dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 182 500 zł47 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę dwupaku, czyli dwóch klimatyzowanych mieszkań, niezależnych kawalerek w jednym na Alejach Jerozolimskich przy Placu Zawiszy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, Aleja Zwycięstwa

Olecko,warmińsko-mazurskie

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy, bezczynszowy apartament o powierzchni 117 m2, położony w Olecku przy Alei Zwycięstwa. Duży, słoneczny apartament znajduje się na parterze 2-rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł70 m² 19 271,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kamienica prosto Z pod ręki architekta | 3 pokoje |top lokalizacja | przy wrocławskim rynku Historyczny klimat dla miłośników zabytkowej architektury, urokliwych uliczek, klimatycznych kawiarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

777 237 zł29 m² 26 801,30 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy unikatową kawalerkę w prestiżowej inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments idealne dla inwestorów szukających pasywnego dochodu bez konieczności zarządzania wynajmem. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł32 m² 9 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja. Doskonała inwestycja: na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 31,40 mkw położone na 1 piętrze w niskim bloku z 2017r. Na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

668 100 zł66 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! rabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł88 m² 9 371,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 87,5 m2 w ok. pl. Bema/centrum. Lokalizacja Prestiżowa lokalizacja w skali miasta, centrum, obok placu Bema. Lokal sąsiaduje z Żabką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł104 m² 13 173,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

299 427 zł44 m² 6 754,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

536 000 zł47 m² 11 394,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie po odbiorze zlokalizowane przy ul. Koncertowej 42, dzielnica Czechów Rok 2024 Bez podatku pcc - oszczędność ponad 10 000 zł Parter w kameralnym 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłoda

Kłoda,dolnośląskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Przedstawiamy Państwu dom o powierzchni 150m2 usytuowany na 40 arowej działce w miejscowości Kłoda (powiat głogowski gmina Żukowice). Nieruchomośc znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

889 900 zł65 m² 13 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom wolnostojący po generalnym remoncie! Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o pow. ok .65m2 , posadowiony na działce ok. 713m2 , usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Dom w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

800 000 zł220 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom z 1988 roku, położony w urokliwej i spokojnej okolicy Białegostoku. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

291 291 zł25 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 25,22m2 + balkon 6,11m2 usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł139 m² 8 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:66 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji na Polanowicach, z doskonałym dostępem do centrum Wrocławia! Głównym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

370 865 zł40 m² 10 063,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup Bezpośrednio od dewelopera_oferta w najlepszych cenach tylko u nas ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) Wyprzedaż Mieszkań w dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jaworzno

Jaworzno,śląskie

450 870 zł2 147 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka O powierzchni 2147m 2 W jaworznie - ciężkowice Do sprzedania działka o powierzchni 2147m 2 w Jaworznie, dzielnica Ciężkowice. Wjazd na działkę z dwóch stron. Udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Dębowa

Chrzanowo,warmińsko-mazurskie

330 000 zł784 m² 420,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:784 m²

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż domek letniskowy na działce budowlanej w Chrzanowie obok Ełku. Nieruchomość należy do kompleksu ogrodzonych działek budowlanych wykorzystywanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł86 m² 15 104,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż rewelacyjny gotowiec inwestycyjny, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiertnicza

Katowice,śląskie

474 261 zł42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń Lokalizacja Inwestycja Semiramis to unikalny projekt realizowany u styku katowickich dzielnic Bogucice i Dąbrówka Mała. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

626 000 zł58 m² 10 864 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, trzypokojowe, nowe mieszkanie w Górze Kalwarii. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w nowo wybudowanym bloku. Do centrum miasta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Kowale,pomorskie

503 000 zł42 m² 11 976,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie 42 m z dużym narożnym balkonem - ul. Zeusa, kowale koło Gdańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Gdańsk,pomorskie

406 580 zł35 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z oddzielną kuchnią znajdujące się w wyjątkowej inwestycji w otoczeniu zieleni i spokoju. Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

790 000 zł68 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Podgórze duchackie - kurdwanów - ul. Wysłouchów Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze Duchackie ul. Wysłouchów w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Porąbka

Porąbka,śląskie

625 000 zł198 m² 3 157,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Wyjątkowy dom w cichej i ustronnej części Porąbki z pięknym z widokiem na panoramę Beskidu Śląskiego. Dom jest idealny dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

479 000 zł58 m² 8 272,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy przestronne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Borkowskiego 21 w Olsztynie. Idealne dla rodziny szukającej wygodnej lokalizacji lub jako inwestycja pod wynajem! otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł51 m² 15 261 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,11 m , położone na warszawskim Targówku, bezpośrednio przy Lesie Bródnowskim. Lokalizacja zapewnia ciszę, piękne widoki oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

910 000 zł64 m² 14 330,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górnicza

Kolonia Borek,śląskie

299 000 zł205 m² 1 458,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 192 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Kolonii - Borek przy ulicy Górniczej 9. Budynek mieszkalny wybudowany w 1970 roku składa się z 2 kondygnacji. Na parterze znajduje się przedpokój, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

574 070 zł41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Dewelopera tel. Kompaktowe mieszkania położone w atrakcyjnej lokalizacji - na granicy Białołęki, tarchomin i Żerania; bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy oraz Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mariankowo

Mariankowo,wielkopolskie

750 000 zł112 m² 6 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 828 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego zlokalizowanego w urokliwym Mariankowie, w gminie Siedlec. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

640 000 zł59 m² 10 774,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie znajduję się w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Położenie mieszkania północ-południe. Salon i jeden z pokoi położenie południowe, natomiast kolejny pokój i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cmentarna

Kostrzyn,wielkopolskie

319 000 zł41 m² 7 788,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Własny mieszkanie Z ogrodem za 319.000 ZŁ NA WSPANIALE ZAPROJEKTOWANYM OSIEDLU! ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA DOMU ZALEDWIE 15 MINUT OD POZNANIA! BEZ prowizji! BEZ podatku PCC! Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

665 314 zł62 m² 10 706,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji promocja - 35 000 zł taniej! Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w prestiżowej dzielnicy Poznania- centrum jeżyc! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słowackiego

Chojna,zachodniopomorskie

185 000 zł1 336 m² 138,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uzbrojoną działkę nr 199/6 zlokalizowaną przy ul. Słowackiego w Chojnie. Dojazd do działki nowo wybudowaną drogą gminną. W drodze wszystkie media. Działka znajduje się na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

791 300 zł39 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis W tym budynku posiadam kilka podobnych mieszkań na sprzedaż. 1,2 oraz 3 Pokojowe - zapraszam do kontaktu żeby zapoznać się z pełną ofertą. Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

534 296 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży ustawnego przestronnego mieszkania w nowo budowanym budynku. Bardzo dobra lokalizacji i, kameralny dwupiętrowy budynek, tylko 13 mieszkań. Mieszkanie na pierwszym piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

877 085 zł47 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w kameralnej inwestycji z bezpośrednim widokiem na Park! Bez podatku pcc, bez prowizji gotowe do odbioru inwestycja Zachwycający widok i olśniewające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 999 zł57 m² 4 553,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Powierzchnia 57M -salon -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka -wc Możliwość korzystania z suszarni na 5 piętrze Do mieszkania przynależy piwnica - 4,47M Dobra lokalizacja: - centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

409 523 zł63 m² 6 518,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Lokalizacja Siewierz, ul. Jeziorna Nowoczesne, zrównoważone, ekologiczne osiedle w nowej części Siewierza, nad.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij