dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

515 345 zł57 m² 9 393,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) najlepszy układ narożny 3 pokoi na inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł22 m² 22 098,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna, zadbana kawalerka na pięknym osiedlu Kasztanowy Park zlokalizowanym na warszawskich Włochach. Osiedle bardzo zadbane i czyste. Mieszkanie w pełni funkcjonalne- idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

845 000 zł140 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! Do sprzedania nowy, dwukondygnacyjny segment położony w budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Pow. użytkowa: 140 m2. (pow. po podłodze ok. 167 m2.). Pow. działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

103 400 zł1 034 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Została ostatnia! Na sprzedaż działka budowlana, położona w malowniczej miejscowości Annowo. Grunt położony w świetnym miejscu, otulonym ścianami lasu, oraz jeziorami. Kształt - wielokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

829 900 zł61 m² 13 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu Gotowy do odbioru 3 pokojowy apartament premium zlokalizowany na kameralnym osiedlu w Poznańskiej dzielnicy Grunwald. Promocja - 2 miejsca postojowe W hali garażowej gratis!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł54 m² 12 873,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,52m znajdujące się na Stabłowicach ul. Daktylowa- osiedle Owocowe 2. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

639 000 zł41 m² 15 585,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w Otwocku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania 41 m z 2023r w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 000 zł53 m² 9 377,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro makler poleca serdecznie poleca na sprzedaż gruntownie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, w układzie szczecińskim znajdujące się na Wyżynach w spokojnej części osiedla przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

815 000 zł114 m² 7 122,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Bez prowizji agencji rynek pierwotny - Kupujący nie płaci podatku pcc (2%) termin oddania do użytkowania: i etap: styczeń 2025 r. II etap: 3 kwartał 2025 r. Bezczynszowe Dom bliźniaczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

549 000 zł62 m² 9 001,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji - Nad Galerią Handlową Starówka w Stargardzie. Grand Finanse && Nieruchomości jest wyłącznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

919 000 zł132 m² 6 984,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Tylko U nas - bez prowizji od kupującego na sprzedaż wykończony lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w prestiżowym budynku Plaza Park przy ul. Zagnańskiej 94 w Kielcach. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

551 925 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 4. pokojowe mieszkanie z kominkiem usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowej, odrestaurowanej i prestiżowej kamienicy w centrum Gliwic. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł73 m² 15 004,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Blue Real Estate prezentuje niepowtarzalną nieruchomość Premium dla najbardziej wymagających! Nietuzinkowy apartament o powierzchni ok 73,31m2, znajdujący się na parterze niskiego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

999 990 zł71 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Przytulne mieszkanie, położone na 3 piętrze z balkonem w bloku przy ul. Awicenny otoczenie nieruchomosci: to wyjątkowe mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu na Oporowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świniarsko

Świniarsko,małopolskie

240 000 zł1 016 m² 236,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość -działki - o pow. 0.1016 ha - powiat nowosądecki gmina: Chełmiec miejscowość : Świniarsko - składająca się z 2 działek: 466/3 o pow. 0.0871 ha oraz 465/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł58 m² 12 495,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz - To i dealna Inwestycja w Twoją Przyszłość! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

433 000 zł48 m² 9 021 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 48 m, które przeszło generalny remont i jest gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych! Usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

549 000 zł46 m² 11 814,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe ciche mieszkanie do remontu, kompleksowo wyposażone i w pełni umeblowane. Powierzchnia mieszkania: 47 m2 Lokalizacja: os. Na Skarpie, nowa Huta, kraków. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jasionka

Jasionka,podkarpackie

209 000 zł1 064 m² 196,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki pod dom jednorodzinny o powierzchni 10,64 ar w Jasionce. Działka jest płaska, w bardzo ładnym miejscu. W najbliższej okolicy są domy wolnostojące. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł116 m² 10 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w Polanowicach ze świetnym dojazdem do centrum! Największym atutem inwestycji jest wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 854 zł56 m² 11 269,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp. Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie z balkonem, parter, widok na zieleń, położenie: południe; wschód. Jeżeli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Motyla

Kraków,małopolskie

734 448 zł42 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera brak prowizji brak pcc W promocji wiele mieszkań O różnych układach - koniecznie zadzwoń Mieszkanie trzypokojowe o pow. 41.73 m2 znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą na osiedlu Męczenników Oświęcimskich, żary Oferujemy jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

563 417 zł71 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kontakt: proszę o telefon codziennie w godzinach 8-20 Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najniższa cena: 7950zł/m2 Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Ma 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Budy

Nowe Budy,mazowieckie

1 089 900 zł155 m² 7 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 155 m2, posadowionego na działce ok. 600 m2, w bardzo ładnym rejonie Radziejowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórka

Skórka,wielkopolskie

340 000 zł161 m² 2 109,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Na sprzedaż: dom w lesie w stanie surowym otwartym - Skórka, gm. Krajenka nowa niższa cena! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 116 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Zalesie

Zalesie,podlaskie

165 000 zł2 132 m² 77,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Polecamy działkę w Zalesiu gmina Dobrzyniewo Duże z warunkami na budowę domu jednorodzinnego ( w zabudowie zagrodowej ). Lokalizacja: - położona 14 km od granic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

958 716 zł73 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania : koniec roku 2025 forma wlasnosci: pelna wlasność brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 800 zł32 m² 9 815,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niedzica

Niedzica,małopolskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Na Sprzedaż dom w Niedzicy, ul. Krótka, blisko Jeziora Czorsztyńskiego Dom położony jest w malowniczej miejscowości Niedzica, przy spokojnej ulicy Krótkiej, zaledwie kilka minut autem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szczecin,zachodniopomorskie

525 000 zł457 m² 1 148,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na Gumieńcach wśród zabudowy jednorodzinnej i szeregowej, jedna z niewielu w tej dzielnicy z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

226 900 zł1 137 m² 199,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w pięknej i cichej okolicy działka o powierzchni 1138 m 2 5/10 min od Bydgoszczy (osielsko/wilcze) działka posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

315 000 zł58 m² 5 428,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

549 700 zł55 m² 9 994,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowy Apartament w historycznej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,06 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

297 830 zł30 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

990 000 zł49 m² 20 282,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

2.-pokojowe, Kraków, ul.Kobierzyńska WILGA PARK Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48.81 m2 na sprzedaż z rynku wtórnego. Standard wykończenia: bardzo wysoki. Forma prawna: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

299 000 zł31 m² 9 758,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka w Wejherowie na osiedlu 1000-lecia pp. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: oddzielna kuchnia, pokój dzienny, łazienka oraz korytarz, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

319 000 zł43 m² 7 488 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w bloku z zasobów Sielanki Lokal o powierzchni 42,60 m2 Wszystkie pokoje niezależne W salonie nieduży balkon W kuchni nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

817 215 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

530 001 zł43 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje na nowej hucie do remontu! lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica charakteryzuje się liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

456 748 zł38 m² 12 019,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach Idealne dla/pod: studenta, singla pary na start wynajem/booking - pewna lokata kapitału ze stałymi zyskami.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij