dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

Działka budowlana

Daleszewo,zachodniopomorskie

329 000 zł1 599 m² 205,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę zlokalizowaną w miejscowości Daleszewo gmina Gryfino. Działka o metrażu 1599 m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 65 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 4 Piętro/l.pięter: 4/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: piecyk gazowy Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

518 451 zł40,19 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży komfortowy apartament, położony w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie. Lokal jest zadbany, w pełni wyposażony. Składa się z otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

521 000 zł33,40 m² 15 598,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak pcc brak prowizji Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania (33,40 m ), położonego w popularnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Górka Narodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł57 m² 9 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, w pełni wyposażony dom rekreacyjny - całoroczny o powierzchni 57 m, położony w malowniczej miejscowości Altanka, zaledwie kilka minut od Sochaczewa. To.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł75,90 m² 8 168,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal o pow. 75,90 m2 zlokalizowany na parterze w bloku przy ul. Jagiellońskiej na os. Czarnów, w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: sala sprzedaży, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł92,20 m² 8 676,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie 92,20 m z antresolą i balkonem | Rzeszów, ul. Błogosławionej Karoliny 3 pokoje + antresola wysoki standard piwnica klimatyzacja Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

632 400 zł527 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gdańsk świbno wyspa sobieszowska Na sprzedania jest 2 działki o powierzchnia 1. pow. 527 mkw 2. pow. 574 mkw 3. pow. Przy działkach jest prąd i gaz kanalizacja w trakcie budowy. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł42,34 m² 22 201,23 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 42,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł35 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam do zakupu dom letniskowy o powierzchni całkowitej 35 m2 oddany do użytku w 2000 roku. Budynek jest zbudowany drewna, położony na działce rekreacyjnej o powierzchni 400 m2. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł220 m² 7 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 799 m²

Energoosz czędny dom na sprzedaż przy Puszczy Ka mpinoskiej Kluczowe informacje: powierzchnia użytkowa - 159 m (całkowita 220 m ) pow. działki 1799m rok budowy:2012 | remont: 2023 okolice.

Szczegóły ogłoszenia

544 425 zł5 185 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa usytuowana w Łączce, pod Cieszynem. Kształt terenu: nieregularny prostokąt. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do drogi publicznej. Dostęp do mediów: konieczność.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący przy ul. Mieszka I w Szczytnie położony w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum. Opis nieruchomości: - powierzchnia domu 120.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł3 542 m² 100,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 3542 m2 położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Jodłownik, obręb janowice. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72,28 m² 6 903,71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Formińskiego Marzysz o własnym kącie, który będziesz mógł urządzić według własnych upodobań? Ta oferta jest stworzona dla.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł98 m² 9 683,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Lubin- dom w zabudowie szeregowej z 2014 roku - segment środkowy- działka 1,87 ara Świetna lokalizacja, blisko centrum miasta. Dojazd drogą asfaltową + kostka brukowa. Projekt "pod.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł198 m² 2 621,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom z lat siedemdziesiątych w Rybnej, gmina Czernichów, pow. Kraków, woj. Małopolskie na działce ok.5 arów, położony w spokojnym miejscu przy lokalnym asfalcie. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł310 m² 3 096,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:107 m²

Na sprzedaż kamienica z mieszkaniami i lokalem użytkowym- centrum Wałbrzycha! Oferta idealna pod inwestycję na lokal użytkowy oraz mieszkania pod sprzedaż lub pod wynajem. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Działka w centrum Baczyny z domem do generalnego remontu lub rozbiórki! Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w świetnej lokalizacji? Ta oferta to doskonała okazja duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż lokal użytkowy! Nieruchomość stanowi lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 72m2, położony na parterze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł68,40 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą dostępną tylko w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, o bardzo niskich kosztach utrzymania, zlokalizowane w Zabrzu.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł153 m² 1 209,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, indywidualny projekt, działka 510 m2, murzynowo Leśne, gm. Krzykosy wgn Poznań Krauthofera oferuje Państwu do sprzedaży dom wolnostojący w budowie, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł400 m² 747,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: budynek magazynowy przy elektrowni wodnej. Położony na działce o powierzchni 500 m2 w miejscowości Stocki Młyn, gm. Pelplin.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł95,80 m² 7 922,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania, przy ul. św. Marcin tuż obok kościoła św. Marcina. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze kamienicy, z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł106,78 m² 7 024 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni: 106,78m2, dodatkowo przynależny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł1 200 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 12 arowa działka położona przy ulicy Skowronkowej w Lublinie w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1200 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł114 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

| parterowy dom mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, położony na ładnie zagospodarowanej 1026m2 działce, z drzewami i krzewami. Budynek wykonany jest starannie, z dobrych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie połowa domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 100 m2 na I ym piętrze i poddaszu, w księdze wieczystej wpisana jest powierzchnia lokalu na poziomie 96 m2 wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł91,60 m² 11 080,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:92 m²

Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie - gotowe do zamieszkania | Wawer Mam przyjemność zaprezentować bezczynszowe, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł111,42 m² 8 239,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam do zaoferowania 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111,42 m , położone na 4 i 5 piętrze 5-piętrowego bloku położonego przy zbiegu Al. Gen. Władysława Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 521 m² 164,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1521 m - Bramki, ul. Północna gm. Błonie, pow. warszawski zachodni Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1521 m , położona w miejscowości Bramki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom - Szubin - 5 pokoi Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowy, piękny dom położony w Szubinie. Dom ma powierzchnię ok 160 mkw., składa się z 5 ustawnych pokoi, przestronnego jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

540 400 zł46,70 m² 11 571,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skała ul. Rzeźnicza dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz naziemnym miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70m znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł16,08 m² 20 211,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja na wynajem, bezpieczna lokata kapitału! Bez podatku pcc 2%, brak prowizji! cena netto: 325 000 zł plus 23% vat Możliwość odliczenia vat także dla osób bez działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 485 m² 410,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Jurowce działka pod budowę domu jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego asfalt blisko dk19/s8* Oferuję na sprzedaż działkę rolną z warunkami zabudowy na zabudowę jednorodzinną (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 012 m² 186,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1012 m2, położona w malowniczej miejscowości Leśniewo przy ul. Mikołaja Reja. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 100 m² 163,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1100 m Kamionka, gmina Radziejowice - prąd i woda Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m , położona w miejscowości Kamionka, gmina Radziejowice,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Guzowatce gmina Dąbrówka powiat wołomiński. Do sprzedaży trzy działki o powierzchniach ponad 3000m2 każda. Obecnie przeznaczenie rolne. Nieruchomości położone w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł63 m² 8 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedaży ładnie zagospodarowana działka 2600 m2 położona w malowniczej okolicy w miejscowości Łosie, gminie Radzymin w otoczeniu lasu, rzeki Rządzy, 25 km od Warszawy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł11 231 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 11231m2 przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej " 9mn". Wymiary działki szerokość : 40m.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij