dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł57 m² 14 328,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Królewskie Wzgórze w Gdańsku Morenie. Osiedle składające się wyłącznie z nowoczesnych budynków w niskiej zabudowie (max 4 piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ławki

Ławki,mazowieckie

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 1200m.kw , usytuowaną w miejscowości Ławki w gminie Prażmów. Ogólne warunki: powierzchnia: 1200 m2 Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Wołomin,mazowieckie

669 000 zł46 m² 14 671 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Wołominie w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu. Idealne miejsce dla osób szukających komfortu, spokoju i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

729 000 zł1 000 m² 729 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta pozwolenie na budowę poprzedni plan Bez podatku pcc Polecam do zakupu działkę budowlaną o pow. 1000m2 zlokalizowaną w Domasławiu przy ul. Wrocławskiej - starej A8 Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

852 000 zł42 m² 20 530,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr. lok. D3 1/2/2/2a i pcc! Stare Podgórze - Do sprzedaży piękne mieszkanie 41,5m2 w nowoczesnej inwestycji z dobrym dojazdem do centrum Krakowa i uczelni. Termin realizacji 1q2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł29 m² 24 470,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam dziś do zaoferowania Państwu nowoczesną kawalerkę na prestiżowym osiedlu na Mokotowie! posiadamy na sprzedaż aż 3 mieszkania na tym osiedlu! Kawalerka 26,87 m2 Kawalerka 29,26 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w doskonałej okolicy! Nieruchomość znajduje się przy Starym Mieście, w pobliżu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kluszkowce

Kluszkowce,małopolskie

2 000 000 zł155 m² 12 903 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu apartament w wyjątkowej lokalizacji. 155 metrowy lokal mieszkalny z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie znajduje się w miejscowości Kluszkowce. Cała inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

404 726 zł55 m² 7 359,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł40 m² 15 196,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o łącznej powierzchni 40,14m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

554 700 zł42 m² 13 197,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu 2 pokojowe duże i komfortowe mieszkanie. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard wykończenia zarówno samego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 995 zł38 m² 15 547,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno- kopycińskiego | 2pok | Garaż!.|. Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

401 199 zł50 m² 7 953,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

281 037 zł27 m² 10 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka położona jest 3 km od Gdyni i 7km od plaży w Mechelinkach. Idealna przestrzeń do życia dla osób ceniących ciszę i spokój, a także bliskość udogodnień dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

511 700 zł44 m² 11 498,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

749 000 zł53 m² 14 076,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania na osiedlu Harmonia w Toruniu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na nowo powstającym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

160 000 zł816 m² 196 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o położona w malowniczej okolicy Chmielnika. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na budowę swojego wymarzonego domu. Dobra lokalizacja zapewniająca spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manteuffla

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł67 m² 11 509,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4go zielonym osiedlu przy ulicy Manteuffla na Warszawskim Gocławiu. Jest to oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trąbki Małe

Trąbki Małe,pomorskie

493 000 zł4 107 m² 120,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: trąbki Małe. Bardzo dobra lokalizacja. Szybki i łatwy dostęp do Trójmiasta. W okolicy wiele terenów zielonych, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

714 002 zł45 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania:koniec roku 2025 forma wlasnosci: pelna wlasność brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

579 000 zł62 m² 9 414,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja!4 pokoje wyremontowane i gotowe do wprowadzenia! Słoneczne Mieszkanie po generalnym remoncie! Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 ,m2 na ósmym piętrze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł42 m² 16 082,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urządzony zjawiskowy apartament o powierzchni 42,22 m2 w samym centrum Poznania obok "starego Browaru" i "parku Izabeli i Jarogniewa Drwęskich". Genialna lokalizacja do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 340 zł31 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz 3-pokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - budynek otoczony licznymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koralowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

468 000 zł44 m² 10 731,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Odkryj ,wille forest - wyjątkową inwestycję w Polanicy-Zdroju Położone na urokliwym wzniesieniu, w otulinie lasu, niedaleko Wzgórza Marii, te apartamenty to doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaszkowa Górna

Jaszkowa Górna,dolnośląskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom dla rodziny lub z możliwością prowadzenia agroturystyki - obok Kłodzka Dom z działką i zabudowaniami gospodarczymi z ogromnym potencjałem. Odpowiedni dla dużej rodziny, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sosnowiec,śląskie

313 602 zł40 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( Dodatkowe rabaty na mieszkania i miejsca parkingowe) Ø Skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla decyzyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

200 000 zł53 m² 3 773,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 ( 53 m2) w centrum niski blok oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo czyste i zadbane mieszkanie M4 (53m2) usytuowane na ulicy Śląskiej na IV piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

327 000 zł31 m² 10 548,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia! Bądź pierwszym właścicielem po remoncie. Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania na bydgoskich Wyżynach o pow. 31m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czersk

Czersk,mazowieckie

999 000 zł127 m² 7 866,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący | 127 m2 | działka 900 m2 | czersk | góra kalwaria | 999 000pln Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 127 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bufalo

Częstochowa,śląskie

1 090 000 zł7 300 m² 149,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

390 512 zł37 m² 10 542 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mega rabaty ceny lokali! rabat na materiały budowlane 25% szczegóły- tel! 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z ogródkiem od Developera. Dzwoniąc na to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

567 440 zł35 m² 16 287 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Możliwość wykończenia pod klucz inwestycja Kilkuetapowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Migały

Rumia,pomorskie

899 000 zł100 m² 8 949,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 100,45 m2 znajdujący się w doskonałej części miasta Rumia. Lokalizacja zapewnia nam dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego, w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otyń

Otyń,lubuskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 200 m2wraz z budynkiem handlowo - produkcyjnym usytuowanymi na działce o pow. 1211m2 w miejscowości Otyń, gm. Otyń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł106 m² 24 505,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu 106 m2 słonecznego apartamentu z niezwykłym klimatem i przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament usytuowany pomiędzy Saską Kępą, a nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

2 630 000 zł99 m² 26 646,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 430 000 zł60 m² 23 873,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł92 m² 5 954,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

-rezerwacja- na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92.2 m2 znajdujące się na 4 piętrze kamienicy w Centrum przy ul. Mazurskiej 24. Na powierzchnię użytkową składają się :.