dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Rynek pierwotny

789 906 zł32,11 m² 24 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.02.25 o pow. 32,11 m, położony na drugim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł876 m² 182,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ligota wielka - gmina oleśnica atrakcyjny działka budowlana W idealnej lokalizacji! Powierzchnia: 0,0876 ha Cena: 160 000,00 (182,65 zł/m ) Do negocjacji! ligota wielka, gmina Oleśnica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł52 m² 3 634,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy ok. 52m2 w centrum - idealny również do adaptacji na mieszkanie. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pomieszczeń: sala I sprzedaży ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł85 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania ostatnią środkową szeregówkę zlokalizowaną na kameralnej inwestycji w Boguchwale, składającej się jedynie z 3 segmentów. Powierzchnia całkowita domu: 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł200 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Pensjonat w pobliżu Suntago -oferują miejsca noclegowe w pobliżu największego parku wodnego w Europie. Pensjonat znajduje się 2 kilometry od Park Of Poland Suntago. Pokoje 2 i 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł1 200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna umożliwiające budowę domów jednorodzinnych wolnostojących lub dwulokalowych , z towarzyszącymi usługami, objęta mpzp. Mpzp - wysokość 12 m, - minimum 60% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł54,90 m² 8 014,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliwice Wojska Polskiego al. Majowa - 54,9 m2 / 3 pokoje + kuchnia! Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej poszukiwanych gliwickich lokalizacji! Cena do negocjacji! we speak english.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł149 m² 5 362,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na mieszkanie, lokal, biuro. Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł30 900 m² 58,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Kontakt dostępny 7 dni w tygodniu 8.00-20.00 Świetnie zlokalizowane miejsce pod inwestycję, zapraszamy do negocjacji: Pozwolenie na budowę obejmuje wybudowanie centrum weselno-eventowo-konferencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł74,40 m² 5 846,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mielec, ulica Kocjana, mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74,40 mkw, cena 435 000 zł. Oferta na Wyłączność tylko u nas. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł45,29 m² 2 958,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny nr 5 zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 431 zł63,71 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Mieszkania na osiedlu o nowoczesnej architekturze, funkcjonalnych rozkładach z ogródkiem lub bez. Różne metraże : 34.59m.kw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł49,30 m² 10 121,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa lokalizacja Kupując to mieszkanie, nie płacisz prowizji! Przedstawiam wyjątkową ofertę przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł43,86 m² 16 301,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne mieszkanie w centrum Targówka lokalizacja: okolica łączy w sobie spokój i kameralny charakter z pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu znajdują się liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł62,10 m² 16 908,21 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, funkcjonalne mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, idealne dla pary ceniącej sobie przestrzeń. Gotowe do wprowadzenia, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł120 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Na sprzedaż: dom o powierzchni ok. 120 m, z ogromnym potencjałem położony w W Krośnie w chętnie wybieranej do zamieszkania - dzielnicy Suchodół. Rozkład pomieszczeń: - wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 362 m² 241,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks dwóch działek objętych mpzp 43.MNU - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa usługowa;. Możliwość zakupienia dwóch działek razem, bądź pojedynczej osobno. Działka 721/9,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł55,49 m² 8 650,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Urokliwe, nowobudowane mieszkania w ścisłym centrum miasta Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 55,49 m2 składa się z poniższych pomieszczeń: - przedpokój - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł88,48 m² 11 867,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 88 m , usytuowany na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Woźnej jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 635 zł66,95 m² 9 359,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 3- pokojow E Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 800 m² 91,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke budowlaną o powierzchni 0,3800 ha położona w miejscowośći Trzciana w Cichej , spokojnej okolicy, działka bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 880 zł42,60 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący 0% prowizji! nowa inwestycja - osiedle Franciszkańska! Nowobudowane osiedle na ulicy Franciszkańskiej. Polecamy nowoczesne apartamentowce charakteryzujące się elegancką architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 346 m² 118,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- działka budowlana na sprzedaż ul. Dolna, głogów (dzielnica Nosocice) Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1346 m , położonej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł88,20 m² 10 544,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronny apartament przy lesie | 3 pokoje | Łódź Janów Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie przeszło kompletny remont, łącznie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

10 422 500 zł18 950 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka deweloperska na Białołęce, rejon Mańki-Wojdy. Okolica rozwijająca się - bardzo dużo inwestycji deweloperskich, nowe szkoły, kilka autobusów, a jednocześnie bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 274 zł63,02 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 796 zł66,09 m² 14 265,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - VII etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł9 173 m² 708,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Karpacz, grunt, działka, sprzedaż. Grunt inwestycyjny O pow. 0,92 ha pod zabudowę apartamentową / hotelową. 100% własność. Brak użytkowania wieczystego. Tereny usług i turystyki - ut1.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 730 m² 433,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w Osowcu, gmina Żabia Wola w otoczeniu lasów (przy drodze gminnej). Powierzchnia 1730 m2 (prostokąt około 34x50), na części terenu znajdują się drzewa, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

106 750 zł2 135 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załęże - do sprzedania działka budowlana o pow. 21a 35m kw. Media: prąd, gaz, woda , kanalizacja. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi powiatowej. nr oferty Dz. 4/22 Cena: 5 000zł/a - do.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł77,70 m² 12 213,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m , położone przy ul. Białostockiej na warszawskiej Pradze-Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konesera,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Reczyce

Reczyce,zachodniopomorskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom na sprzedaż, położony tuż przy lesie w odległości 150 m i rzeki Myśla. Nieruchomość znajduje się we wsi Reczyce, gmina Boleszkowice, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł948 m² 104,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Skórka, gm. Krajenka, pow. Złotowski Malownicza lokalizacja - pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: skórka, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 948 m (2 działki ewidencyjne).

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł1 435 m² 609,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek - Szczecin, ul. Daglezji W ofercie posiadamy trzy działki o powierzchniach: 1435 m , 1622 m oraz 1729 m . Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 609 m² 29,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czy nie chciałbyś mieszkać w cichej, spokojnej miejscowości, której nazwa ma znaczenie? Ta urokliwa nieruchomość, położona w miejscowości Nowe Leśne Bohatery, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego - elbląg ul. Moniuszki cena sprzedaży: 420 000 zł Powierzchnia użytkowa: 67,97 m2 opis lokalu: na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41 m² 16 317,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1975 roku. Lokal po gruntownym remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 700 m² 52,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 37 arów zlokalizowana w Lipinach gm. Dabrowa Tarnowska. Działka nie jest objęta mpzp - możliwość zabudowy (mieszkaniowej) po wystąpieniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 181 m² 289,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5181 m2 znajduje się w Pile, przy ulicy Przemysłowej. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że jest idealnym miejscem dla Twojego przedsiębiorstwa. Oto dlaczego:.

Szczegóły ogłoszenia

1 446 400 zł1 808 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka gruntu położona w kompleksie wielu działek budowlanych z wewnętrzną drogą dojazdową, z których większość ma kształt prostokąta lub do niego zbliżony. Teren jest objęty.