dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Głogów,dolnośląskie

449 000 zł75 m² 5 994,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Głogowie na ul. Norwida. Mieszkanie składa się z dużego salonu, 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i korytarza. Metraż; 74.90 m2 Piętro; 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

807 485 zł36 m² 22 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakończona ekskluzywna inwestycja w Gdańsku Oliwie. Gotowa do przekazania. Ten konkretny apartament posiada ogródek. Inwestycja doskonale skomunikowana, bliskość terenów zielonych, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pęcice Małe

Pęcice Małe,mazowieckie

499 000 zł950 m² 525,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 950 m2 w drugiej linii zabudowy. Cicha okolica z zadbaną drogą dojazdową z kostki i licznymi nasadzeniami. W pobliżu Komorów i Pruszków z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | gotowe | 25 min od Centrum | Ciche | Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Lubin,dolnośląskie

479 000 zł62 m² 7 713,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Asnyka. Nieruchomość o powierzchni 62,10 m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moryńska

Przyjezierze,zachodniopomorskie

350 000 zł69 m² 5 087,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest 3pokojowe mieszkanie, znajdujące się w miejscowości Przyjezierze (gmina Moryń) wraz z pięknymi zagospodarowanymi przestronnymi działkami w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopcińskiego

Łódź,łódzkie

540 960 zł56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kontakt: proszę o telefon codziennie w godzinach 8-20 Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Promocyjna cena: 9600zł/m2 ; 540960zł rabaty: (-2000zł/m2) minus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

875 000 zł60 m² 14 583 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 osobne pokoje na Bronowicach! Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się w budynku z roku 2006. Budynek umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

661 000 zł53 m² 12 401,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, tuż przy Parku Klecińskim i Parku Południowym. To miejsce, które łączy spokój natury z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 246,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej Na sprzedaż mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym zlokalizowanym na Piaskowej Górze - ulica Długa. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł142 m² 9 507,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferujemy przestronne i luksusowe mieszkanie o powierzchni 142 m , położone w nowoczesnym budynku z 2018 roku na zamkniętym osiedlu. Idealne dla rodzin lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 299 000 zł118 m² 11 008,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność - Klucze w biurze podana cena jest cenną brutto uwzględniającą 8% podatku vat, brak 2% pcc przy zakupie U notariusza - zakup od dewelopera na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł61 m² 17 899 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Poszukujesz do zakupu gotowego i urządzonego mieszkania, po generalnym remoncie, nie wymagającego wkładu finansowego? To mieszkanie spełni oczekiwania! Na życzenie może pozostać w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 649 000 zł160 m² 10 306,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu w Gdańsku - dzielnica Wrzeszcz Dolny Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni całkowitej 160m2, posadowiony na działce o powierzchni 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł2 900 m² 137,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Park Nieruchomości przedstawia Państwu działkę budowlano - rolną o powierzchni 29 ar położoną w miejscowości Rzeszów przy ulicy Źródlanej. Dojazd do działki odbywa się drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł44 m² 15 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68 > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m Mieszkanie 44,11 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem ok 5 m2. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Witosa

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

140 000 zł1 219 m² 114,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Świetna lokalizacja, blisko jeziora Dadaj i spokojnych terenów zielonych, a mimo wszystko jeszcze w obrębie miasta. Wszystkie media przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

297 472 zł29 m² 10 240 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

380 000 zł2 382 m² 159,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o nietypowym, wąskim i długim kształcie, zlokalizowana w malowniczej i spokojnej części Książenic, w sąsiedztwie Milanówka. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł41 m² 14 264,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bardzo ładnie wykończone i wyposażone mieszkanie na Maślicach Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,66 m2 zlokalizowane na Maślicach przy ul. Węglinieckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Ogrodników

Warszawa,mazowieckie

54 000 zł300 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o wielkości 300m rod na warszawskim Paluchu. Do działki doprowadzony jest prąd z indywidualnym licznikiem oraz woda. Na działce znajduje się dwupokojowy, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

398 192 zł55 m² 7 274,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiśniowa

Radzymin,mazowieckie

559 000 zł69 m² 8 101,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prowizja 0 % pcc 0% Oferta dotyczy skrajnego mieszkania o łącznej powierzchni 69,13 m2, do którego przynależą dwa miejsca postojowe oraz prywatny ogródek o powierzchni 49 m2. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

491 144 zł42 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia Biura Sprzedaży Mieszkań resi capital. Gwarancja najwyższych rabatów! Apartament znajduje się w budynku rewitalizowanym na terenie Widzewskiej Manufaktury. Zakończenie prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

329 000 zł39 m² 8 367,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dla mieszkańców miejsca parkingowe pod budynkiem - wjazd przez szlaban. Polecam serdecznie nieduże, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone w centrum miasta, nowy Świat. Blisko na Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Krasienińska

Wola Krasienińska,lubelskie

825 000 zł147 m² 5 600,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Okazja oferta dewelopera! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe mini osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zielni. Nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kłaj

Kłaj,małopolskie

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję, nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi. Lokal składa się z dwóch sypialni o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 566,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/grabiszyńska/2pok/piwnica/wrocław/okazja/centrum/toplokalizacja Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krótka

Zabierzów,małopolskie

935 000 zł2 100 m² 445,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! - do sprzedania bardzo ładną (widokową) działkę budowlaną 2100m2 (21 arów) w Zabierzowie (powiat Krakowski). Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Świderska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł46 m² 16 517,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie z wyjątkowym widokiem na zieleń wzdłuż Wisły! Lokalizacja: warszawa, białołęka, ul. Świderska 113C, 5. piętro Inwestycja: ustronie Wiślane Główne atuty: zapierający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 62 metrowe, rozkładowe mieszkanie w budynku z 2006 roku, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem sypialni kuchni łazienki hallu dodatkowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starokościelna

Tychy,śląskie

385 000 zł55 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja, doskonała cena Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania, które zachwyca zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką. To idealny wybór dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 490 000 zł100 m² 14 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Dom po remoncie do wprowadzenia. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.100 m2 , posadowiony na działce 425.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

356 400 zł972 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler poleca Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w malowniczym Niemczu Działka o powierzchni 972 m z możliwością wybudowania domu jednorodzinnego lub w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

344 000 zł35 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna inwestycja na I piętrze z miejscem postojowym na Bielanach Legnickich! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego znajdującego się na osiedlu Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł58 m² 4 599,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

! nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 57,62m2 położone w Dąbiu. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2 duże pokoje, duża, jasna kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dęborogi

Dęborogi,zachodniopomorskie

150 000 zł41 700 m² 3,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne - łąki trwałe o pow. 4,17 ha położone w miejscowości Dęborogi gm. Manowo. Grunty położone w śródleśnym kompleksie łąkowym nad rzeką Unieść. Klasyfikacja użytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osińskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

469 000 zł61 m² 7 730,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,67 m , położone w doskonałej lokalizacji - na osiedlu Podgrodzie, przy ul. Osińskiego w Olsztynie. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Głogów,dolnośląskie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe 54 m - ul. Przemysłowa, głogów Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł101 m² 17 326,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Tylko W the estate warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane pod jednym z najbardziej wyjątkowych adresów na Śródmieściu. W mieszkaniu.