dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

317 131 zł40 m² 7 938,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Mierzyn,zachodniopomorskie

770 000 zł78 m² 9 903,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od Madura Deweloper. 0% prowizji Prezentujemy niezwykłe kameralne osiedle, składające się trzech dwu-lokalowych domów, oraz jednego domu jednorodzinnego w Mierzynie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

850 000 zł103 m² 8 252,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Poszukujesz komfortowego mieszkania z własnym ogrodem, blisko centrum Gliwic? Zacznij mieszkać wygodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

793 260 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

418 000 zł48 m² 8 785,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/2pok./lux./balkon/piwnica/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Marczyńskiego

Kraków,małopolskie

730 000 zł346 m² 2 109,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 346 m , zlokalizowany w doskonałej lokalizacji na Prądniku Białym przy ul. Adama Marczyńskiego w Krakowie. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł65 m² 24 307,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowe, wykończone mieszkanie przy browarach warszawskich ul. Jaktorowska 4 We speak pl / ukr / ru / eng Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na Woli - ul. Jaktorowska 4 Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucharskiego

Gdynia,pomorskie

569 000 zł67 m² 8 505 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo! Z wielką przyjemnością przedstawiam czteropokojowe mieszkanie idealne dla Rodziny, z wysokim potencjałem inwestycyjnym! nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cyrulików

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana Kwota w ogłoszeniu 599 000zł jest kwotą brutto i uwzględnia naziemne miejsce postojowe oraz wyposażenie lokalu Na sprzedaż oferujemy lokal usługowo-handlowy w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

628 700 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - co zyskuje Klient: - nie płaci podatku pcc, - obsługę dedykowanego agenta, który asystuje w całym procesie zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

494 481 zł51 m² 10 034,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas najtaniej! Zakup Bezpośrednio od Dewelopera_brak podatku pcc_brak prowizji_mieszkania z najlepszych inwestycji deweloperskich na Śląsku Ostatnie mieszkanie z ogrodkiem w układ 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kowieńska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł91 m² 7 892,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Powierzchnia: 91,1 m | Prywatne miejsce postojowe | Bez Czynszowe Marzysz o nowoczesnym i przestronnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

970 000 zł136 m² 7 115,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej oferty - domu o powierzchni 136 m2, usytuowanego w spokojnej i zacisznej ulicy na terenie Modlniczki - gm. Wielka Wieś. Opis nieruchomości: oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 900 zł122 m² 10 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Piękny, zadbany Dom w spokojnej i cichej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 120 m2 gotowy do wprowadzenia, na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

290 000 zł54 m² 5 331,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny Aktualnie 290 000 zł. Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,39 m 2 usytuowane na parterze przy ul. Wodnej w Pile. Mieszkanie jest ciepłe, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

155 553 zł41 m² 3 761,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o miejscu, które zapewni Twojej rodzinie komfort, przestronność i świetną lokalizację? Mieszkanie poddaszowe M15 przy ul. Chłodnej 5 to doskonałe rozwiązanie! Tutaj codzienne życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł47 m² 8 407,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,46 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Ofiar Katynia. Mieszkanie mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Produkcyjna

Białystok,podlaskie

3 190 000 zł5 600 m² 569,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna w Białymstoku - Idealna lokalizacja dla Twojej firmy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegocińska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Niegocińska. Powierzchnia 54 m2. Mieszkanie do remontu. Wiele możliwości aranżacyjnych. Powierzchnia 54 m2. Dodatkowo balkon. 3 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 500 zł101 m² 6 793,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł46 m² 15 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,60m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

385 000 zł48 m² 8 043 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w Tarnowie przy ul. Lwowskiej 69, które przeszło generalny remont w 2020 r. Metraż: 47,87 m2 na co składa się: - przestronny hall - łazienka z wc (pralka) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 54 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy I.Prądzyńskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł116 m² 10 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Opiekun oferty: tel: nieruchomość zlokalizowana na północy Wrocławia, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz terenów zielonych. Największym atutem inwestycji jest wysoka jakość użytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Chrzanów Duży

Chrzanów Duży,mazowieckie

360 000 zł1 013 m² 355,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną nr ew 145/25 w Chrzanowie Dużym w gminie Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 1013 m2 (0.1013 ha). Przeznaczenie działki to zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Jana Kazimierza

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

400 000 zł1 169 m² 342,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę budowlaną inwestycyjną w Stanisławowie Pierwszym przy samej ul. Jana Kazimierza z bezpośrednim zjazdem. Działka ma powierzchnię 1169m2. Na wszelkie pytania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

299 000 zł1 278 m² 233,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana , o pow. 1278 m2 w miejscowości Rozgarty. ***tylko U nas*** Szukasz spokoju, ciszy a jednak chcesz mieszkać niedaleko miasta, ta oferta jest dla ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 404,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice/3pok./winda/taras/balkon/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 70 m2 (dół 44 m2 + antresola 27 m2) na Stabłowicach z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

269 000 zł28 m² 9 471,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 28,4 m . Idealna przestrzeń do prowadzenia działalności gospodarczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Toporowice,śląskie

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną 900m2 Działka uzbrojona (sieć wodociągowa , prąd. Działka o charakterze działki górskiej. Wymiary - 23x39x24x39 Wydane warunki zabudowy : wskaźnik zabudowy do15%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Katowice,śląskie

700 000 zł75 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jestem jego drugą właścicielką :) Przestronne mieszkanie 75m Katowice, ul. Lubuska 11 Mieszkanie znajduje się na zielonym i cichym osiedlu w Katowicach przy ulicy Lubuskiej 11. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

390 000 zł28 m² 13 918,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Siechnice/1pok./ogród/komórka/parter/top/2021 Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28 m2 znajdującą się na nowym osiedlu Atom Centrum w Siechnicach. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

649 152 zł68 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 6-piętrowego budynku z windą w inwestycji, zlokalizowanej w zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Lewa połowa zarezerwowana. Dom w stanie deweloperskim ( obecny etap zostanie uzupełniony). Budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96 m 2 ( każda połówka), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

848 900 zł113 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny, nowy Bliźniak parterowy w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni ok. 113 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok.550 m2. Rozkład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 331,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

`oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

450 000 zł62 m² 7 237,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania: lokalizacja: znajduje się w dzielnicy Gliwic - Sośnica, gdzie panuje spokój i cisza, a jednocześnie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 001 zł54 m² 11 460,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ołbin/3pok./strych/kamienica/ostatnie/piętro/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie w kamienicy na Ołbinie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim z 5 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł39 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w nowo oddanej inwestycji Miasteczko Nowa Sfera ul. Marywilska 19a. Parametry mieszkania: powierzchnia: 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zamek Bierzgłowski

Zamek Bierzgłowski,kujawsko-pomorskie

75 000 zł16 400 m² 4,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować ofertę łąki w okolicach Zamku Bierzgłowskiego Działka o wymiarach ~ 40 x 340m , klasa gruntu Ł IV (1,2 ha) i Ł V (0,4 ha) w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł232 m² 2 150,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przedstawiamy lokal użytkowy - 232 m2 - Suterena - w odrestaurowanej kamienicy - centrum Bydgoszczy. Nieruchomość w przepięknym stylu piwniczkowym z czerwoną cegłą.