dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Pasterzewo

Pasterzewo,warmińsko-mazurskie

3 500 000 zł9 094 m² 384,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:9 094 m²

Ośrodek Wypoczynkowy "widokowo" Twoje Miejsce na Ziemi w Pasterzewie Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej okazji na zakup ośrodka wypoczynkowego, który łączy w sobie urok skandynawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

699 900 zł54 m² 13 055,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu Gotowe do odbioru, duże 2 pokojowe mieskanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Poznańskiej dzielnicy Grunwald. Promocja! Dwa miejsca postojowe w hali garażowej, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Chróścin

Chróścin,łódzkie

175 000 zł29 580 m² 5,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Vestalia Property przedstawia ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych działek rolnych (z drewnianą stodołą) położonych miejscowości Chróścin (gmina Bolesławiec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

340 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli poszukujesz: -ciszy i spokoju w centrum miasta -dobrej lokalizacji -unikatowej architektury, to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! Przedmiotem tej oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Okulickiego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3-pokojowe mieszkanie os. Generała Andersa okazja! Opis nieruchomości: przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , zlokalizowanego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

410 000 zł25 m² 16 269,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki w dzielnicy, gdynia Redłowo, w budynku z końcówki lat 60. przy ul. Powstania Śląskiego 2. Powierzchnia całkowita 25,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołłątaja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł35 m² 12 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament znajdujący się w dzielnicy uzdrowiskowej przy ul. H. Kołłątaja w Kołobrzegu , w ramach wspólnoty mieszkaniowej pod nazwą Solny Resort. Obiekt wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

445 631 zł53 m² 8 648,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( Dodatkowe rabaty na mieszkania i miejsca parkingowe) w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

522 144 zł47 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania w budowie - termin realizacji 1q 2027 Lokalizacja Katowice, al. Wojciecha korfantego/słoneczna Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł153 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowych dom położony w rozwijającej się okolicy Grodziska Mazowieckiego. Lokalizacja pełna zieleni, ciszy i spokoju. Wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej i bliźniaków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

935 000 zł169 m² 5 532,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

625 000 zł48 m² 13 139 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Śródmieście przy ul. Władysława IV. Nieruchomość znajduje się na III piętrze VIII - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł56 m² 7 787,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości z ogromną przyjemnością polecają na sprzedaż przestronne mieszkanie 56,2 m2 przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. Kilkaset metrów do Wyższej Szkoły Bankowej. Autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

521 000 zł33 m² 15 749,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, duża widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 350 000 zł197 m² 6 852,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny narożny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 197 m , usytuowany na działce o powierzchni 297 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

454 999 zł63 m² 7 222,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Inwestycyjne mieszkanie na Bartodziejach - idealne dla wynajmujących! Oferujemy przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje. Dzięki układowi trzech niezależnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulechów

Sulechów,małopolskie

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój I komfort mieszkania dom w stanie surowym zamkniętym z oknami drzwiami wejściowymi i bramą garażową. 5 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Krakowska

Staszów,świętokrzyskie

510 000 zł5 683 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Posiadamy w sprzedaży działkię o powierzchni 5683m2 w Staszowie przy ulicy Krakowskiej. Nieruchomość składa się z trzech działek o numerach 5891/9, 5891/11 i 2528/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 483 322 zł117 m² 12 678 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu 5 pokojowy apartament premium zlokalizowany na Poznańskich Jeżycach. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc. Wysoki standard wykończenia mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Konopki-Pokrzywnica

Konopki-Pokrzywnica,podlaskie

4 400 000 zł44 226 m² 99,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę inwestycyjną pod działalność o pow. 4,40 ha. Działka położona w wiosce Konopki Pokrzywnica, dojazd drogą asfaltową, 8 km od drogi ekspresowej S 8. Wodociąg, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pierściec

Pierściec,śląskie

240 000 zł1 959 m² 122,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Pierściec przy ul. Granicznej, w gminie Skoczów. Może być sprzedana w dwóch częściach (wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pastelowa

Garbatka,mazowieckie

969 000 zł116 m² 8 351 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

969 000 zł | sprzedaż | 116,04 m2 | dom | garbatka | gmina lesznowola oferta bez podatku pcc! kupujący nie ponosi kosztów obsługi inwestycji przez biuro nieruchomości! zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

