dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 279 ogłoszeń

1 350 000 zł112 m² 12 053,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 014 m²

Nieruchomości Otti oferują nietuzinkową nieruchomość z ładnym widokiem na góry, której wielkim atutem jest przepiękna duża działka 3014m2 oraz położenie domu na jej szczycie. Dzięki temu,.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 590 m² 173,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jeżowie Sudeckim nr 413/7 Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w Jeżowie Sudeckim o numerze ewidencyjnym 413/7. Działka zlokalizowana jest w górnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,66 m² 5 866,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

NA sprzedaż - mieszkanie 59.66 m | 3 POKOJE | 3 PIĘTRO CENA: 350 000 zł Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 103 zł78,54 m² 10 887,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Żyj wygodnie w mieście 15-minutowym! Nowoczesne osiedle - pierwszy etap Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na nowym, wyjątkowym osiedlu, stworzonym zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł100 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:810 m²

Komfortowy dom w Plutyczach wysoki standard, basen, pełna infrastruktura Na sprzedaż wyjątkowy dom z bali o powierzchni ok. 100 m , położony na ogrodzonej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł7 200 m² 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 7224 m2 pod zabudowę usługową w świetnej lokalizacji 3 min od Grodziska Mazowieckiego bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Na działce dopuszcza się lokalizację usług,.

Szczegóły ogłoszenia

548 885 zł258,10 m² 2 126,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy o wysokim standardzie, przez wiele lat funkcjonujący jako kancelaria adwokacka. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch mieszkań i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł874 m² 169,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Rokosowo, uzbrojenie w drodze głównej, ul. Dzierżecińskiej, w odległości około 60 metrów: woda, prąd, gaz i światłowód, prostokątna, płaska działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 300 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jawczycach - cisza, natura i szybki dojazd do Krakowa. Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 13 arów, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł43 m² 16 441,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - zakup od Dewelopera! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , w stanie deweloperskim zlokalizowane Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa - nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł39,60 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania 39,6m w Toruniu. Mieszkanie dostępne od zaraz Rozkładowe, jasne, funkcjonalne idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł60 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom drewniany na sprzedaż kobylany, gm. Chorkówka Spokojna lokalizacja | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni około 60 m, położony w miejscowości Kobylany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 320 zł57,55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 606 zł10 161 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w Stanowicach k/oławy Dojazd do działki drogą utwardzoną Media przy działce ; - woda - prąd - kanalizacja Powierzchnia działki 10 161 m2 Szerokość działki.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł288 m² 451,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek w Dachnowie o łącznej powierzchni 288 m2 który składa się z dwóch kondygnacji, piwnica oraz I piętro Pierwsza kondygnacja o powierzchni 144 m2 : - składa.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł67,70 m² 10 782,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wszędzie blisko! Wyjątkowa lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się w sercu malowniczej części kołobrzeskiej Starówki tuż przy parku. Mieszkać na Starówce to.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł160 m² 2 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecam państwu idealną nieruchomość na trasie turystycznej Stepnica- wolin!. To wyjątkowo energetyczne miejsce do życia, dobrze nasłonecznione i suche ,oddalone ledwie 2 km od Stepnicy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 262 m² 170,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz działki budowlanej pod samym Giżyckiem to właśnie znalazłeś! Na sprzedaż piękna działka, położona przy ul. Dworskiej/spacerowej w Gajewie, gminie Giżycko, powiecie giżyckim,.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł880 m² 227,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Oferta wyłącznie w biurze jagła nieruchomości - na sprzedaż działka z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego projekt - "kalikst bez.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,52 m² 11 966,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaz - ul. Węgierska 5c osiedle za Leroy Merlin- to nowowykończone z wyjątkowym pietyzmem mieszkanie dla ceniącego sobie komfort mieszkańca/ców oraz jakość wykończenia bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 000 zł90,63 m² 9 357 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem Bez prowizji i podatku pcc W ofercie różne powierzchnie mieszkań Miejsce postojowe w cenie mieszkania! mieszkanie oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł150,91 m² 11 596,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Citihome jest oficjalnym biurem sprzedaży dewelopera Park Chopina. Po realizacji inwestycji Park Sosnowa, park Pułaskiego, park Bracka, park Lennona oraz Park Bagatela stanowiących cenione elementy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł124 m² 5 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 405 m²

