dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł32 m² 12 360,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór 10.2025 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Lokal inwestycyjny (23 VAT, podana cena netto):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

418 000 zł44 m² 9 543,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zwierzynieckiej. Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 43,8m2, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły na osiedlu Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 109 000 zł80 m² 13 853,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Staszica

Augustów,podlaskie

2 700 000 zł450 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz inwestycji która zarabia na siebie kiedy ty odpoczywasz? Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Na sprzedaż Willa do dalszego wynajmu w sąsiedztwie jeziora i puszczy Augustowskiej. Piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

670 000 zł86 m² 7 753,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy o powierzchni użytkowej 86,41mkw postawiony na działce o powierzchni 489mkw w miejscowości Władysławowo gmina.Łabiszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

537 500 zł56 m² 9 629,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnowiec

Tarnowiec,dolnośląskie

160 000 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 1300 m - Idealna lokalizacja pod budowę domu Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1300 m , zlokalizowaną w malowniczej i spokojnej okolicy, objętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

286 799 zł41 m² 6 912,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuboszka

Rybnik,śląskie

165 000 zł52 m² 3 143,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z potencjałem. Wynegocjuj dobrą Cene! Oferujemy duże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na pierwszym piętrze przy ul. Kuboszka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

531 878 zł51 m² 10 368 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż apartamentów tuż obok Parku wełnowieckiego. Najniższa cena tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Specjalna okazja na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

860 000 zł114 m² 7 524,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kompleks nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku na prestiżowym osiedlu Słocina. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głębokie

Głębokie,podkarpackie

80 000 zł1 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w pobliżu Zalewu Sieniawa, miejscowość Głębokie, gmina Rymanów! O powierzchni 16 arów, działka w kształcie prostokąta ( ok. 70 x 22 m) oferuje przestrzeń idealną pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

187 000 zł30 m² 6 233,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 30 m2- po remoncie.] Lokalizacja : ulica Głowackiego Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

440 000 zł51 m² 8 598,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

agencja nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane w zadbanej kamienicy, położonej w strategicznej lokalizacji blisko Dworca Metropolitalnego i Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zabawa,małopolskie

1 299 000 zł374 m² 3 473,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:815 m²

Proponujemy Państwu duży, trzykondygnacyjny dom położony w miejscowości Zabawa, koło Wieliczki. Cena do negocjacji! Zaproponuj swoją cenę! Dom z 1998r. w stanie stanie ogólnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowa

Justynów,łódzkie

1 170 000 zł231 m² 5 064,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Uroczy Dom Piętrowy z Przestronnym Ogrodem Zapraszamy do odkrycia tego uroczego domu piętrowego, idealnego dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

1 390 000 zł96 m² 14 468,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! | wysoki standard | malownicza okolica | wyposażone | taras | gdynia chwarzno-wiczlino | Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej części Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

900 000 zł6 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować działkę w Chmielniku, oddaloną zaledwie 10 km od granicy Rzeszowa, o powierzchni 60 arów. Działka posiada Warunki Zabudowy na trzy domy jednorodzinne. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł91 m² 14 786,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości w naszym mieście! Dwupoziomowy apartament położony jest na monitorowanym terenie zamkniętym w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamienica

Kamienica,wielkopolskie

2 190 000 zł320 m² 6 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Luksusowy Dom na Sprzedaż w miejscowości Kamienica pod Koninem Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu o powierzchni 320 m , położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

615 333 zł59 m² 10 477,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu 4 pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny. Promocyjna cena - oferta ograniczona czasowo! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Na Winogradach znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł78 m² 8 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania kompaktowy segment dwupoziomowy z ogródkiem w Grodzisku Maz. W tej ofercie lokal ok. 78 m2 po podłodze ( użytkowa ok. 75 m2) w zabudowie szeregowej czterolokalowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł84 m² 19 093,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament 3 pokojowy 83,8m2 + gabinet 8,4m2 + 2 ogródki Nieruchomość znajduje się w prestiżowym Miasteczku Wilanów. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze 4-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

1 700 000 zł4 856 m² 350,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Jaworkach -biała Woda gmina Szczawnica Oferta składa sie z z dwóch działek połączonych ze sobą Pierwsza działka ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 119 000 zł59 m² 19 089,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie (58,62m2) w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w prężnie rozwijającej się części Warszawy jaką jest Kamionek, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poprzeczna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł44 m² 18 007,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta bez prowizji od kupującego Wawer Anin ul. VIII Poprzeczna Zapraszam do obejrzenia i zakupu mieszkania znajdującego się w jednej z najbardziej rozchwytywanych lokalizacji na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szerokopas

Szerokopas,kujawsko-pomorskie

169 000 zł4 656 m² 36,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Szerokopas w powiecie toruńskim z warunkami zabudowy. Jeżeli chcesz stworzyć swoją własną enklawę to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żniwiarzy

Zielonka,kujawsko-pomorskie

499 000 zł135 m² 3 688,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. **nie zwlekaj i zainwestuj w przyszłość swoją i Twojej rodziny!** Na sprzedaż dom w położony zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kraków

Kraków,małopolskie

250 000 zł3 030 m² 82,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna, położona w Skotnikach, lekki południowy stok, szer. 25 m, dł. 125 m, widokowa. W sąsiedztwie znajdują się działki rolne, budowlane i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

599 900 zł39 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39m2, znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją w Ruczaju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

577 918 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Pszczyna,śląskie

665 000 zł67 m² 9 987,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Eleganckie, przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym bloku usytuowanym na zamkniętym osiedlu Osiedle Tarasowe. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

579 999 zł52 m² 11 068,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Doskonale urządzone 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane w dzielnicy Jasień (ul. Leskiego). Lokalizacja tej nieruchomości jest bardzo dogodna, zapewniając bliskość do wszelkiej potrzebnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

664 355 zł60 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently 0zł prowizji + 0 zł pcc Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

667 563 zł52 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

413 725 zł1 273 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana 1273 M2 W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową mn jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 144 978 zł60 m² 18 988 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż mieszkań *preferowany kontakt telefoniczny* W ofercie mieszkania o powierzchni od 41 m2 do 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w centrum miasta idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Bliskość uczelni oraz korporacji. Mieszkanie po generalnym remoncie 12 lat temu. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

799 000 zł55 m² 14 527 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -ruczaj- ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stargard,zachodniopomorskie

440 000 zł47 m² 9 355,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży jest piękny apartament na osiedlu Pyrzyckim. Oferujemy przestronny, nowoczesny apartament znajdujący się na osiedlu Pyrzyckim. Szczegóły oferty: liczba pokoi: 2 Powierzchnia: 47.03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Wyszyńskiego w Stalowej Woli. W pobliżu znajduję się przedszkole, szkoła, kościół oraz wiele sklepów. Parking przed blokiem oraz plac zabaw. Mieszkanie.