dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 150 000 zł158 m² 7 278,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu jednorodzinnego w spokojnej okolicy na obrzeżach Niepołomic w bliskiej odległości do węzła autostrady A4, dzięki któremu w kilkanaście minut dojedziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lipowa

Zagwiździe,opolskie

65 000 zł7 020 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładna działka o powierzchni 7020m2, położona przy ul. Lipowej w Zagwiździu, gm Murów, dojazd do działki drogą asfaltową, media w drodze. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

609 900 zł39 m² 15 558,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu dzielnica Krzyki Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowego bloku z 2019 roku. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł68 m² 12 316,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,2m2 usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (ok 19,2 m2, 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

380 000 zł48 m² 7 910,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego, 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze niskiego bloku, na jednym z osiedli opolskiego Zaodrza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka budowlana 1000m2 o wymiarach 25 x 42m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy Pogorii IV. Działka w drugiej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łagów

Łagów,lubuskie

713 184 zł52 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja w standardzie premium przy jeziorze w Łagowie. Możliwość wykończenia. Atrakcyjna cena w przedsprzedaży! Rynek pierwotny / Zwolnienie z podatku Vat 23% / 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Mała

Ligota Mała,dolnośląskie

660 000 zł141 m² 4 680,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bliźniak Z garażem, pompa ciepła, fotowoltaika! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 117 m2 + garaż 18 m2. (pow. całkowita 141 m2). Stan deweloperski zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jejkowice,śląskie

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 254 m²

Rezerwacja oferty Piękny dom w otulinie Cysterskiego Parku Krajobrazowego - zapraszamy! Z ogromną przyjemnością, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Gdynia,pomorskie

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:na skróty: na sprzedaż działka mieszkaniowa- mały Kack :dla kogo?: zarówno dla osoby prywatnej jak i dla inwestora : lokalizacja: - nieruchomość mieści się przy ulicy Lidzkiej 4 w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł44 m² 9 769,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone w wyremontowanym niedawno budynku z ogrodzonym terenem na którym znajdują się miejsca parkingowe. Gotowe do wprowadzenia a istniejące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł76 m² 9 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : T: słoneczne i bardzo ciche mieszkanie na Kruczej- daj się oczarować! Doskonała lokalizacja! Zatopiona w zieleni okolica blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

693 840 zł51 m² 13 604,70 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny | bez podatku | od dewelopera Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o projektowanej powierzchni 51 m2 na 11 piętrze. Nowoczesny superbudynek, złożony będzie z trzech kaskadowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł52 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,5 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 1980 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 199 900 zł296 m² 7 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milicz,dolnośląskie

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

I speak Polish, english, and Ukrainian. Description in English below Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu wolnostojącego, ukrytego wśród przyrody, zaledwie 5 kilometrów od Milicza. Dom otoczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł50 m² 15 690,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Wola,śląskie

205 000 zł37 m² 5 570,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja! Atrakcyjna propozycja dla singla, młodej rodziny bez dzieci, a także pod wynajem długoterminowy. Atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

320 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli poszukujesz: -ciszy i spokoju w centrum miasta -dobrej lokalizacji -unikatowej architektury, to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! Przedmiotem tej oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

640 000 zł54 m² 11 771,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 55 m2 z usytuowane na parterze niskiego apartamentowca z 2023 roku w dzielnicy- łężyca w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błędowo

Błędowo,mazowieckie

750 000 zł164 m² 4 580,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny - wg projektu w Kostrzewach 6 (g) energooszczędny położony w gminie pomiechówku , z dużą działką. Budynek: w stanie deweloperskim zamkniętym - do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł46 m² 14 470,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie dla rodziny o pow. 46,3 m2 w Ursusie. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Idealne dla singla, pary, większej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 280,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu przestronny lokal mieszkalny, położony w malowniczej miejscowości Gruszczyn, tuż przy granicach Poznania. To idealna lokalizacja dla osób poszukujących komfortu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Otwock,mazowieckie

650 000 zł1 379 m² 471,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana, 1379 m2, pierwsza linia zabudowy, w Otwocku (śródborów) 800 m od stacji pkp, niedaleko przystanku autobusowego. Prąd na działce. Gaz, kanalizacja, woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest dom mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Gorzów Wielkopolski ul. Chojeńska. Najważniejsze parametry: pow. działki 1000 m2 Pow. użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

649 000 zł61 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Twój własny zielony azyl w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji! Marzysz o przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu z prywatnym ogródkiem? To właśnie to miejsce! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

426 549 zł44 m² 9 696,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł37 m² 17 008,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 37,04m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

539 377 zł55 m² 9 855,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

540 000 zł59 m² 9 106,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m na Osiedlu Piasta. Położone na 6 piętrze w budynku po termomodernizacji i z nową windą. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

845 000 zł66 m² 12 803 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66 m2 z dwoma dużymi loggiami 12m2 10,5 m2 , położone w bliskiej odległości od Ronda Żegrze. Wyjątkowa nieruchomość! do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł36 m² 11 782,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy cesję atrakcyjnego mieszkanie dwupokojowego, przy ul. Niepołomickiej 25, które będzie gotowe do odbioru w czerwcu 2025 roku. Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł128 m² 10 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Nowy, piękny dom W kaszczorku typu bliźniak. Oferta sprzedaży prawej strony domu, w zabudowie typu bliźniak, projekt domu ua 88, piętrowy w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Widów

Widów,śląskie

390 000 zł122 m² 3 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 084 m²

Widów. Dom wolnostojący z roku 1933. Pow. ok. 122 m2, 5 pokoi, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gosp./spiżarnia. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem. C.o. węglowe. C.w. - bojler elektr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł35 m² 18 969,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w prestiżowym kompleksie przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 188,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ustawne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem 79 m2 ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane we wrocławskiej dzielnicy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż loftowe, piękne i bardzo komfortowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Jagodnie, przy ul. Kopycinskiego. Lokalizacja: jagodno to samowystarczalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Płońsk,mazowieckie

450 000 zł60 m² 7 475,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie M4 z oddzielną kuchnią w pięknej okolicy zaraz przy parku z małym akwenem wodnym. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

197 000 zł61 m² 3 229,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój ul. Armii Krajowej 6. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł50 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe o metrażu 49,90 m2 usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku na Kabatach składa się z: salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 400 000 zł275 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:184 m²

Polecam świetnie wykończony dom w zabudowie szeregowej. Zadbano w nim o każdy szczegół i najmniejszy detal. Budynek jest bardzo przemyślany i funkcjonalny. Jeśli cenisz.