dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

862 410 zł76 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament 4 pokoje 75,65 m2 świetna lokalizacja! Inwestycja Obiekt nowoczesny kompleks mieszkalny, składający się z jednego budynku wielorodzinnego. W ofercie znajdują się funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 800 zł36 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł59 m² 11 628,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu nową ofertę nieruchomości w biurze Evesta! Mam przyjemność prowadzić tu wyłączną sprzedaż. Zapraszam do opisu! :-) Cena ofertowa: 689 000 złotych. Uwaga. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Opole,opolskie

619 000 zł66 m² 9 450,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, znajdujący się w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł50 m² 12 994,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kamieńskiego | 2pok | Garaż w cenie!.| Polecam na sprzedaż mieszkanie cieple, słoneczne, usytuowane na najwyższym 4 piętrze (jest winda) a jego dodatkowym atutem jest miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

270 000 zł45 m² 6 013,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe mieszkanie 44,9 m z zabudowanym balkonem - centrum Lubina, parter Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

895 000 zł60 m² 14 859,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena mieszkania mieszczącego się na parterze wynosi 895000 zł do negocjacji. Do lokalizacji przynależą: komórka lokatorska o powierzchni 4,87 m , Mieszkanie ma 60,23 m2 oraz wygodne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dom jednorodzinny zaledwie kilka kilometrów od granic Krakowa , z dużym tarasem, zadbanym ogrodem i pięknym widokiem. W pełni wyposażony, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

477 368 zł37 m² 12 874 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Świetna okazja- miejsce postojowe w cenie lokalu! Dogodny dojazd do centrum miasta - przystanek tramwajowy w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

259 999 zł19 m² 13 705,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz idealnej kawalerki w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 19 m , zlokalizowane na osiedlu Gen. Grota-Roweckiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

507 000 zł55 m² 9 218,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 55 m2 przy ul. Piekoszowskiej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalna

Jasło,podkarpackie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Jaśle przy ulicy Skalnej, która składa się z działki o powierzchni 880 m zabudowanej domem murowanym, parterowym z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

276 546 zł27 m² 10 388,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

364 700 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Mieszkanie idealne pod dalszy wynajem. Komfortowa kawalerka z dużą loggią - ponad 7 m2! Dogodny dojazd do centrum miasta - przystanek tramwajowy w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

463 232 zł30 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia przynosi zyski? Apartament M10 w Rezydencji Rejtana 4 to gotowe rozwiązanie dla inwestorów! W pełni umeblowane mieszkanie, już wynajęte za 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łomna,małopolskie

187 000 zł95 m² 1 968,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferta Sprzedaży Domu w Łomnej, gmina Nowy Wiśnicz - Idealne Miejsce na Twój Nowy Dom! Concept Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 95 m na terenie ok. 0,48 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Ciepłe

Ciepłe,mazowieckie

1 000 000 zł23 166 m² 43,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do zakupu przepiękną działkę siedliskową z prywatnym lasem. Wspomniana w tytule nieruchomość ma powierzchnię 2,3 hektara, której część siedliskowa (rolna) zajmuje 1,03 hektara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

578 116 zł31 m² 18 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Lokale inwestycyjne z możliwością odliczenia 23% vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strumykowa

Czudec,podkarpackie

599 000 zł191 m² 3 140,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przedstawiam Państwu dom w stanie surowym zamkniętym z piękną, widokową działką położony w Czudcu na ulicy Strumykowej. Bardzo cicha i spokojna okolica. Do domu prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

366 000 zł27 m² 13 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż apartament o powierzchni 26,85 m w nowoczesnym kompleksie, zlokalizowanym na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. *podana cena jest ceną netto Opis apartamentu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 624,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Oferta bez pcc, bez prowizji możliwość bezpłatnej rezerwacji budowa zakończona, klucze gotowe do odbioru Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży na Osiedlu Szczodre - przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

560 246 zł65 m² 8 555,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! nowe mieszkanie W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

649 000 zł240 m² 2 704,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 240 m 2 , posadowiony na działce o powierzchni 370.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł50 m² 28 713 zł/m²

 

Piętro:28/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

********rezerwacja******** Apartament typu studio na 28. piętrze w Sky Tower Zapraszam na prezentację Nr licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł159 m² 9 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

571 705 zł54 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie znajdujące się na przedmieściach, w północnej części Wrocławia, doskonale skomunikowana z całym miastem. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

235 493 zł18 m² 13 387,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z łazienką,tarasem 3,31 m2 i ogródkiem 10,86 m2,na parterze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Hippiczna

Koleczkowo,pomorskie

260 000 zł1 400 m² 185,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Navigat! Na sprzedaż działka w Koleczkowie przy ul. Hippicznej - nr działki 476/19. Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Łowinek,kujawsko-pomorskie

129 000 zł1 362 m² 94,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w atlantis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana, położona w malowniczej miejscowości Łowinek. Grunt położony w świetnym miejscu, otulonym ścianami lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

406 880 zł51 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

1 450 000 zł179 m² 8 111,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Wolnostojący parterowy dom O powierzchni całkowitej 178,76 m2 , powierzchnia mieszkalna 119,43 m2. Klimatyzacja garaż 24 m2 podjazd na 3 auta kanalizacja ogrzewanie podłgowe cały dom działka 665 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

463 300 zł38 m² 12 099,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,09 m2 z balkonem w nowoczesnej inwestycji położonej w bliskiej odległości Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł19 m² 14 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 19 m w samym centrum miasta przy ul. Staszica! Lokal znajduje się na czwartym piętrze w niskim, pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

677 490 zł75 m² 9 034,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzeckiego

Pruszków,mazowieckie

852 000 zł75 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1996 roku -pruszków, ul. Rzeckiego. Blok zadbany, z cegły. Mieszkanie składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Muszyńska

Częstochowa,śląskie

2 888 000 zł7 600 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 7600 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Lokalizacja: częstochowa, ul. Muszyńska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

324 310 zł40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 2-pokojowego dla siebie lub pod inwestycję? Idealnie trafiłeś! rabat 20% i smart home gratis! Mieszkanie o powierzchni 39,55 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

363 040 zł48 m² 7 579,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 47,90 mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji Buska Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam do zaoferowania mieszkanie o łącznym metrażu 46,8 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Mniejszy, idealnie nadaje się na pokój dla dziecka lub sypialnię, większy posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Poznań,wielkopolskie

159 000 zł21 m² 7 454,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne studio blisko rzeki Warty - idealne dla singla lub na inwestycję! Cena Netto! Możliwość rozliczenia vat! Wyposażone łazienki do położenia kafle , zdjęcia przedstawiają wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ogrodowa

Serby,dolnośląskie

95 000 zł731 m² 129,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bez pośredników Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 731 m2 w miejscowości Serby, przy ulicy Ogrodowej. Zlokalizowaną w spokojnej i cichej okolicy, w sąsiedztwie nowych.