dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

455 704 zł39 m² 11 748 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera. Bez prowizji i podatku pcc. Apartament z balkonem, znajdujący się na ostatnim piętrze budynku na osiedlu apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

416 860 zł55 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sitowa

Sitowa,łódzkie

510 000 zł187 m² 2 725,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 187 m2, położony w malowniczej miejscowości Sitowa w powiecie opoczyńskim. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

266 000 zł1 797 m² 148,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki są niezabudowane, o nieregularnym wydłużonym kształcie. Teren nieruchomości w znacznej części porośnięty drzewami i krzewami, w części teren stanowi skarpę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

875 000 zł60 m² 14 501,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Z miłą chęcią prezentuję 3 pokojowe mieszkanie, z zielonym ogródkiem, miejscami postojowymi, znajdującego się na zamkniętym terenie w dobrze skomunikowanej okolicy. Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

542 506 zł66 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( Dodatkowe rabaty na mieszkania i miejsca parkingowe) już gotowe: przestronny apartament 4-pokojowy z 2 łazienkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 538 000 zł161 m² 9 530,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zyndrama

Olecko,warmińsko-mazurskie

230 000 zł55 m² 4 212,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m2, położone w ścisłym centrum Olecka przy ulicy Zyndrama. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze , składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opatowska

Staszów,świętokrzyskie

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny budynek, idealny zarówno jako dom dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą. Dom do remontu. Szczegóły nieruchomości: parter: trzy pokoje i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ananasowa

Wólka Kosowska,mazowieckie

350 000 zł1 800 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

N sprzedaż działka w okolicy ul. Ananasowej w Wólce Kosowskiej. Wymiary: 57 m (front) x 30,5 m (głębokość). Media: w odległości 130 m. Dojazd drogą wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł47 m² 9 866,72 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz ulokować kapitał i wynajmować mieszkanie? Zależy Ci na dobrej komunikacji? A na deser marzysz o balkonie z widokiem na zieleń? bingo! Link do filmu youtube Serdecznie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 397 zł47 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,71m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Okolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł60 m² 5 933,88 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 60,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 25 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Siedlce,mazowieckie

1 790 000 zł420 m² 4 261,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiamy na sprzedaż budynek handlowo-usługowy z częścią mieszkalną zlokalizowany w Siedlcach przy ulicy Warszawskiej 140. Budynek znajduje się na działce nr 29/20 o pow. 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

569 991 zł43 m² 13 286,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Okazja Top Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon Krzyki Vivaldiego! Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

450 500 zł34 m² 13 399,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Mieszkanie idealne pod dalszy wynajem. Układ mieszkania pozwala wydzielić osobną sypialnię więc powstaje kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe! Dogodny dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlas

Ruda Śląska,śląskie

229 500 zł47 m² 4 867 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Godula o powierzchni 47,15 m2. Lokal znajduje się w urokliwej lokalizacji z widokiem na Park Młodzieży. Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kotuń,wielkopolskie

269 000 zł53 m² 5 104,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! kotuń mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż słoneczne, ciepłe mieszkanie 2 - pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Janów

Janów,lubelskie

44 000 zł3 300 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż interesujący grunt, ulokowany w miejscowości Janów w gm. Garbów. Działki położone są w pierwszej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

610 000 zł56 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie znajdujące się przy ul. Jana Pawła II 59f (piętro 3) w Białymstoku. . . . To eleganckie mieszkanie o powierzchni 56m2 oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Różyckiego

Kraków,małopolskie

439 000 zł24 m² 18 291,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ludomira Różyckiego. Mieszkania: mieszkanie jest wyposażone i umeblowane zlokalizowane na pierwszym piętrze. Na 24 m2 składają się: -pokój, -osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

810 000 zł147 m² 5 510,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Inwestycja oddana do użytkowania- gotowe do zakupu Duży ogródek Szeroki i wygodny podjazd Ogrzewanie podłogowe - cały dom-sterowanie każdego pomieszczenia Dom wyposażony w piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Żory,śląskie

478 000 zł52 m² 9 130,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie nr 11 w segmencie B 2-pokojowe mieszkanie: 52,35 m Balkon 1: 4,73 m Balkon 2: 11,37 m Komórka lokatorska: 1,38 m 3-piętro Segment B Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Reda,pomorskie

849 999 zł876 m² 970,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, chciałabym Państwu przedstawić świetnie zlokalizowaną działkę w Redzie, która jest zabudowana domkiem gospodarczym - zaaranżowanym na mieszkalny. Przede wszystkim warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 290 000 zł103 m² 12 524,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przytulne 2-poziomowe mieszkanie położone w Kołobrzegu na Mazowieckiej o powierzchni 103 m2. Jeśli cenisz sobie: - jasne, doświetlone pomieszczenia - Gotowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

593 018 zł71 m² 8 393,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w super cenie, znajdującej się w dzielnicy Szczecina - Niebuszewo. Nieruchomość o powierzchni 35 m2, usytuowana na IV piętrze wysokiego bloku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 128 000 zł89 m² 12 679,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 88,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 900 zł47 m² 5 329,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 46,36m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł59 m² 19 983,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W kilku słowach Na sprzedaż trójstronne w pełni wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m2 znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dąbrówka,lubelskie

450 000 zł6 400 m² 70,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wspaniale położona rezydencjalna działka w leśnej Dąbrówce. Wieś graniczy z Kozłowieckim Parkiem Krajobrazowym i ma niepowtarzalny urok - otoczona jest z trzech stron lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

649 125 zł58 m² 11 174,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,09m2 znajdujące się na III piętrze w bloku przy ul. Ziębickiej. Marzysz o mieszkaniu w mieście i w otoczeniu natury? Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miła

Żory,śląskie

566 000 zł63 m² 8 991,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie nr 2 w segmencie C 3-pokojowe mieszkanie: 62,95 m Balkon: 13,35 m Komórka lokatorska: 1,84 m 1-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rozkładowe mieszkanie, do wprowadzenia - idealna inwestycja, bądź dla rodziny. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie o powierzchni 54,5m2 składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleśna

Białystok,podlaskie

989 000 zł88 m² 11 302,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż pięknie usytuowane mieszkanie po remoncie przy ul Mickiewicza/ Podleśnej ( wjazd na zamknięte osiedle możliwy z obu stron- ulic) Prestiżowa lokalizacja, bardzo cicho. Wysoki parter, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

202 650 zł1 050 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,1050 ha - 1050 m2, płaski, w kształcie prostokąta, bez żadnych krzewów oraz drzewostanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zabielska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy zlokalizowanego an bliskim Wawrze (region Las) Domy od lokalnego dewelopera z dobrą historią, wysoka jakość, ładny design. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na pierwszym piętrze w nowym apartamentowcu przy ulicy Poleskiej. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Opole

Opole,opolskie

5 900 000 zł2 200 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla inwestorów! obiekt na adaptację Z funkcją mieszkaniową W sercu miasta! Oferta sprzedaży zabytkowej, pięciokondygnacyjnej kamienicy, położonej w centralnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

399 000 zł35 m² 11 361 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z dostępem do balkonu, otwartej na salon kuchni, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 35.12 m2. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pogodna

Jarosław,podkarpackie

180 000 zł1 050 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka położona przy ulicy Pogodnej w Jarosławiu. Działka o powierzchni około 10,5 a objęta Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego obejmującym zabudowę.