dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lilli Wenedy

Kraków,małopolskie

485 000 zł32 m² 15 109 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 32,10 m2 w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Mieszkanie znajduję się na 6. piętrze budynku z nowoczesną windą. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

699 990 zł72 m² 9 720,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe 3-pok | ogródek | + 50m2 antresola!. Piekne nowoczesne mieszkanie bez podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, świeżo wykończonego mieszkania, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mocarni

Kościelisko,małopolskie

1 458 175 zł62 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W kościelisku, przy ulicy Mocarni powstaje wyjątkowe miejsce, którego goście mogą zaznać zasłużonego odpoczynku i poczuć niezrównany klimat podhalańskiej wsi. Otoczenie masywów górskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 040 000 zł1 400 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 1400 m Gdańska 103 Bydgoszcz Cena: 5 040 000 zł 3600zł /m2 do negocjacji W tym przypadku jeżeli będzie potrzebne więcej informacji proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

506 217 zł28 m² 17 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

1 070 000 zł68 m² 15 689,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 68,2 m , położonego na czwartym piętrze pięciopiętrowego bloku przy ul. Profesora Michała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł31 m² 7 064,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka na Bartodziejach, w pobliżu szpitala im. Jurasza. Mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu, z dużą loggią. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

813 204 zł55 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze trzykondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zyndrama

Olecko,warmińsko-mazurskie

199 000 zł42 m² 4 715,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.20 m2, położone w ścisłym centrum Olecka przy ulicy Zyndrama. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

1 208 700 zł711 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kameralnie położona działka budowlana. Lokalizacja Świetne miejsce pod kątem lokalizacyjnym - działka znajduje się w otoczeniu zieleni, zabudowa otaczająca jest kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Góraszka,mazowieckie

1 699 000 zł275 m² 6 178,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

1 699 000 | dom jednorodzinny | 275 m2 | wiązowna | Wirtualny spacer: sb360.online/odiw0g Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 240 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Widok

Warszawa,mazowieckie

2 130 000 zł98 m² 21 646,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja; śródmieście, centrum - świetna komunikacja; metro, tramwaj, autobus, pociąg! W najbliższej okolicy pełna infratruktura, sklepy, kawiarnie, aptaka przedszkole źłobek, banki. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Floriana

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja : Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na 2 piętrze w trzypiętrowym bloku z lat 60-tych. Budynek zlokalizowany przy ul Floriana w Ożarowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Legionowo,mazowieckie

530 000 zł64 m² 8 346,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie położone Legionowie przy ul. Marysieńki na terenie osiedla Jagiellońska. Lokal o powierzchni 63,5m2 położony na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

266 173 zł20 m² 13 436,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament na parterze,z tarasem 3,31 m2 i ogródkiem 35,15 m2 w nowoczesnym siedmiopiętrowym budynku z windą,halą garażową i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie na os. Leśnym, bezpośrednio przy lesie, park/skwer. Mieszkanie o pow. 34m2 położone na wysokim parterze w bloku 3 piętrowym z cegły. Składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ruczajowa

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł190 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:889 m²

NA sprzedaż dom dwukondygnacyjny wolnostojący Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni 190m2 (parter + piętro) usytuowany na działce o powierzchni 9 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 332 000 zł138 m² 9 630,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł30 m² 13 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka Z oddzielną kuchnią 30 m2 w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie w pełni wyposażone. Atuty nieruchomości: - centrum miasta, - klimatyzacja, - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł45 m² 7 697,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas Biuro Nieruchomości twoje M Ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią i przynależną piwnicą na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m2 w Rzeszowie na ul. Senatorskiej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

1 650 000 zł222 m² 7 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, energooszczędnego domu położonego w Szczytnikach , tuż pod Poznaniem. Dom ten oferuje wyjątkową lokalizację, znajdując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł107 m² 11 101 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 tel. Inwestycja położona jest w okolicy, cechującej się niską zabudową, spokojem oraz bliskością obszarów zielonych, zapewniając wyjątkową harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poniatowskiego

Kraków,małopolskie

125 000 zł14 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż / 125 tys / Wzgórza K. Kawalerka na sprzedaż ul. Poniatowskiego 48, kraków 14,1 m Szukasz kompaktowego miejsca w spokojnej okolicy? Ta kawalerka to idealne rozwiązanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł37 m² 11 675,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka w Grodzisku Mazowieckim Mieszkanie dla singla lub pod inwestycje o pow. 36,83 m, znajdującą się w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

943 397 zł58 m² 16 372,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cena: 943 397 pln metraż: 57,62M2 piętro: I/V inwestycja gotowa oddana do użytkowania! zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł60 m² 11 299,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serdecznie polecam trzypokojowe mieszkanie z balkonem w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych na wrocławskim Wojnowie przy ulicy Perkusyjnej w bardzo rodzinnej okolicy! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł68 m² 6 350,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na II piętrze w dwupiętrowym bloku ze strychem użytkowym na bydgoskim Siernieczku. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

681 398 zł67 m² 10 144,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 67,17 m2 w wyjątkowej, nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Starołęka w Poznaniu. Posiadam w ofercie całą inwestycję -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Straszyn,pomorskie

1 150 000 zł138 m² 8 306,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Brzozowe Wzgórze to unikalna inwestycja zlokalizowana bezpośrednio nad brzegiem jeziora Straszyńskiego, przy ulicy Zeusa na osiedlu Modre 2 w Straszynie. Ta kameralna enklawa to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł45 m² 22 207,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - mieszkanie narożne - nowe budownictwo z cichobieżną windą - prywatne miejsce w hali garażowej - ostatnie piętro - centrum Gdańska, przy głównych ulicach Starego Miasta - idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

699 500 zł62 m² 11 192 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

.Odbierz klucze już w tym roku!. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jastarnia,pomorskie

1 790 000 zł69 m² 25 773,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3-pokojowy, słoneczny apartament w Juracie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny apartament usytuowany w wyjątkowym i niezwykle urokliwym kurorcie wypoczynkowym na Mierzei Helskiej, jakim.