dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

1 024 885 zł58 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:27/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Luksusowa inwestycja idealna propozycja dla ceniących życie w sercu miasta w perfekcyjnej architekturze! Kup bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Gliwice

Gliwice,śląskie

4 900 000 zł788 m² 6 219,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny obiekt dwukondygnacyjny, handlowo-biurowo-usługowy z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą na działce 1658 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Kraków,małopolskie

730 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie komfort i doskonała lokalizacja! Lokalizacja: ul. Konrada Wallenroda 55, kraków (prokocim) Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

6 418 000 zł16 045 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera I lesznowola - Janczewice I na sprzedaż Propozycja dotyczy działek budowlanych objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z symbolem 7mn (teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeżowe

Jeżowe,podkarpackie

895 000 zł179 m² 5 008,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowocześnie wykończonego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Jeżowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł58 m² 13 802 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku (z 1997 r.) z windą. Nieruchomość położona jest w doskonałej, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzierżoniowska

Wrocław,dolnośląskie

866 000 zł87 m² 9 954,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z tarasem, ogrodem i garażem, znajdujące się na pierwszym piętrze w wolnostojącym budynku z 1976 roku. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

433 166 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną w Rzeszowie na osiedlu Przybyszówka, w której skład wchodzi prezentowane poniżej mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

444 900 zł49 m² 9 098,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,90 m Z dużym ogrodem 70 m ! Mieszkanie znajduję się w nowopowstającej, kameralnej inwestycji przy ul. Budziwojskiej z świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

395 914 zł50 m² 7 918,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) Wyprzedaż Mieszkań na Oś. Kukułek. Jeśli nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Pośrednikom dziękuję:) Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na 1 piętrze, w nowoczesnym apartamentowcu zlokalizowanym na terenie osiedla Fort Forest przy ul. Niemena. Osiedle Fort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sejmowa

Częstochowa,śląskie

4 568 000 zł35 136 m² 130,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny - działka pod usługi lub handel. Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pocieszka

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł54 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania ( z możliwością przerobienia na 3 pokoje)na sprzedaż o powierzchni 54,4m2 z balkonem(3,6m2) Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

2 900 000 zł240 m² 12 083,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szukasz domu, mieszkań na inwestycję, a może miejsca na biznes? Dom o dużym potencjale czeka na nowego właściciela! 240 metrowy dom z lat 80-tych znajduje się na ogrodzonej 3 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

485 985 zł53 m² 9 152,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania słoneczne i komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w świetnej cenie i doskonałej lokalizacji Gdańska! W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Juszkowo,pomorskie

2 150 000 zł206 m² 10 436,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Szukasz idealnego domu, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Juszkowie. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Lotników

Piekary Śląskie,śląskie

41 500 zł16 m² 2 593,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Do sprzedania garaż murowany o wymiarach 2,7 m x 5,8 m, położony w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem. Idealne miejsce do bezpiecznego przechowywania samochodu oraz prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

569 990 zł42 m² 13 443,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Okazja Top Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon Krzyki Vivaldiego Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

404 213 zł37 m² 11 332 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż Papartamentów tuż obok Parku wełnowieckiego. Najniższa cena tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Specjalna okazja na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Snopowa

Gliwice,śląskie

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę położoną w Gliwicach -bojkowie w bardzo bliskim sąsiedztwie autostrady A1. Działka częściowo zarośnięta drzewami. Można wykorzystać na ustawienie reklamowego banera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

818 935 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy dwupokojowy apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska - Budynek A - Gotowy Oferta dostępna wyłącznie u Nas Dla Inwestorów: oferujemy kompleksową usługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

219 000 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znakomita oferta Do sprzedaży bardzo ładna duża działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w miejscowości Łubianka w powiecie toruńskim. Działka położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł36 m² 5 605,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciepłe mieszkanie, położone na parterze w bloku po spłaconej termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

229 000 zł1 318 m² 173,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży znakomicie zlokalizowana działka budowlana w Zielonce o powierzchni 1318m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 58x26m2 W cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

569 000 zł60 m² 9 530 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Rzeszowskie nieruchomości oferuję na sprzedaż ustawne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,73 m , składające się z salonu, 2 sypialni, łazienki oraz przedpokoju, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

581 964 zł55 m² 10 598,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu cena promocyjna - oferta ograniczona! 3 pokojowe mieskanie, bardzo dobrze skomunikowane z centrum Poznania. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

522 460 zł60 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe + 2 duże balkony, położone na 1 piętrze w nowym budynku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

392 252 zł59 m² 6 675,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim teraz jest promocja! Siewierz Jeziorna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

613 645 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży bardzo ustawne mieszkanie znajdujące się na parterze trzykondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Częstochowa,śląskie

619 000 zł150 m² 4 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom dwurodzinny, wolnostojący, piętrowy, w całości podpiwniczony, położony w dzielnicy Grabówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

237 999 zł35 m² 6 839,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przytulne 2 pokoje! Centrum | Dąbrowa Górnicza ul. Kościuszki zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 381,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję mieszkaniową Spacerowa idealne miejsce dla osób, które pragną cieszyć się miejskim stylem życia, nie rezygnując z ciszy i bliskości natury. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

964 750 zł68 m² 14 083,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 998 zł103 m² 7 751,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

obniżona cena!/top/4podkowy/partynice/3pok./Okazja/balkon!/piwnica/Premium/ok.Ołtaszyna Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 900 000 zł430 m² 23 023 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 976 m²

Opiekun oferty: tel: informacje podstawowe: dom 430 m2 na działce o powierzchni prawie 2000 m2. W bryle domu całoroczny kryty basen, sauna. Dom zostanie do użytku w następujących terminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł132 m² 16 643,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz unikatowego miejsca do życia - zatrzymaj się i zapoznaj z tą ofertą. Zapraszamy na warszawskie Bielany - tam czeka trzypokojowy apartament - gotowy do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrzyszów

Skrzyszów,podkarpackie

480 000 zł264 m² 1 816,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Biuro Trio Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowoczesny, parterowy dom w trakcie budowy, położony w malowniczej miejscowości Skrzyszów, w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł32 m² 12 360,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór 10.2025 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Lokal inwestycyjny (23 VAT, podana cena netto):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

418 000 zł44 m² 9 543,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zwierzynieckiej. Polecamy! Mieszkanie o powierzchni 43,8m2, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły na osiedlu Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 109 000 zł80 m² 13 853,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Staszica

Augustów,podlaskie

2 700 000 zł450 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz inwestycji która zarabia na siebie kiedy ty odpoczywasz? Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Na sprzedaż Willa do dalszego wynajmu w sąsiedztwie jeziora i puszczy Augustowskiej. Piwnica:.