980 656 zł78 m² 12 632,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu Poznańskie Jeżyce to idealna przestrzeń do życia jak i rozwoju osobistego i korzystania z uroków miasta. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytyk

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł37 m² 17 246 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,40 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1965 roku -warszawa, bielany, ul. Przytyk. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

970 000 zł272 m² 3 569,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W centrum piły. Garaż wolnostojący, mieszkanko W części piwnicznej. Dobrze utrzymany I zadbany dom. Przedmiotem sprzedaży j est działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

109 000 zł400 m² 272,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy całoroczny, dwupiętrowy dom o powierzchni użytkowej około 60 m , usytuowany na działce o powierzchni 400 m w ogródkach działkowych Lotnisko. Lokalizacja: gdańsk Matarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Abramowice Prywatne,lubelskie

1 500 000 zł144 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 652 m²

Przedstawiam nieruchomość w Abramowicach Prywatnych, bardzo blisko Lublina i Świdnika. Lokalizacja blisko miasta, lotniska i obwodnicy, duży areał działki i możliwość jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Osówka

Osówka,świętokrzyskie

350 000 zł82 000 m² 4,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania posiadamy działkę siedliskową z ziemią rolną łącznie 8,20 ha, położoną we wsi Osówka, 3 km od Szydłowa, powiat staszowski woj. świętokrzyskie. Gleba klasy II i III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł70 m² 13 924,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (70,38 mkw) w inwestycji dewelopera Murapol z 2015 r. przy ul. Berensona. Osiedle: kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Suwałki,podlaskie

368 000 zł61 m² 5 986,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 61,47 m2, znajdującego się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Stanisława Moniuszki 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł46 m² 16 452 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5m2 usytuowane na 3 piętrze w 11-sto piętrowym budynku przy ul. Okopowej 14 na Woli. Mieszkanie Mieszkanie ze względu na rozkład jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł46 m² 12 211,10 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu Gotowy do odbioru, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem na panoramę miasta. Wysoki standard wykończenia zarówno samego mieszkania jak i całej inwestycji sprawi, iż od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słonecznikowa

Kraków,małopolskie

2 398 480 zł92 m² 26 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowo powstające mieszkanie w bardzo atrakcyjnym miejscu Krakowa. Miejsce inwestycji jest wyjątkowe i trudno o podobną lokalizację projektu mieszkaniowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

599 600 zł61 m² 9 751,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu. 4 pokoje - idealne dla rodziny. Promocja cenowa - oferta ograniczona czasowo! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Na Winogradach znajdziemy Park Cytadela,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł54 m² 5 351,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,19 m , zlokalizowanego na parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, w pobliżu Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konopnickiej

Wałbrzych,dolnośląskie

470 000 zł91 m² 5 164,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1872

Kamenitsa po generalnym remoncie, mieszkanie z antresolą 30 m kuchnia, 2 sypialnie po 15 m każda, łazienka 13 m wanna, prysznic, bidet wszystko po kapitalnym remoncie, materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

515 345 zł57 m² 9 393,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) najlepszy układ narożny 3 pokoi na inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł22 m² 22 098,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna, zadbana kawalerka na pięknym osiedlu Kasztanowy Park zlokalizowanym na warszawskich Włochach. Osiedle bardzo zadbane i czyste. Mieszkanie w pełni funkcjonalne- idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

845 000 zł140 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! Do sprzedania nowy, dwukondygnacyjny segment położony w budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Pow. użytkowa: 140 m2. (pow. po podłodze ok. 167 m2.). Pow. działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

103 400 zł1 034 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Została ostatnia! Na sprzedaż działka budowlana, położona w malowniczej miejscowości Annowo. Grunt położony w świetnym miejscu, otulonym ścianami lasu, oraz jeziorami. Kształt - wielokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

829 900 zł61 m² 13 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu Gotowy do odbioru 3 pokojowy apartament premium zlokalizowany na kameralnym osiedlu w Poznańskiej dzielnicy Grunwald. Promocja - 2 miejsca postojowe W hali garażowej gratis!.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij