dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

418 000 zł47 m² 8 950,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich (dzielnica Bytków) przy ulicy Walerego Wróblewskiego 73. Mieszkanie o powierzchni 46,70m2 znajduje się na 6-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dębica,podkarpackie

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dębicy przy ul.Konarskiego. Nieruchomość o powierzchni 46 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

549 000 zł46 m² 11 814,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe ciche mieszkanie do remontu, kompleksowo wyposażone i w pełni umeblowane. Powierzchnia mieszkania: 47 m2 Lokalizacja: os. Na Skarpie, nowa Huta, kraków. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

551 600 zł36 m² 15 486 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: maciej Szczepaniak tel. I speak english. Oferta działu deweloperskiego spd Nieruchomości. W jednym miejscu i czasie porównamy ponad ofert 70 deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Gąski,zachodniopomorskie

410 000 zł62 m² 6 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż nieruchomość lokalowa z dwoma niezależnymi apartamentami położona w miejscowości Gąski k.Sarbinowa, ok. 900 m od morza. Dobrze prosperująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł60 m² 7 294,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 60,18 m2 z tarasem! Inwestycja zlokalizowana jest przy osiedlu Przybyszówka na granicy Rzeszowa i Świlczy. Mieszkanie składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mochnaczka Wyżna

Mochnaczka Wyżna,małopolskie

1 950 000 zł550 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta bez prowizji Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo dużego budynku z bali (powierzchnia całkowita 650 mkw) usytuowanego na 55 arowej działce, znajdującej się w miejscowości Mochnaczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

399 000 zł54 m² 7 321,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 2 pokojowe na przy ul. Słupskiej w dzielnicy Ligota-Panewniki Mieszkanie o pow. 54,26m2 znajduje się na 3 piętrze z 3ech. Blok po termomodernizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

179 000 zł61 m² 2 927,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wygodne dwupokojowe mieszkanie o pow. 61,14 m2 położone na 3 piętrze kamienicy posadowionej w Bytomiu przy ulicy Strzelców Bytomskich. Mieszkanie do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1512m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska.!Oferta godna uwagi! Media: sieć wodociągowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł58 m² 8 926,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na parterze w stanie deweloperskim o powierzchni 58,14 m2. Lokal znajduje się w kameralnej inwestycji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

395 767 zł51 m² 7 781,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

654 000 zł39 m² 16 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciche, jasne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na piątym piętrze w cichym zakątku Gocławia, bez ekspozycji na ruchliwą ulicę w sąsiedztwie jeziorka Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł81 m² 18 879,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwustronne, jasne, czteropokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 81,04m2 ( ekspozycja okien wschodnio zachodnia ) składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 23,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

810 000 zł61 m² 13 192,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu nietypową bezczynszową nieruchomość położoną w spokojnej dobrze skomunikowanej okolicy - Malichach. Wokół jedynie zabudowa niska jednorodzinna. Dogodna komunikacja dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie, warszawa, praga-Południe, grochów, ul. Kirasjerów Sprzedaż bez prowizji od Strony Kupującej. 200 m od Ronda Wiatraczna. Przestronne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowe Łąki

Dobrzykowice,dolnośląskie

774 000 zł137 m² 5 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja w Dobrzykowicach. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będzie z 68 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

909 800 zł95 m² 9 605,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Inwestycja niedaleko pl.Bema/2 mieszkania/Jedności Bardzo fajna nieruchomość przy ul. Jedności Narodowej o powierzchni prawie 100 m2, idealne dla inwestora lub dla rodziny Lokal został podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

763 021 zł45 m² 16 956 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,91 m z prywatnym ogródkiem, położone w prestiżowej i kameralnej inwestycji w Gdańsku! Lokalizacja idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Częstochowa,śląskie

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:702 m²

Szukasz ciszy i spokoju z dala od centrum miasta? A może chcesz przy domu prowadzić działalność gospodarczą? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycje. Woźniakowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Łódź,łódzkie

810 000 zł66 m² 12 202,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż piękne, urządzone w stylu boho mieszkanie o powierzchni 66,38 m , znajdujące się w nowoczesnym kompleksie Neo Teo na Teofilowie. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalej,śląskie

529 000 zł175 m² 3 022,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Ema Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego budynku w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się w malowniczej miejscowości Kalej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 900 zł86 m² 10 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niekarzyn

Niekarzyn,lubuskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 195 m²

Dom z duszą czeka na nowego właściciela! Marzysz o stworzeniu wyjątkowego miejsca, które odzwierciedli Twój styl i potrzeby? Ten przestronny dom, o powierzchni 200 m, położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

535 421 zł62 m² 8 597 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, usytułowane na 2 piętrze w nowym budynku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

1 194 567 zł75 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Stokrotkowa

Czmoniec,wielkopolskie

950 000 zł18 900 m² 50,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 18 900 m , Możliwość podzielenia części działki na kilka działek budowlanych - widoczne na jednym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

288 000 zł2 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować działkę w Chmielniku, oddaloną zaledwie 10 km od granicy Rzeszowa, o powierzchni 60 arów. Działka posiada Warunki Zabudowy na trzy domy jednorodzinne. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł415 m² 662,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler poleca Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 415 m , zlokalizowana w atrakcyjnej dzielnicy Miedzyń w Bydgoszczy. Nieruchomość posiada projekt budowlany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

332 220 zł40 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł28 m² 15 887,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam wyjątkową ofertę - Wynajęte mieszkania o powierzchni około 30 m , położonych w rozwijającej się dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Każde z tych lokali jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pogódki

Pogódki,pomorskie

490 000 zł460 m² 1 065,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dzień dobry Na sprzedaż budynek magazynowy z możliwością wyznaczenia części mieszkalnej. Budynek znajduje się na utwardzonej i ogrodzonej działce o powierzchni 2200 m2, do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

328 000 zł47 m² 6 962,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji. Osobna kuchnia i łazienka. Mieszkanie narożne jasne, wystawa południowo- zachodnia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

318 000 zł47 m² 6 816,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko u nas! na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na III piętrze o łącznej powierzchni 46,65 m2, usytuowane przy ulicy Seweryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

419 000 zł645 m² 649,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową - wolnostojącą, bliźniaczą lub szeregową! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 645m2 położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

1 061 000 zł149 m² 7 108,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szereg w Żernikach Małych/ładna działka/bielany Wr Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 146,26 m2 z działką 500m2. Dom znajduje się w Żernikach Małych (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

590 000 zł40 m² 14 695 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w nowej inwestycji w Międzyzdrojach, w niedalekiej odległości od morza. Do dyspozycji strefa relaksu min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł28 m² 15 915,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 30 m , usytuowane w rozwijającej się dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Mieszkanie jest już wynajęte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł78 m² 8 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania kompaktowy segment dwupoziomowy z ogródkiem w Grodzisku Maz. W tej ofercie lokal ok. 78 m2 po podłodze ( użytkowa ok. 75 m2) w zabudowie szeregowej czterolokalowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł78 m² 12 704,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach, ul. Wietrzna, wrocław Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,32 m , położone na II piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

228 900 zł1 319 m² 173,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna W biurze makler! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i bezpiecznej okolicy koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Teren w kształcie trapezu o pow.