Polecam, na sprzedaż nowy dom zlokalizowany w Rudzie Wolińskiej gmina Wodynie w pow. siedleckim. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, funkcjonalnego, dobrze zaprojektowanego domu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,27 m² 8 976,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cena do rozmów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.27 m2 na Orunii Górnej przy ul. Uranowej. Atuty: * Duży balkon, * Możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb, *.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł20 050 m² 12,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 2,05 ha na sprzedaż w Krokowie Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni 2,05 ha, położona w malowniczej wsi Krokowo (woj. warmińsko-mazurskie, gmina Jeziorany).

Szczegóły ogłoszenia

157 292 zł1 112 m² 141,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house atuty nieruchomości - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - świetna cena, - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł100,81 m² 25 691,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,81 m , położony w prestiżowej inwestycji Qbik, przy ul. Jana Pawła Woronicza na Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł54 550 m² 6,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie Sprzedaży Działki Rolnej Działka rolna o powierzchni 5,45 ha, położona w miejscowości Zwierzno, gmina Markusy. Działka składa się z 3,42 ha gruntów klasy III oraz 1,50 ha.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł161 m² 4 099,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta tylko U nas! uwaga! Zdjęcie 1, 6 i 12 przedstawia wizualizacje, jak dom może wyglądać po przeprowadzeniu remontu. Dom Z dużym potencjałem idealny dla rodziny lub inwestora Na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,58 m² 12 112,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność! Proponuję do sprzedaży luksusowy, nowoczesny apartament usytuowany na III-piętrze, położony na kameralnym osiedlu przy Parku Ślaskim i Planetarium w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł202 m² 7 079,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Ofertą sprzedaży jest prężnie działający pensjonat z własną marką i gronem stałych klientów, położony w malowniczej miejscowości Kąty Rybackie, przy ul. Wczasowej -.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł704 m² 177,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka o powierzchni 704 m2 ze ścianą lasu, atrakcyjnie położona. Oferta pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje zadbane, funkcjonalne mieszkanie położone na 8. (ostatnim) piętrze budynku z 2017 roku na Osiedle Piastów w dzielnicy Nowa Huta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł230 m² 3 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący z dużym ogrodem zlokalizowany blisko lasu w Ligocie Prószkowskiej. Nieruchomość wybudowaną w 2007 roku stanowi dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł225 m² 8 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

W ofercie sprzedaży komfortowy, gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, budynkiem gospodarczym i zadbanym ogrodem. Dom, który zachwyca od pierwszego kroku Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 200 m² 249,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwa działka nad rzeką z domkiem - Klimki, 20 km od Białegostoku Jeśli marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie zapewni wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 383 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja tania działka. Szukasz działki budowlanej w pobliżu miasta ale w ciszy i wokół przyrody z szybkim 5 minutowym dojazdem autem do pracy w mieście Namysłów, to właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł146 m² 3 150,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:818 m²

Dom, który daje poczucie spokoju, bezpieczeństwa i przestrzeni do życia a jednocześnie otwiera przed Państwem nowe możliwości. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 023 zł31,61 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament położony jedynie 450 m od szerokiej plaży, w otoczeniu kojącego sosnowego lasu. Doskonały zarówno jako prywatna przestrzeń do wypoczynku, jak i pewna inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

150 000 zł1 150 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Tara przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1150m2 położonej w Żninie w okolicach kościoła w Górze. Działka zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,11 m² 8 845,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Proponowane mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego wybudowanego w 2005 roku , wykonanego w technologii ekologicznej drewnianej z dachem wielospadowym krytym.