dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

649 000 zł240 m² 2 704,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 240 m 2 , posadowiony na działce o powierzchni 370.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł50 m² 28 713 zł/m²

 

Piętro:28/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

********rezerwacja******** Apartament typu studio na 28. piętrze w Sky Tower Zapraszam na prezentację Nr licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł159 m² 9 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

571 705 zł54 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie znajdujące się na przedmieściach, w północnej części Wrocławia, doskonale skomunikowana z całym miastem. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

235 493 zł18 m² 13 387,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z łazienką,tarasem 3,31 m2 i ogródkiem 10,86 m2,na parterze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Hippiczna

Koleczkowo,pomorskie

260 000 zł1 400 m² 185,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Navigat! Na sprzedaż działka w Koleczkowie przy ul. Hippicznej - nr działki 476/19. Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Łowinek,kujawsko-pomorskie

129 000 zł1 362 m² 94,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w atlantis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana, położona w malowniczej miejscowości Łowinek. Grunt położony w świetnym miejscu, otulonym ścianami lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

406 880 zł51 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

1 450 000 zł179 m² 8 111,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Wolnostojący parterowy dom O powierzchni całkowitej 178,76 m2 , powierzchnia mieszkalna 119,43 m2. Klimatyzacja garaż 24 m2 podjazd na 3 auta kanalizacja ogrzewanie podłgowe cały dom działka 665 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

463 300 zł38 m² 12 099,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,09 m2 z balkonem w nowoczesnej inwestycji położonej w bliskiej odległości Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł19 m² 14 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 19 m w samym centrum miasta przy ul. Staszica! Lokal znajduje się na czwartym piętrze w niskim, pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

677 490 zł75 m² 9 034,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzeckiego

Pruszków,mazowieckie

852 000 zł75 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1996 roku -pruszków, ul. Rzeckiego. Blok zadbany, z cegły. Mieszkanie składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Muszyńska

Częstochowa,śląskie

2 888 000 zł7 600 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 7600 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Lokalizacja: częstochowa, ul. Muszyńska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

324 310 zł40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 2-pokojowego dla siebie lub pod inwestycję? Idealnie trafiłeś! rabat 20% i smart home gratis! Mieszkanie o powierzchni 39,55 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

363 040 zł48 m² 7 579,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 47,90 mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Buska Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam do zaoferowania mieszkanie o łącznym metrażu 46,8 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Mniejszy, idealnie nadaje się na pokój dla dziecka lub sypialnię, większy posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Poznań,wielkopolskie

159 000 zł21 m² 7 454,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne studio blisko rzeki Warty - idealne dla singla lub na inwestycję! Cena Netto! Możliwość rozliczenia vat! Wyposażone łazienki do położenia kafle , zdjęcia przedstawiają wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ogrodowa

Serby,dolnośląskie

95 000 zł731 m² 129,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bez pośredników Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 731 m2 w miejscowości Serby, przy ulicy Ogrodowej. Zlokalizowaną w spokojnej i cichej okolicy, w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Toruń,kujawsko-pomorskie

487 000 zł53 m² 9 188,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (po remoncie) składające się z 3 rozkładowych pokoi (23m/10m/7m), oddzielnej kuchni, spiżarni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

784 000 zł70 m² 11 222,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urocze mieszkanie, znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica piekny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 200 000 zł773 m² 1 553,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość: ten zlokalizowany w spokojnej okolicy budynek ma potencjał na wiele różnych zastosowań. Przemyślana lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł74 m² 8 905,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

|Marmurowa 1|miejsce park|kom.Lok.| -. Przedstawiam Państwu bardzo zadbane mieszkanie, gotowe do zamieszkania i nie wymagające żadnych napraw. Do nieruchomości przypisane jest miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Precyzyjna

Warszawa,mazowieckie

928 200 zł58 m² 15 953,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 58m2 z dużym ogródkiem na Gocławiu Oferta bez prowizji i podatku pcc Prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,18 m2 w prestiżowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielna

Łodygowice,śląskie

550 000 zł101 m² 5 445,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nie zwlekaj umów się na prezentację rabat 15% do 28.02.2025 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! DO BIURA! Przedstawiamy komfortowe, dwupoziomowe mieszkania w cichej, zielonej okolicy Łodygowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Domaszków

Domaszków,dolnośląskie

625 000 zł12 231 m² 51,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna lokalizacja w Kotlinie Kłodzkiej! Teren daleko od terenów zalewowych. Na sprzedaż duża działka nr 77 w Domaszkowie o powierzchni 1,2231 ha z widokami na masyw Śnieżnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

176 000 zł38 m² 4 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O/centrum - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 38m2 położone na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł66 m² 10 552,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej i najbardziej pożądanej dzielnicy - Gdańsk Wrzeszcz w klimatycznej kamienicy z lat 50-tych. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 250 000 zł140 m² 8 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom w Unikatowej Lokalizacji, działka 440 m2 Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin,wielkopolskie

380 000 zł54 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Koninie na ul. Wyszyńskiego. Lokal znajduje się na II piętrze w niskim, ocieplonym bloku i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

213 000 zł1 600 m² 133,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować ciekawą nieruchomość, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną, położoną w malowniczej miejscowości Pliszczyn, w gminie Wólka. Działka o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Częstochowa,śląskie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie, usytuowane na ósmym piętrze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Gwiezdnej, w odległości 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

308 240 zł28 m² 11 059,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki w eleganckim kompleksie mieszkaniowym. To mieszkanie jest idealne na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

594 000 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie klimatyczne, wysokie( prawie 3 m) , 2 pokojowe o powierzchni 54 m2 mieszczące się na 4 piętrze z 4 w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł53 m² 14 993,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie, tuż przy stacji metra, przy ulicy Rembielińskiej 28. (300 m) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

184 000 zł26 m² 7 049,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Głuszycy. Mieszkanie składa się z : otwartej kuchni, pokoju, łazienki z wc i przedpokoju. Nowe meble kuchenne, w zabudowie zmywarka ,płyta grzewcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Struga,dolnośląskie

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta tylko W naszym biurze. Do sprzedania wolnostojący dom w Strudze o powierzchni 360m2. Dom dla dwóch rodzin z niezależnymi wejściami. Powierzchni działki 1800m. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

633 000 zł60 m² 10 528,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie w zadbanym bloku 200 m od stacji metra Księcia Janusza.Dwa oddzielne pokoje ( z dużego pokoju wyjście na balkon). Kuchnia oddzielna , wygodna łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

475 000 zł47 m² 10 063,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20m2 na czwartym piętrze w bloku z windą, zlokalizowane w dzielnicy Czechów. Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do.