dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 267 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

199 000 zł63,70 m² 3 124,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, mieszkanie, 2 pokoje, 3 piętro, 64 m2, sprzedam, 199 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 890 zł53,10 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. Mieszkanie znajduje się w budynku B7 na osiedlu Harmonia w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 750 zł43,18 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. Mieszkanie znajduje się w budynku B7 na osiedlu Harmonia w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 678 zł37,14 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane w rejonie centrum miasta Do sprzedania mieszkanie o pow. 47,04 m2 zlokalizowane na ul. Hetmańskiej na II piętrze w niskim bloku z cegły. Składa się z: - 2 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 500 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2500 m2 zlokalizowana w Wyszynie Fałkowskiej, gm. Ruda Maleniecka, powiat konecki. Działka zabudowana i częściowo zagospodarowana: - domem drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł99,25 m² 15 062,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Na sprzedaż, komfortowy, 5 pokojowy, dom wolnostojący z dużym tarasem i ogrodem Brwinów Wyjątkowy dom wolnostojący z 1936 roku, położony przy ul. Piłsudskiego w Brwinowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł37,79 m² 13 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m2. Zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na parterze w II piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

328 830 zł29,10 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 915 zł37,65 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 416 zł56,36 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

102 640 zł1 283 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze bestate nieruchomości Pabianice. Działki letniskowe z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w sąsiedztwie lasów. 153/5 1746.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 800 m² 77,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka zlokalizowana w odlegości 3 km od centrum Krzeszowic. Działka o powierzchni 18 a znajduje się w miejscowości Czerna w gminie Krzeszowice. Czerna to.

Szczegóły ogłoszenia

3 185 000 zł86,70 m² 36 735,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Unikatowy apartament w o powierzchni 87,6 m , położonego w jednej z najbardziej urokliwych części Sopotu, przy ulicy Sobieskiego. Nieruchomość usytuowana jest w pieczołowicie.

Szczegóły ogłoszenia

2 452 500 zł98,10 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dolny Sopot, zaledwie kilkaset metrów od plaży, pieczołowicie odrestaurowana secesyjna kamienica przy ulicy Kazimierza Wielkiego. To tu, na najwyższej kondygnacji powstały dwa, sąsiadujące ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 223 m² 92,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3223 m położona w Mniszku, gm. Małogoszcz, powiat jędrzejowski. Nieruchomość jest zabudowana i częściowo zagospodarowana. Na działce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł39 m² 16 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Kameralne mieszkanie w sercu Gdańska, ulica Rajska Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Rajskiej w Gdańsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 786 zł70,73 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w inwestycji Osiedle Contigo na wrocławskim Zakrzowie. Dla mieszkań: a1/a, a1/b, a2/a, a2/b, a3/a, a3/b, a4/a, a4/b, a5/a, a5/b, a6/a,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 750 zł70,50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 530 zł70,22 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł124,92 m² 26 416,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Historyczny blask i przestrzeń w sercu starego Sopotu Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu położonego przy ulicy Józefa Czyżewskiego - jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł96,77 m² 28 831 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywny Apartament w Inwestycji Nadmorze - Gdańsk Brzeźno Prezentujemy wyjątkową, 93-metrową nieruchomość położoną na czwartym piętrze prestiżowego kompleksu Nadmorze zbudowaną przez.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł66,91 m² 10 745,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe, dobrze skomunikowanego mieszkania położonego przy ul. Czeremchowej w Poznaniu. Lokal znajduje się w budynku z 2016 roku, powierzchnia 66,91 m . To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł93,95 m² 8 078,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

NA sprzedaż komfortowy dom W bystrzycy koło oławy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. J. Słowackiego 3 w Bystrzycy, gmina Oława, powiat oławski, woj. dolnośląskie, oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Leszno

Leszno,wielkopolskie

4 300 000 zł376 m² 11 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:368 m²

Gotowiec inwestycyjny w ścisłym centrum - 11 mieszkań, 100% wynajmu, stabilny dochód od pierwszego dnia! Szukasz bezpiecznej i dochodowej inwestycji w nieruchomości? Ta oferta spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł46,70 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,70 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na Woli. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł117,27 m² 8 518,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny, bezczynszowy apartament z ogrodem Rzeszów, ul. Miejska | 117 m | 5 pokoi Wyłącznie w ofercie biura homfi prezentujemy wyjątkowy apartament, który łączy komfort domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł3 029 m² 610,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna pod warsztat / halę Z gotową koncepcją Poznań Garaszewo / Krzesiny | 3 029 m | 8 min do A2 Gotowa baza pod biznes działka z koncepcją hali warsztatowo-biurowej +.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł42,65 m² 22 743,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż prestiżowy lokal apartamentowy dwupokojowy w pierwszej linii brzegowej z bocznym widokiem na las nadmorski i wydmy zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 31,05 m2, zlokalizowany na piątym piętrze bloku przy ul. Wolności w Zabrzu. Cena nieruchomości- 249.000 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł171,18 m² 9 288,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny dom wolnostojący - spełnienie marzeń Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, usytuowanego z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł400 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam nowy budynek usługowy o pow. 400 m2. Na parterze dwa pomieszczenia o wys. 3,40 m i łącznej powierzchni 140 m2 z dwoma bramami wjazdowymi 3mx3m. Na piętrze dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 999 zł84,37 m² 11 603,64 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% , Gotowe mieszkania - można oglądać! Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Tramwaj: 200 m Autobus:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 000 zł77 m² 10 688,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Nowa inwestycja na Złotnikach! Kameralna atmosfera: niska zabudowa zapewniająca komfort i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 000 zł87,61 m² 11 859,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 597,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Stefana Żółkiewskiego w Zabrzu. Cena nieruchomości - 219 000.

Szczegóły ogłoszenia

698 500 zł33,28 m² 20 988,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Podgórze w Krakowie. Nieduże, słoneczne mieszkanie z przemyślanym rozkładem. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł154 m² 4 538,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Duży dom Z potencjałem | tarnów, ul. Górna | komfortowa działka, pełne media, świetna lokalizacja lokalizacja - połączenie ciszy bocznej ulicy Z wygodą pełnej miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38,15 m² 12 844,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowa cena na maj! - wiosenna promocja! sprzedam jasne, słoneczne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe z balkonem i dużą komórką lokatorską na osiedlu z 2001 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł94 m² 4 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny Z budynkami gospodarczymi na 9-arowej działce W tarnowcu Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkami gospodarczymi,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje przy ul. Słowackiego Idealne pod inwestycję lub na start! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m (całkowita z piwnicą to 43,20 m ),.