dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, cichego mieszkania usytuowanego w zadbanej kamienicy. Mieszkanie położone jest w idealnym punkcie komunikacyjnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilsona

Opole,opolskie

398 000 zł48 m² 8 240,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 51 m znajdujący się w jednym z niskich bloków na kameralnym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krosno

Krosno,podkarpackie

430 000 zł65 m² 6 660,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W cenie mieszkania jest pełne wyposażenie - w przypadku rezygnacji z części lub całości wyposażenia możliwość negocjowania ceny! Mieszkanie znajduje się w Krośnie na ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

69 000 zł16 m² 4 394,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży proponuję garaż murowany (spółdzielcze własnościowe prawo do garażu). Garaż znajduje się bezpośrednio przy blokach przy ul. Kolejowej w Bytomiu. Powierzchnia ok. 16m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

877 639 zł58 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa oddana do użytkowania cena: 877 639 pln metraż: 57,93M2 piętro: parter / II zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc gwarancja ceny- podpisz umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

295 530 zł43 m² 6 952,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jarzębinowa

Bełchatów,łódzkie

780 000 zł119 m² 6 543,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Ostatni dom W inwestycji jarzębinowa bezczynszowy, nowoczesny, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż ostatni wolny dom w prestiżowej inwestycji Jarzębinowa, położonej w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

405 000 zł32 m² 12 534,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ze mną nie zapłacisz podatku pcc i prowizji! Prestiżowa inwestycja blisko centrum Katowic w dzielnicy Dąb: mieszkania o zróżnicowanych układach i szerokim wyborze metraży od 32 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

699 000 zł4 997 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej i atrakcyjnej okolicy z szybkim dojazdem do Lublina lub idealnej działki pod przyszła inwestycję? Sprawdź ofertę dla Ciebie. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Solna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

899 999 zł60 m² 14 911 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament premium 3 pokoje, ok 60 m2 W centrum kołobrzegu! Mamy do zaoferowania komfortowy i przytulny apartament w centrum Kołobrzegu na ul. Solnej, w bliskiej odległości od parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

519 999 zł48 m² 10 947,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż w pełni rozkładowe , dwustronne , mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,22 mkw , znajdujące się na ulicy Hubskiej. Pełna własność z księgą wieczystą. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Leszno,wielkopolskie

631 275 zł66 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ludwin

Ludwin,lubelskie

110 000 zł7 700 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie. Lokalizacja Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

169 000 zł31 m² 5 504,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 6 piętrze w wieżowcu na ulicy Armii Krajowej w Głogowie. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30.70 m2, w którego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa. Kupujący nie płaci prowizcji Rozkład domu: parter: duży wiatrołap, w korytarzu miejsce na szafę w zabudowie salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

254 900 zł27 m² 9 546,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe, 26,7m na ulicy Wiosennej os.Sady w Kielcach! Mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok po termomodernizacji zabezpieczony domofonem Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czarnoleska

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł120 m² 12 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sdp Nieruchomości tel. Zapraszamy do nabycia wyjątkowej nieruchomości - domu wolnostojącego zlokalizowanego na Wielkiej Wyspie, na prestiżowym osiedlu Dąbie, w bezpośrednim sąsiedztwie parku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

624 995 zł66 m² 9 524,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania pod inwestycję? A może dla siebie i swojej rodziny? Idealnie trafiłeś! Mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem o pow. 73,05 m2! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

879 712 zł59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w prestiżowej inwestycji, realizowanej przez w sercu dzielnicy Dębniki. Inwestycja łączy komfort mieszkania w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trzemeszeńska

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

699 000 zł356 m² 1 963,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Kamienica w centrum Gąsawy z działką 1670 m2! Biuro Nieruchomości Makler przedstawia kamienicę na sprzedaż z 1876 r. zlokalizow aną w samym sercu Gąsawy przy ul. Trzemeszeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 700 000 zł1 500 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość komercyjna budynek magazynowo produkcyjny z biurem. Na działce o powierzchni 4069 mkw. w Milanówku. Posesja łączy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Siedlce

Siedlce,mazowieckie

777 619 zł1 127 m² 689,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana przy ul. Leśnej w Siedlcach - Nieruchomość składa się z 2 numerów geodezyjnych - 29/1, 26/1 - łączna powierzchnia 1127 m2. - wymiary 25,5 x 38 x 34 x 38 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Obrowo,kujawsko-pomorskie

72 000 zł1 752 m² 41,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! obejrzyj film: do sprzedaży Działka w Obrowie, o powierzchni 1752m2, aktualne warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Od frontu 41m x 43m. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pęcice Małe

Pęcice Małe,mazowieckie

1 125 000 zł1 500 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w cichej okolicy, zlokalizowana w Pęcicach Małych, w pobliżu Komorowa, pruszkowa. Świetnie skomunikowana z Warszawą - trasa S8, dobry dojazd do Janek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

555 643 zł56 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu gotowe do odbioru 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Poznańskiej dzielnicy Podolany. Cena promocyjna - oferta ograniczona. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

877 899 zł60 m² 14 668,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne na Tęczowej 3pok z balkonem+parking/centrum Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

409 000 zł32 m² 12 781,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, ustawne, dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku w Gdyni Obłuże przy ulicy adm. Józefa Unruga. Lokalizacja Obłuże to północna dzielnica mieszkaniowa Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Jastków

Jastków,lubelskie

51 000 zł1 700 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz miejsca do relaksu pod miastem? Sprawdź tę ofertę. Opis działki Działka rekreacyjna o powierzchni 1700m2 znajduje się w miejscowości Jastków, powiat lubelski. Działka o nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Lublin,lubelskie

250 000 zł32 m² 7 786 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania pod inwestycję blisko Centrum miasta? To idealna oferta dla Ciebie. Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 33,11 m2, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

547 000 zł36 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum 2M z balkonem Kołłątaja+klimatyzacja/winda Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania położonego w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł32 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka na sprzedaż - Górzyskowo, 1 piętro Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m + 2m komórka lokatorska , położona w świetnej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Pruszków,mazowieckie

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Niezwykle klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Ignacego Daszyńskiego w Pruszkowie. Jest to przykład niezwykle dobrze wykorzystanej przestrzeni gdzie na 55 m2 powstało komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł52 m² 12 380,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Stabłowicach przy ul. Głównej (spółdzielnia Mieszkaniowa stoczniowiec ). To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

445 000 zł40 m² 11 181 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nieruchomość o wielkim potencjale zarówno dla osób poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału jak również dla rodzimy potrzebującej własnego lokum-świeżo po remoncie. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

297 785 zł18 m² 16 910 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj W kołobrzegu!/lux/niższa cena!/spa0%. Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe apartamenty wraz ze strefą rekreacyjną spa. Apartamenty to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Spalice

Spalice,dolnośląskie

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1000 m2 usytuowana w Spalicach. Mpzp - działka oznaczona symbolem mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Media: prąd - skrzynka, woda, kanalizacja miejska,.