dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mączna

Częstochowa,śląskie

380 000 zł2 620 m² 145,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2620m2 położona w dzielnicy Mirów, przy ul. Mącznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Teatralnym Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł57 m² 17 217,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Radziwie. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł37 m² 15 366,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży słoneczna, przestronne mieszkanie na Grochowie, ul. Walewska. Mieszkanie na 3 piętrze w budynku 3 piętrowy. Mieszkanie dobrze doświetlone. Wysokie sufity opis: przestronny, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hoża

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

289 000 zł65 m² 4 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1879

*** mieszkanie blisko centrum *** Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 - pokojowego o pow. 59 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze w bloku przy ul. Hoża w Aleksandrowie Kujawskim. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Brzeziny,podkarpackie

65 000 zł1 250 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w podkarpackich Brzezinach o powierzchni 12,5 ara. Działka posiada Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Główne atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł113 m² 7 513 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny, nowy Bliźniak parterowy w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni ok. 113 m2, posadowiony na działce około 550 m2. Rozkład domu : - Hol ok. 4m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chabrowa

Luzino,pomorskie

379 000 zł66 m² 5 768,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

| 3 pokoje | Duży prywatny ogród | 2 miejsca postojowe | Poddasze | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard budownictwa | Nowa inwestycja w Luzinie, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

749 000 zł42 m² 17 962 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza / Mogilskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł36 m² 13 558,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Wyspie Sobieszewskiej. To doskonała okazja inwestycyjna w malowniczej i spokojnej okolicy, zaledwie 1,1 km od plaży. Układ mieszkania: sypialnia: 8,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu - 27 m , III piętro, blok IV-piętrowy Oferuję mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane na III piętrze w IV-piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł31 m² 15 097,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie o powierzchni 30,8m2, usytuowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku, zlokalizowane na Targówku. Budynek z windą, wielka płyta- zadbany. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

535 000 zł64 m² 8 411,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Mysłowice-Bończyk. Niewielka odległość od Katowic (10 min autobusem na Zawodzie), doskonale rozwinięta infrastruktura,blisko przystanek autobusowy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Warszawa,mazowieckie

1 177 000 zł62 m² 18 983,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż piękne i wygodne, 2-pokojowe (pierwotnie 3-pokojowe) mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku na warszawskim Wilanowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawóz

Zawóz,podkarpackie

1 200 000 zł4 900 m² 244,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,49ha z decyzją o warunkach zabudowy. Działka położona jest w turystycznej miejscowości Zawóz, posiada bezpośredni utwardzony zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Solskiego

Kobyłka,mazowieckie

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Prezentujemy piętrowy segment narożny o powierzchni użytkowej ok 110 m oraz ogródka o pow. 195 m2, zlokalizowany na pograniczu Kobyłki i Wołomina. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na Borku, w sąsiedztwie Parku Południowego. Idealna pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka wąska. Minimalna szerokość to 16 metrów. Teren uzbrojony: woda, prąd, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

669 600 zł1 091 m² 613,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Iwinach, gmina Siechnice. Położona w bliskiej odległości od południowej granicy Wrocławia. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Autobusy z pętli iwiny do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł28 m² 15 961,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: mieszkanie inwestycyjne o powierzchni ok. 30 m , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Lokal jest już wynajęty, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Lubenia

Lubenia,podkarpackie

69 000 zł1 336 m² 51,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ogłoszenie dotyczy działki 905/2 widocznej na zdjęciu. Istnieje możliwość zakupu dwóch działek widocznych na zdjęciu 13,36 ara ( działka nr. 905/2 ) oraz 13,78 ara ( działka nr. 905/1). Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 49m2 ,na o siedlu Tatrzańskim w Fordonie, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Układ mieszkania: -Pokoje: 10m2, 11m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł64 m² 11 482,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane na autonomicznym osiedlu Projektant, w nowo wybudowanym bloku. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Racibórz,śląskie

69 900 zł29 m² 2 397,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta -tanie dwupokojowe mieszkanie w kamienicy Łączna powierzchnia mieszkania 29,16m2- parter. Mieszkanie może być ogrzewane gazem ( gaz w budynku na korytarzu przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną kawalerka ta jest wykończona pod klucz, z meblami i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

637 193 zł65 m² 9 234,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

U nas najtaniej! Oferta Bezpośrednio od Dewelopera_brak podatku pcc_brak prowizji_mieszkania z najlepszych inwestycji deweloperskich na Śląsku Ø Skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł50 m² 9 786,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,07m2 zlokalizowane przy ul. Kurkowej 45 na wrocławskim Nadodrzu. Będzie to idealna propozycja dla rodziny lub inwestorów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

589 000 zł57 m² 10 400,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie Zaczernia, niespełna 8 km od Centrum Rzeszowa. Sprawdzony Deweloper, któremu zaufały już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł168 m² 11 903,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Bezpieczna przystań dla twojej Rodziny! Lokalizacja: wrocław Powierzchnia całkowita: 167,94 m Powierzchnia użytkowa: 136,52 m Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Organizacji Wolność i Niezawisłość

Łódź,łódzkie

298 000 zł47 m² 6 340,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Twoje nowe mieszkanie w samym sercu Łodzi! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratowych , zlokalizowane przy ulicy Organizacji "wolność i Niezawisłość" 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zapraszamy do zakupu 2-pokojowego mieszkania położonego w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Ratusz Arsenał oraz kina Muranów przy Al. Solidarności 72. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

500 000 zł53 m² 9 356,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji mieszkań przy ul. Olbrachta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł79 m² 15 890,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wilanów, przy ulicy Bruzdowej 112w. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do remontu o powierzchni 49 m, zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chopina

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł55 m² 21 554,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,21 m2 na ul. Chopina Lokal usytuowany jest na parterze pięciopiętrowego budynku z 2017 roku z windom. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mysłowice

Mysłowice,śląskie

250 000 zł708 m² 353,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: ostatnia dostępna działka - wszystkie sąsiednie działki zostały już sprzedane. Wszystkie media w granicy (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Sławno,zachodniopomorskie

290 000 zł53 m² 5 443,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w Sławnie przy ul. Gdańskiej Na powierzchnię 53,27 składa się salon ok. 17m2, sypialnia ok. 10m2, kuchnia 9m2, hall 10m2, łazienka 4,5m2, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

349 375 zł32 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy ul.Jagiellońskiej. Doskonała lokalizacja dzięki bliskości całej infrastruktury, sklepy, restauracje, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rzeczna

Brzeziny-Kolonia,śląskie

222 000 zł2 608 m² 85,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2608m2 położona w miejscowości Brzeziny-Kolonia przy ul. Rzecznej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

205 000 zł47 m² 4 316,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1085

Bez prowizji od kupujacego. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 47,49 m 2 na czwartym piętrze na os. Rosochy. Mieszkanie to pełna własność, ma prowadzoną księgę wiecczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Międzylesie

Międzylesie,dolnośląskie

197 000 zł483 m² 412,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 1169 m2 zabudowanej budynkiem byłej szwalni. Składa się on z parteru i dwóch pięter i piwnicy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł56 m² 20 982 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Czy poszukujesz cichego mieszkania w ścisłym Centrum Warszawy? Czy ważne jest dla Ciebie, aby nie inwestować środków w remont i dlatego szukasz dobrego stanu wnętrz? A może chcesz,.