dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

378 700 zł174 m² 2 176,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Tylko U nas! Nowa niższa cena. Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż Ofertę domu jednorodzinnego,wolnostojącego w stanie surowym otwartym z Działką 859 m2- idealny dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kręta

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł1 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa ogrodzona z brama wjazdową o powierzchni 1000 m2. Jest możliwość kupienia całej działki o powierzchni całkowitej 2000 m2.Nieruchomość znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

399 900 zł46 m² 8 648,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na czwartym piętrze w odrestaurowanej, przepięknej kamienicy na ul Bolesława Śmiałego. Kamienica w bardzo dobrym stanie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mierzeja Wiślana

Kraków,małopolskie

774 762 zł51 m² 15 332,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania na nowoczesnym osiedlu, które łączy bliskość centrum Krakowa z harmonią natury, oferując sąsiedztwo malowniczego Zalewu Bagry. To przestrzeń, gdzie poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł44 m² 15 659,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 44 m2 w rewelacyjnej lokalizacji Gdańska! Blisko morze i nadmorskie tereny rekreacyjne, komunikacja miejska, przedszkola, szkoły, centra handlowe, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 189 000 zł160 m² 7 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy, urokliwy dom położony na pograniczu Wołoczkowa i Dobrej. Dom został wybudowany w 2020 roku i cechuje się wysokim standardem wykonania i doborem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

425 000 zł51 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Retkini przy ul. Wróblewskiego 59. Mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze, posiada powierzchnie około 51 mkw plus komórka lokatorska około 2 mkw. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przylesie

Opole,opolskie

525 550 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: urokliwe mieszkanie na kameralnym osiedlu Przylesie w Opolu Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m , usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doradca klienta Nowe, dwupokojowe mieszkanie 38,5 m2 w dzielnicy Krzyki (jagodno) we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł116 m² 10 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Opiekun nieruchomości: telefon Środkowy segment w zabudowie szeregowej w spokojnej lokalizacji wykonany z wysokiej jakości materiałów. Otoczenie nieruchomości: okolica to zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł86 m² 10 930,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m2 zlokalizowane przy ul. Kilińskiego na wrocławskim Nadodrzu. Będzie to idealna propozycja dla rodziny lub inwestorów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 058 zł36 m² 8 439,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 2-pokojowego dla siebie lub pod inwestycję? Idealnie trafiłeś! Ustawne mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze z rabatem 7%! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł40 m² 11 383,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ofertą sprzedaży są 2 pokoje gotowe do zamieszkania położone na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym budynku z 2017 roku. W budynku znajduje się winda oraz wygodna zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sądowa

Kraków,małopolskie

749 000 zł50 m² 15 046,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o łącznej powierzchni 49,78 m2, zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Śródmieście- grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł46 m² 13 129,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? Cenisz sobie bliskość natury i lubisz aktywnie spędzać czas wolny? bingo! Najbardziej rozchwytywana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

249 000 zł27 m² 9 130,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od właściciela 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję gotowe do zamieszkania mieszkanie w odnowionej kamienicy, położonej w świetnej lokalizacji - zaledwie kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł61 m² 11 759,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na Zakrzowie - idealne dla rodziny! Mieszkanie gotowe do odbioru kluczy - posiada już pozwolenie na użytkowanie Możesz od razu rozpocząć wykończenie i urządzić je w swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nagawki

Nagawki,łódzkie

97 000 zł1 325 m² 73,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w malowniczej miejscowości Nagawki, gmina Dmosin, powiat Brzeziny. To doskonała propozycja dla osób szukających spokoju i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jeżynowa

Mikołów,śląskie

826 800 zł106 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży lokal mieszkalny w stanie deweloperskim w budynku dwulokalowym. Nieruchomość znajduje się w Mikołowie przy ul. Jeżynowej. Opis budynku Bardzo przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom - 7 pokoi + budynek gospodarczy o powierzchni 150m w Sulejówku. Szukasz domu dla rodziny w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Warszawy ? Potrzebujesz dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

