dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów Małopolski,podkarpackie

452 000 zł53 m² 8 518,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą mieszkań w Głogowie Małopolskim na osiedlu Niwa! Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 53,06 m Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

999 000 zł65 m² 15 369 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas Jeśli szukasz rewelacyjnie nasłonecznionego, kompletnie umeblowanego i wyposażonego 3-pokojowego mieszkania z miejscem w garażu podziemnym, balkonem i pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

750 000 zł105 m² 7 148,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do zaoferowania dla Państwa mamy 6 domów w zabudowie wolno stojącej w kwocie od 750 tyś. zł. Lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest w miejscowości Koźmice Wielkie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

698 000 zł120 m² 5 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

355 205 zł52 m² 6 833,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Suwałki

Suwałki,podlaskie

175 000 zł3 000 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Suwalskich Bieszczadach w okolicy Turtulu, miejscowość Szeszupka. Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł91 m² 8 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom z przytulnym ogródkiem na kameralnym osiedlu wspaniała lokalizacja w willowej dzielnicy Poznania U W A G A: ostatnie dostępne, gotowe do odbioru domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

517 976 zł35 m² 14 690,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 35,26 m przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chlebnia

Chlebnia,mazowieckie

209 000 zł1 300 m² 160,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 atrakcyjne działki budowlane w Chlebni pod Grodziskiem Maz. Parcele o powierzchni 1300 m2 każda, położone przy drodze gminnej utwardzonej płytami, przy zjeździe z asfaltu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł41 m² 14 963,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zielona

Zaborówek,mazowieckie

249 000 zł750 m² 332 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie działki budowlane położone na skraju Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Zaborówek (ul. Zielona) oddalonej o 20 km od Warszawy. Cena każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł64 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę pięknego mieszkania na górnym Mokotowie w najbliższej okolicy Pól Mokotowskich! Mieszkanie znajduję się w zadbanej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żiżki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł38 m² 10 640 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez pośredników Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 ustytuowane na 1 piętrze 4-piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,3m2 (zawarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Wieliczka,małopolskie

539 000 zł44 m² 12 339,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

955 000 zł46 m² 20 537,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Nieruchomość idealna na inwestycję - świetnie sprawdzi się jako mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł39 m² 13 178,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w warszawie w dzielnicy Ursus. Blok po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

458 125 zł38 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu nieruchomości, która jest świetną propozycją dla osób ceniących wygodę i bliskość atrakcji. Zlokalizowana przy ulicy Srebrzyńskiej w pobliżu Parku na Zdrowiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

169 000 zł57 m² 2 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie jest świetną propozycją pod prowadzenie różnego rodzaju usługi, doskonałe pod kancelarię notarialną, studio fotograficzne i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

472 803 zł60 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Rzeszowie przy ul. Myśliwska! Informacje: - ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu - Panele fotowoltaiczne - Do mieszkań na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

474 428 zł57 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 57.16m2 z ogródkiem przy ul. Dębickiej w Rzeszowie! Informacje: - mieszkanie bezczynszowe - Niska zabudowa szeregowa - Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Brzezińska

Łódź,łódzkie

132 000 zł1 503 m² 87,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Podana cena jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek vat. Oferuję do sprzedaży działkę nr 290/59 położona, w drugiej linii zabudowy, przy ulicy Brzezińskiej. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 649 000 zł76 m² 21 668,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 649 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołowa

Łódź,łódzkie

435 139 zł42 m² 10 420 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,76 m , znajdujące się na nowoczesnym osiedlu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Szamotuły,wielkopolskie

335 000 zł51 m² 6 581,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

4 599 000 zł205 m² 22 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Podkowy Leśnej. Przedstawiamy do sprzedaży klasyczną nieruchomość z lat 90-tych na wysokim podpiwniczeniu o pow. około 205 m 2 , wybudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poznańska

Chomęcice,wielkopolskie

2 550 000 zł367 m² 6 953,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie remontowane 8lat temu,do odświeżenia,łazienka do remontu,podwieszane sufity,oświetlenie ledowe,szafy wnękowe,balkon zabudowany przesuwnymi szybami,kuchnia z jadalnią,dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 700 000 zł400 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Willa z basenem Parter zajmuje reprezentacyjny hol wejściowy prowadzący do słonecznego pokoju dziennego z jadalnią, wygodnym wyjściem na taras oraz niebywały ogród. Dodatkowo przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

529 156 zł44 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Z miejscem postojowym W loftach. Dwupokojowy apartament o powierzchni 44,1 m2, usytuowany na I piętrze budynku z windą, basenem i sauną. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nasutów

Nasutów,lubelskie

175 000 zł1 231 m² 142,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjny grunt budowlany usytuowany w malowniczej miejscowości Nasutów, w gminie Niemce. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 1231 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie

Gnojno,lubelskie

70 000 zł3 256 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o numerze 28 we wsi Gnojno gm. Konstantynów niedaleko Podlaskiego Przełomu Bugu. Działka o powierzchni 3256 m : - długość 63,8 metrów - szerokość 51,3 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł42 m² 23 387,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legionistów

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł67 m² 9 956,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 4 pokojowe, niespełna 67,19 metrowe mieszkanie z ogrodem, wchodzące w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium realizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 900 zł86 m² 10 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

235 000 zł52 m² 4 536,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,8 m2, zlokalizowane w Suwałkach przy ul. 1 maja. Mieszkanie oferuje przestronną część dzienną jaką stanowi salon oraz otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł37 m² 9 294,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego dwupokojowego mieszkania na toruńskim Rubinkowie! Przedstawiamy idealną propozycję dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

599 000 zł89 m² 6 737,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to codzienność!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 229 348 zł58 m² 21 342,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Biuro Sprzedaży Dewelopera Tel. Apartamenty W atrakcyjnej lokalizacji W sercu Woli - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy! Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

649 266 zł62 m² 10 509,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,78 m , znajdujące się w świetnej lokalizacji. Oferta obejmuje również miejsce parkingowe, co stanowi wyjątkowy atut w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

695 000 zł38 m² 18 299,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Polecamy! Mieszkanie 1 pokojowe 37,98 m2 na ul. Żółkiewskiego (dzielnica: grzegórzki-Stare Miasto ). Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 37,98m2 , usytuowane na parterze w 2 - piętrowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij