dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kwiatkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

7 746 700 zł11 918 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana-komercyjna przy ul. Kwiatkowskiego. Działka komercyjna o powierzchni 11 918 m2 zlokalizowana przy ul. Kwiatkowskiego/tynieckiej. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krośnice,dolnośląskie

859 000 zł320 m² 2 684,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Oferta jedynie w naszym biurze, nie szukaj dalej. To idealny dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszam do oglądania dużego, komfortowego domu w samym sercu miejscowości Krośnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 430 000 zł135 m² 10 618,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

**wyjątkowy dom w zielonej okolicy - Twoje idealne miejsce do życia!** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu (bliźniak) o powierzchni użytkowej 122 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczowa

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł72 m² 9 693,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż - Inwestycja Green City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

798 999 zł54 m² 14 766,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wojaczka | 3 pok | Widok na Las! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,1 m2 przy ulicy Wojaczka na Sołtysowicach. Budynek z windą 2017 roku, mieszkanie zlokalizowane na ostatnim 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł53 m² 21 945,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Sowińskiego. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rycerska

Mroków,mazowieckie

502 320 zł2 093 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu przepięknej działki budowlanej położonej w niezwykle cichym i kameralnym miejscu we wsi Mroków (gm. Lesznowola, pow. piaseczyński) oferta na wyłączność specyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

989 900 zł148 m² 6 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 349 900 zł253 m² 5 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 250 m2, usytuowany na dużej, bardzo ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy Nadarzyna. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży posiadamy nowy apartament z ogródkiem w Busku Zdroju. Apartament o powierzchni 87 m2 z garazem - 17m2 oraz ogródkiem 45m2. Stan deweloperski. Mieszkanie posiada dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

599 000 zł46 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena: 599 000 zł. Bez prowizji od kupującego. Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż apartament o powierzchni 45,5 m2 z tarasem i ogródkiem 20 m2 na nowym Osiedlu Spacerowa Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

712 000 zł89 m² 8 029,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam w sprzedaży unikatową inwestycje w stylu loft z antresolą, gotową do odbioru. Nowe miejsce na mapie Gdańska, w bliskiej odległości do lasu i licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Tarnów,małopolskie

375 000 zł49 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu gotowe do zamieszkania! Możliwość zakupu z garażem podziemnym! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Pasikonie

Pasikonie,mazowieckie

550 000 zł27 063 m² 20,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o swoim gospodarstwie ? Chciałbyś osiedlić się na wsi ? Mamy dla Ciebie idealną nieruchomość w doskonałej cenie! Działka rolna z możliwością zabudowy! Idealny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

488 000 zł38 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,40 m wraz z miejscem postojowym w garażu na osiedlu Słocina ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nielubia

Nielubia,dolnośląskie

90 000 zł940 m² 95,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Nielubi - miejscowość w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie głogowskim, w gminie Żukowice. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

703 010 zł64 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc! Piękny apartament z dużym zielonym tarasem (15,36mkw). Całe wnętrze zaplanowane bardzo funkcjonalnie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

474 153 zł42 m² 11 211,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja rabaty dla zdecydowanych - na dzień 15.02! Data oddania : Czerwiec 2026 Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,29 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Tarnów,małopolskie

409 000 zł51 m² 7 957 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Stylowe mieszkanie w idealnej lokalizacji gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokalizacja: centrum Tarnowa, ul. Szpitalna / Lwowska Powierzchnia: 51,4 m Piętro: wysoki parter układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

570 000 zł49 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne mieszkanie na zamkniętym osiedlu gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

700 000 zł80 m² 8 793,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

-Sprzedam- mieszkanie w Piasecznie o powierzchni 79,6 m2. Mieszkanie położone jest przy ul. Puławskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

340 525 zł40 m² 8 609,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłoszyce,dolnośląskie

729 000 zł126 m² 5 767,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Domy pod lasem w Miłoszycach to osiedle położone w niezwykle urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

896 300 zł45 m² 19 993,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy Apartament z Kameralnym Ogrodem na Kępie Redłowskiej Przedstawiam Państwu wyjątkowy 2 pokojowy apartament o powierzchni 44,83 m znajdujący się na niskim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Żabno

Żabno,wielkopolskie

4 500 000 zł55 700 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana (kilka lat temu funkcjonowała na tym terenie betoniarnia i wytwórnia mas bitumicznych) położona w Żabnie (powiat śremski, województwo wielkopolskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 050 000 zł177 m² 5 946,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Nowoczesny dom z dużym ogrodem oraz garażem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż nowoczesny segment domu w ramach kameralnej inwestycji. Idealny dla rodzin, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batorowska

Dąbrowa,wielkopolskie

1 499 000 zł281 m² 5 334,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świeża

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł110 m² 13 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Opiekun oferty: tel. Do sprzedania pół bliźniaka na dużej działce z pięknym starodrzewiem, w cichej i zielonej okolicy. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

580 000 zł54 m² 10 741 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Do sprzedaży przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. W jego skład wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.30m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogrodem 76 m2 ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż ustawne mieszkanie z dużym prywatnym ogrodem w komfortowym szeregowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

440 000 zł59 m² 7 416,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem. Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 59,33 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze, w bloku z lat dziewięćdziesiątych. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł129 m² 7 364,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w doskonałej lokalizacji w Szczecińskim Skolwinie! Jeśli zależy Ci na: - dobrze doświetlonych pomieszczeniach - Własnym dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Jasionka,podkarpackie

99 000 zł824 m² 120,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę z Warunkami zabudowy zlokalizowaną w prężnie rozwijającej się miejscowości Jasionka pod Rzeszowem. - prezentowana nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

839 000 zł67 m² 12 448,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Prezentujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na Osiedlu Hutniczym w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta które mieści się na trzecim piętrze w kameralnym 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 000 zł448 m² 6 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni całkowitej 448m2 położoną na działce 811m2 w najpiękniejszej dzielnicy Szczecina - na Pogodnie. Usytuowanie na skraju Pogodna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: dwupokojowy apartament w Plaza Tower ul. Zagnańska 90a - stan deweloperski. Idealna lokalizacja dla inwestycji pod wynajem krótkoterminowy (booking/airbnb) lub dla singla, czy pary ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 998 800 zł105 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Ścisłe Centrum Warszawy! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 105,20 m , usytuowane na 4 piętrze w apartamentowcu z końca lat 90-tych zlokalizowane w Warszawie - Wola ul. Łucka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Żeromskiego Śródmieście. Mieszkanie po generalnym remoncie, podczas którego została wymieniona min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 971 600 zł210 m² 9 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom ok. 210m2. Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom w stnie deweloperskim o powierzchni ok.210 m2, usytuowany na pięknej działce o wielkości ok.1000 m2, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 48 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 7 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł51 m² 6 836,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje z balkonem - I piętro 51 m 2 w centrum Lubina- ul Drzymały (punktowiec). Na sprzedaż mieszkanie składające się z: salonu z wyjściem na zabudowany balkon z jasnej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij