działkę rekreacyjna którą można podzielić na dwie osobne działki. Do działki jest doprowadzona woda prąd i nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

420 000 zł29 m² 14 290,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: ul. Geodetów 41b, józefosław (pod Warszawą) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 29 m , położonej w malowniczym Józefosławiu, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Racibórz,śląskie

84 900 zł34 m² 2 478,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta -tanie mieszkanie w kamienicy Łączna powierzchnia mieszkania 34,26 m2 (dwa pokoje) mieszkanie numer 1 na parterze Mieszkanie może być ogrzewane gazem ( gaz w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z zupełnie nową ofertą sprzedaży domu :) Z całego serca zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na prezentację ciekawej nieruchomości na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wodna

Dobra,łódzkie

2 300 000 zł295 m² 7 796,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 372 m²

Zapraszam do nietuzinkowego świata. Oferowana posiadłość, położona w obrębie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, to miejsce gdzie natura spotyka się z luksusem prywatności, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

789 000 zł91 m² 8 670 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie z kameralnym ogródkiem piękne osiedle w willowej dzielnicy Poznania, idealna przestrzeń do życia! U W A G A: ostatnie dostępne, gotowe do odbioru lokale ~~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - świetna lokalizacja i komfortowe warunki!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opolska

Malnia,opolskie

215 000 zł120 m² 1 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży, dom położony na dużej działce we wsi Malnia, gmina Gogolin. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, w stanie do kapitalnego remontu. Media w budynku woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 498 460 zł92 m² 16 232,90 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Dewelopera Tel. Apartamenty W atrakcyjnej lokalizacji W sercu Woli - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy! Doskonały dojazd do centrum oraz świetna infrastruktura -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

699 000 zł93 m² 7 509,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Kiełczówku. Zamieszkaj wokół terenów zielonych z dobrym dostępem do niezbędnej infrastruktury. Powierzchnia całkowita domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Otwock,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 549,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 55,5 m Otwock, ul. J.I. Kraszewskiego Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,5 m , zlokalizowane w Otwocku przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż świetne 3-pokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią, zlokalizowaną na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kwielice

Kwielice,dolnośląskie

410 000 zł220 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecam do sprzedaży zadbany, dobrze utrzymany budynek przedwojenny położony w miejscowości Kwielice, powiat polkowicki. Miejscowość czysta, zadbana. Budynek położony przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Postępu

Warszawa,mazowieckie

823 001 zł39 m² 21 129,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Mokotów. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością uzyskania kredytu hipotecznego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wagonowa

Warszawa,mazowieckie

537 300 zł27 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Elegancka, pełna słońca, całkowicie urządzona kawalarka - studio o powierzchni 27 m2. Idealna nieruchomość inwestycyjna jako lokata rosnącego kapitału, pod wynajem lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

480 000 zł43 m² 11 181 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe w Redzie, wieniawskiego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,93 m2, zlokalizowane na niskim piętrze w bardzo spokojnej i ciągle rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł44 m² 14 605,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje Z balkonem gotowe do zamieszkania jasień gdańsk! lokalizacja: mieszkanie zkolalizowane na lubianym i rozwijającym się Gdańskim Jasieniu. Spokojne, ogrodzone osiedle " leszczynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł62 m² 11 237,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w budynku 3 pokojowym przy ul. Vivaldiego na Osiedlu Cztery Pory Roku (osiedle Archicomu). Budynek z 2006 r. bez windy, osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

481 000 zł65 m² 7 346,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zofiówka

Zofiówka,świętokrzyskie

499 000 zł300 m² 1 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 224 m²

Na sprzedaż dom w Zofiówce gm. Gnojno Parter: - przedpokój - kuchnia - pokój1 - pokój 2 (stan surowy) - pralnia - garaż - piwniczka Piętro: - przestronny salon - sypialnia1 - sypialnia 2 -.