dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł58 m² 11 987,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu Gotowe do odbioru, duże 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Poznańskiej dzielnicy Grunwald. Promocja! Dwa miejsca postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piekary,małopolskie

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:604 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesną inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej, w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 11 km od centrum miasta. W sprzedaży ostatni, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Białogrądy

Białogrądy,podlaskie

59 000 zł1 567 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa budowlana 1567m2 - Białogrądy, gm. Grajewo Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Białogrądy, gmina Grajewo, podlasie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemce

Niemce,lubelskie

675 000 zł83 m² 8 115,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem oferty jest nowopowstający dom parterowy, położony w Leonowie, 10minut od centrum Lublina. Dom jest częścią nowoczesnego kompleksu który oferuje nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Bielsko-Biała,śląskie

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na os. wojska Polskiego przy ul. Podchorążych Przestronne mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł67 m² 11 311,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3 pokojowe, 67 metrowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

578 000 zł44 m² 13 256,90 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr A 2/6/160 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 43,6 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Waryńskiego

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

3 880 000 zł400 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży lokale handlowo-usługowe w nowej inwestycji Apartamenty "w Zdroju". To nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ul. Waryńskiego to idealna lokalizacja dla biznesu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Malinnik

Jelenia Góra,dolnośląskie

930 000 zł108 m² 8 643,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu przepiękne, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze nowego apartamentowca z 2010 roku (bez windy) zlokalizowanego w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

700 000 zł684 m² 1 023,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży dwie działki niezabudowane o powierzchniach 341 m 2 oraz 343 m 2. Nieruchomości graniczą ze sobą. Położone są na terenie poznańskiego osiedla ok. 5 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

485 843 zł59 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Dębickiej. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,89 m2 z ogrodem 9,29 m2 + taras 5,60 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałkańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

496 000 zł54 m² 9 185,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż Atrakcyjnie zlokalizowany trzypokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni 56 m2, usytuowany na 5 piętrze, ul. Bałkańska wzgórze wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

899 000 zł47 m² 19 127,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy! - do sprzedania mieszkanie inwestycyjne! - dwie kompletne ; osobne kawalerki - na al.Jana Pawła II - dzielnica: (Czyżyny). Mieszkanie usytuowane jest na 5 - piętrze w 7 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lewinko

Lewinko,pomorskie

166 500 zł1 110 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1110 m2, położona w malowniczej kaszubskiej miejscowości Lewinko, gmina Linia. Działka z pięknym widokiem na okolicę, płaska, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Więcej zdjęć na naszej stronie Dom w spokojnej części Poniatowa i bezpośrednim widokiem na okoliczne góry. Budynek wybudowany został w 2020 roku w nowoczesnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazieniec

Łazieniec,kujawsko-pomorskie

84 150 zł935 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronną działkę w Łazieńcu zlokalizowaną zaledwie 10 min od Ciechocinka. Działka o powierzchni 935 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

1 339 000 zł134 m² 9 992,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż ustawny lokal usługowo-handlowy z najemcami w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu Krakowa. Gotowa inwestycja! dane: - powierzchnia 134,34m2 / wysokość 3,056m / jest witryna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Podlesie,podkarpackie

369 000 zł135 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom jednorodzinny na sprzedaż. Dom o powierzchni użytkowej 135 m2 zlokalizowany jest w miejscowości Podlesie Machowskie , (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łódzka

Ksawerów,łódzkie

690 000 zł88 m² 7 849,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Łodzi? Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł51 m² 8 464,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,80 m znajduje się na drugim piętrze na bydgoskich Kapuściskach. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż absolutnie niezwykłą nieruchomość o powierzchni 300m 2 na malowniczej, ponad 20-arowej działce w Bystrzycy Górnej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

482 793 zł56 m² 8 758,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowa Iwiczna,mazowieckie

577 000 zł52 m² 10 998,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

577 000 | sprzedaż | mieszkanie | 52,46 | nowa iwiczna | zimowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Nowej Iwicznej, przy ulicy Zimowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

261 164 zł44 m² 5 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zainwestuj w biuro, które łączy doskonałą lokalizację, prestiż i ogromny potencjał. Lokal lu3 przy ul. Piekary 25 to przestrzeń, która podniesie rangę Twojej firmy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

419 000 zł50 m² 8 631,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas najtaniej! Oferta Bezpośrednio od Ddewelopera_brak podatku pcc_brak prowizji_mieszkania z najlepszych inwestycji deweloperskich na Śląsku w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł58 m² 17 672,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż - Ursus, ul. Edwarda Habicha Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w budynku z 2022 roku. Gotowe do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

460 650 zł37 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Jedyna inwestycja najbliżej Uniwersytetu Medycznego! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racjonalizatorów

Bytom,śląskie

399 999 zł59 m² 6 799,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W pięknej I cichej lokalizacji - 3 pokoje - C.O - Balkon - TYLKO U NAS! Dzień dobry, przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,83 m2 , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

638 800 zł72 m² 8 872,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jałówka,podlaskie

119 000 zł90 m² 1 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

*** dom wśród drzew *** cicha podlaska wieś *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska, położonego w okolicy miejscowości Jałówka (gm. Michałowo). Powierzchnia działki wynosi ok. 3700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

417 500 zł35 m² 11 942,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronny 2- pokojowy apartament w cichej i spokojnej okolicy z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

849 000 zł2 736 m² 310,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita duża działka z potencjałem o powierzchni ok 2736m2 w bardzo dobrej lokalizacji w osielsku Znakomity dojazd zarówno do centrum Osielska i dalej do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł46 m² 14 226,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy Gumieńce. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w trzykondygnacyjnym budynku z windą. Powierzchnia ogrodu - 38m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Wieś

Nowa Wieś,podlaskie

299 000 zł32 900 m² 9,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 3,29 ha. W drodze woda i na działce prąd. Działka znajduje się w Nowej Wsi około 12 min od Suwałk. Idealne miejsce dla miłośników natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ramsowo

Ramsowo,warmińsko-mazurskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny na Mazurach w powiecie olsztyńskim w gminie Barczewo, 2,5 km od jeziora Dadaj. Rok budowy 2008 Parter i poddasz domu : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Długa

Tępcz,pomorskie

180 000 zł4 005 m² 44,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne z możliwością uzyskania wz (warunków zabudowy), położone w miejscowości Tępcz (gm. Luzino, pow. wejherowski), tuż przy ul. Długiej oraz Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemce

Niemce,lubelskie

684 879 zł89 m² 7 665,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania nowopowstający dom "b21" w stanie deweloperskim, położony w Leonowie, 10minut od centrum Lublina. Dom jest częścią nowoczesnego kompleksu który oferuje nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przygotuj się na przygodę życia! To mieszkanie na sprzedaż jest jak pudełko pełne niespodzianek, ale zamiast skarbów kryje się w nich możliwość odkrycia. 2 pokoje, 1 piętro to dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 900 zł121 m² 8 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż funkcjonalny Segment o pow. ok.120m2, usytuowany w pięknym rejonie, w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Segment jest gotowy do zamieszkania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

438 999 zł62 m² 7 115,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Powierzchnia ok 62M: -Salon z balkonem -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka -wc Przynależna piwnica Czynsz ok 740zł Zadbane otoczenie bloku: -Wiele zieleni -dużo chodników i ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł72 m² 18 055 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecamy wygodne, ciche, jasne 3 pokojowe na Kabatach 7 minut pieszo do Metra Kabaty 10 min do Lidla Budynek z 2000 r Ekspozycja południowo-zachodnia Dwie łazienki Balkon 6 m Widok na zieleń.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij