dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

370 950 zł35 m² 11 165,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania. Ø skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

473 293 zł67 m² 7 063,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 4-pokojowego dla siebie i Twojej rodziny? A może jako inwestycję pod wynajem? Idealnie trafiłeś! Ustawne mieszkanie z balkonem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowokarsiborska

Świnoujście,zachodniopomorskie

576 444 zł44 m² 13 101 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przy ulicy Nowokarsiborskiej 3 w Świnoujściu powstaje nowoczesne osiedle mieszkalne. To wyjątkowe miejsce zostało starannie zaprojektowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 900 zł63 m² 3 648,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupoziomowe (pow. użytkowa 63,01 m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy w Centrum miasta. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brzozowa

Rogoźnik,śląskie

350 000 zł893 m² 391,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cześć, tu. Pośrednik Nieruchomości wielkiej Wagi. w małym samochodzie ;) Jeżeli szukasz: doskonale zlokalizowanej działki pod budowę domu, na nowoczesnym osiedlu spokojnego i uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

4 960 000 zł800 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom znajdujący się na Żernikach Wrocławskich, składający się z parteru , 1 piętra i poddasza. Łącznie do zagospodarowania mamy 23 pokoje. Układ pomieszczeń przemyślany tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

342 376 zł51 m² 6 764,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Lokalizacja Siewierz, ul. Jeziorna Nowoczesne, zrównoważone, ekologiczne osiedle w nowej części Siewierza, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Długa

Piaski,łódzkie

79 000 zł2 370 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 2370 m2 znajdującą się w miejscowości Piaski, w Gminie Gidle. Lokalizacja: piaski, gmina Gidle, powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania. Po remoncie w roku 2022. Na podłodze panele winylowe, na ścianach beton architektoniczny. *kuchnia-meble pod zabudowę +agd *sypialnia- łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

989 000 zł111 m² 8 909,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny Dom Szeregowy w Radwanicach Bez prowizji biura i podatku pcc! Obsługa również w języku ukraińskim i rosyjskim - bez barier językowych! (poniżej znajduje się informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Ornontowice,śląskie

519 166 zł81 m² 6 423,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:28 m²

Brak podatku pcc 2% I prowizji! Osiedle na którym zlokalizowany jest lokal to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która łączy w sobie nowoczesne rozwiązania budowlane i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszcza Gdańskiego, przy ulicy Wita Stwosza, tuż obok Parku Centralnego. Nieruchomość o powierzchni 50 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Owiesno

Owiesno,dolnośląskie

110 000 zł1 243 m² 88,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą o powierzchni 1243 m2 oferta na wyłączność Działka budowlana znajduje się w Owieśnie. Dogodny dojazd do Dzierżoniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kurów

Kurów,zachodniopomorskie

979 000 zł113 m² 8 690,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:709 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony na nowo powstałym osiedlu domów w Kurowie. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja: domy położne blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Oględów

Oględów,świętokrzyskie

1 000 000 zł23 000 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentujemy działkę inwestycyjną, budowlaną o powierzchni 23.000m2 w miejscowości Oględów k. Staszowa, przy trasie dw 765. Przybliżony kształt: prostokąt Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

487 560 zł38 m² 12 830,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe (salonz aneksem kuchennym i sypialnią) w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji - Błonie. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słupice

Słupice,dolnośląskie

134 970 zł1 227 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Słupice. Urokliwa miejscowość w gminie Łagiewniki, położona u stóp Masywu Ślęży, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kal

Kal,warmińsko-mazurskie

1 560 000 zł1 545 m² 1 009,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio! wyjątkowa działka nad brzegiem jeziora święcajty-szlak wjm Pozwolenie na budowę! Sprzedam unikatową działkę siedliskową o pow. 1545 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Opole,opolskie

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny lokal mieszkalny znajdujący się w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Opola. Mieszkanie jest dwupoziomowe, obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

324 310 zł40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 2-pokojowego dla siebie lub pod inwestycję? Idealnie trafiłeś! rabat 20% i smart home gratis! Mieszkanie o powierzchni 39,55 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

583 467 zł50 m² 11 615,90 zł/m²

 

Piętro:9/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wrocław-Jagodno. 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 49,42 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze w 4. piętrowym budynku apartamentowym z 2017r. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł1 203 m² 361,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio. Nie płacisz za pośrednictwo. Zapraszam do kupna urokliwie położonej działki, pod budownictwo jednorodzinne. Działka położona w Skolwinie na wzgórzach, z których rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Brzezina,dolnośląskie

799 125 zł117 m² 6 843,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów * Gotowe w IV Kwartale 2025 powierzchnia 116,77 m2 parter - 61,72 M2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bezpośrednia! Sprzedam przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72.8 m2, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Myślibórz,zachodniopomorskie

180 000 zł772 m² 233,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są działki rekreacyjne w miejscowości Dąbrowa nad Jeziorem Myśliborskim. Dostępne są dwie sąsiadujące ze sobą nieruchomości o pow. 772 m2 oraz 759m2. Cena za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klinkierowa

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł50 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w sobotę 15/02/2025 w godz. 14-16 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Klinkierowa / Włochy 3 pokoje z aneksem kuchennym /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Os. Centrum

Sokółka,podlaskie

249 000 zł55 m² 4 527,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ciepłe, dwustronne, jasne, duże 55m Osiedle Centrum 13. Duże ustawne 3 pokojowe, dwustronne z dużą kuchnią położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z pustaka po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

476 724 zł36 m² 13 136,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 2 pokojowe w najbardziej pożądanej dzielnicy Poznania- jeżyce! $$ najlepsza cena $$ mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

478 828 zł35 m² 13 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaoferowania Państwu ładnej kawalerki na Tarchominie. Mieszkanie kompletnie wyposażone (tv, pralka, kuchnia gazowa, lodówka, odkurzacz, zastawa stołowa, kanapa, ława z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Skoczów - mieszkanie z balkonem w Centrum miasta Mieszkanie do remontu, znajduje się na 2 piętrze w 4-ro piętrowym bloku. Lokal o powierzchni 38 m2 z balkonem typu francuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

220 000 zł49 m² 4 504,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrą komunikacją i pełną infrastrukturą w pobliżu? To mieszkanie może być idealnym wyborem zarówno na start, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Bytom,śląskie

409 990 zł63 m² 6 507,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam wyremontowane i umeblowane mieszkanie ul. Wróblewskiego, szombierki, bytom Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

549 206 zł40 m² 13 799,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie położone jest na Księżu Małym, w standardzie deweloperskim do wykończenia. Ma balkon i ogródek idealne więc dla osób z dzieckiem lub zwierzakiem. Przedstawione.