794 900 zł60 m² 13 138,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowy apartament na Jagodnie gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, idealne dla osób ceniących komfort i nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł27 m² 20 703,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio! nie agencja! bez prowizji! Dwupokojowe mieszkanie, w samym Śródmieściu, warszawy, blisko metra Rondo onz, wyremontowane, blok zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

612 324 zł42 m² 14 579,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

41,94m2 | 2 pokoje + garderoba + Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut do kolejki Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siemianowicka

Katowice,śląskie

1 092 452 zł134 m² 8 152,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Osiedle Siemianova Twój nowy dom w sercu Dąbrówki Małej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów szeregowych w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

519 000 zł57 m² 9 164,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,63 m2 z ogrodem ponad 100m2. Mieszkanie zlokalizowane przy północnej granicy Rzeszowa w miejscowości Zaczernie. Inwestycja charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobielice

Kobielice,śląskie

749 000 zł300 m² 2 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Oferta na Wyłączność! Prezentujemy do sprzedaży dom położony w Kobielicach blisko Pszczyny. Nieruchomość zadbana oddana do użytku 1979 r. Całość po rozbudowie i modernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Joselewicza

Kraków,małopolskie

955 000 zł42 m² 22 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pokój z kuchnią na Kazimierzu,pierwsze piętro. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje. Mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Iły

Iły,mazowieckie

1 350 000 zł21 900 m² 61,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu cudowną działkę położoną bezpośrednio nad rzeką Liwiec z linią brzegową 80 m. Ta niepowtarzalna nieruchomość o powierzchni 21 900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

656 874 zł36 m² 18 363,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w cichej i zielonej okolicy Krakowa, w pobliżu Parku Zdrojowego. Mieszkanie oddane do odbioru. Idealne dla singla oraz studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Szwederowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 63 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Gdynia,pomorskie

485 000 zł42 m² 11 438,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia witomino radiostacja - ładne 2 pokoje Z balkonem, piwnicą I garażem! Kompleksowa obsługa formalno - prawna w cenie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,4 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

838 331 zł38 m² 22 043,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji -dostępne mieszkania: 224 -sprzedane: 78 -powierzchnie mieszkań: od 29,88 m2 do 97,77 m2 - Wysokiej jakości materiały - Starannie zaprojektowane części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 600 000 zł5 509 m² 835 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum Torunia, całkowita powierzchnia to ponad 5500m2. Teren płaski, uzbrojenie przy działce. Polecam I zapraszam na prezentację Mariusz Lambrecht tel. e-mail: więcej ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Paproci

Dobra,zachodniopomorskie

499 000 zł1 215 m² 410,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przepiękna i gotowa do budowy działka budowlana o powierzchni 1215m2 zlokalizowana na ul. Paproci w miejscowości Dobra. Wykonane wywierty i opinia geotechniczna. Ulica Paproci posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

588 000 zł44 m² 13 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej nieruchomości o powierzchni 44,5 m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. To Doskonała propozycja jako inwestycja lub miejsce do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

539 575 zł55 m² 9 855,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkokacka

Gdynia,pomorskie

445 000 zł40 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w super miejscu, z super widokiem na Zatokę Gdańską od portu północnego, plaże Sopotu i Orłowa a Trójmiasto jest jak na dłoni. Położenie w stosunku do stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

452 873 zł31 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł68 m² 10 337 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Gorlickiej w nowym budownictwie. To doskonałe miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą uciec od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leoncin

Leoncin,mazowieckie

94 000 zł1 344 m² 69,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1344 m2, w Nowinach gmina Leoncin. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolnostojącego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

625 214 zł36 m² 17 478,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie | bez podatku | od dewelopera Do zakupu proponuje 2 pokojowe gotowe mieszkanie W stanie deweloperskim z ogródkiem , położone w inwestycji przy ul. Rydlówka -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij