dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

553 392 zł62 m² 9 028,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami-Finał akcji promocyjnej 31 styczeń-1 Luty promocja dni otwarte (piątek sobota) => zapytaj o rabaty kameralny budynek Kup Mieszkanie z gwarantowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

670 000 zł142 m² 4 701,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.133 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze. Składa się z kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 198 500 zł51 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament, o wysokim standardzie 5 min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł67 m² 29 104 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną na Śródmieściu Południowym. Budynek wybudowany w 2003 roku, znajduje się w niedalekiej odległości od Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łagiewniki Nowe,łódzkie

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy o powierzchni niespełna 70 m 2 , ulokowany na doskonale zagospodarowanej i zadbanej działce budowlanej o powierzchni 2100 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

605 172 zł52 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiam wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

850 000 zł74 m² 11 534,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,69m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2021 roku zlokalizowane w Brwinowie. Osiedle zadbane, z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł54 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne, w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2, usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Zbigniewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł106 m² 21 698,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w budynku z cegły, w pobliżu Ronda onz oraz Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Białystok,podlaskie

569 900 zł63 m² 9 074,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio bez prowizji 4-pokojowe jasne, ciche mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie, znajdujące się przy ulicy Sikorskiego 6 w Białymstoku. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł34 m² 13 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33,54 m 2 zlokalizowanego w Szczecinie na Starym Mieście. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 994 zł91 m² 7 975,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczęśliwa

Pasek,mazowieckie

519 000 zł100 m² 5 173,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100,31 m2, z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

800 584 zł58 m² 13 882,20 zł/m²

 

Piętro:19/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji I podatku pcc 2%. Gotowe do odbioru! Marzysz o zamieszkaniu w wyjątkowej inwestycji w centrum Katowic? Cenisz sobie życie w centrum miasta? Może szukasz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Polecamy na sprzedaż bardzo ładny dom położony w Żarach o powierzchni zabudowy 105 m2 (o powierzchni całkowitej 120 m2) na działce o pow. 522 m2 w cenie 799 tys. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

880 000 zł66 m² 13 335,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ok. 66 m na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym 2 pokoi - idealnych do zaaranżowania zarówno jako sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A/a2.25 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 46m2 plus balkon w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

588 000 zł44 m² 13 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej nieruchomości o powierzchni 44,5 m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. To Doskonała propozycja jako inwestycja lub miejsce do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

45 000 zł19 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem garażowym o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jezierzany

Jezierzany,dolnośląskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż Domków Całorocznych w Jezierzanach - Pierwsza Linia Brzegowa! Lokalizacja: jezierzany, w pobliżu Legnicy Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż nowoczesne domki całoroczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lublin,lubelskie

720 000 zł77 m² 9 350,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Udziały w kamienicy przy ul. Rusałki w centrum Lublina. Nieruchomość składa się z 2 niezależnych lokali o łącznej powierzchni całkowitej 77 m2. W tej cenie oprócz kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

420 000 zł53 m² 7 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na Radogoszczu Zachodzie, przy ulicy 11-go Listopada. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

716 000 zł29 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka w apartamentowcu Angel City. Super inwestycja również pod wynajem. Mieszkanie 28,64 m2: w pełni wyposażone i umeblowane ( meble, telewizor) Kuchnia otwarta ( zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Syców

Syców,dolnośląskie

580 000 zł110 m² 5 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szereg środkowy Z garażem, działka 300 M2! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 110 m2 usytuowany w Sycowie. Stan deweloperski - termin realizacji inwestycji I kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

1 627 395 zł99 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 98,63 m , który posiada dwie loggie o łącznej powierzchni 43,49 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

571 000 zł39 m² 14 544,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Available for foreigners/ Доступне для іноземців Zapraszamy, we speak ua/eng/pl Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 39,3 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

342 866 zł52 m² 6 557,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł55 m² 16 877,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży mieszkania na Mokotowie ul. Jana Sebastiana Bacha, doskonała lokalizacja, tuż przy metrze Służew Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

831 369 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,66m2 z balkonem 10,97m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym Mieście z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lotnicza

Szewce,dolnośląskie

636 000 zł298 m² 2 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

3 120 093 zł142 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc. Zapraszam do odkrycia prawdziwej perły w sercu miasta - ekskluzywnego penthouse'u w nowoczesnej inwestycji noho przy ul. Nadgórników 14. w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szczęść Boże

Zabrze,śląskie

680 000 zł126 m² 5 414,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Gotowy biznes inwestycyjny w sercu Zabrza - zysk od pierwszego dnia! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od razu po zakupie? Oto oferta, która pozwoli Ci generować stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Czarna Białostocka

Czarna Białostocka,podlaskie

380 000 zł1 800 m² 211,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Czy jesteś zainteresowany zakupem działki przemysłowej? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę położoną w miejscowości Czarna Bialostocka na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

508 000 zł28 m² 18 472,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5m2, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrze w budynku z 1975 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Williama Szekspira. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krabowa

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 199 000 zł360 m² 6 108,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:801 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze Na sprzedaż prezentujemy nowoczesny dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej - 330 m2, położony w spokojnej i cichej okolicy Niemcza, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

783 059 zł67 m² 11 699,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania koniec 2025 roku forma wlasnosci: pelna wlasność brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości zakup od dewelopera cena 783 059 pln metraż 66,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

430 000 zł57 m² 7 597,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położone obok Parku Północ. Mieszkanie: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, balkon, piwnica. Mieszkanie dwustronne: dwa pokoje z oknami na zachód, kuchnia i pokój z widokiem na starodrzew -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

571 000 zł51 m² 11 284,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Available for foreigners/ Доступне для іноземців Zapraszamy, we speak ua/eng/pl Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 50,6 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

591 078 zł39 m² 15 055 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 39,26 m2 na parterze 8-piętrowego budynku z windą Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

539 000 zł94 m² 5 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 94,50 m2 usytuowanego na parterze w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ogrodzieniec

Ogrodzieniec,śląskie

680 000 zł100 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

Proponujemy do sprzedaży piętrowy dom w Ogrodzieńcu, na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom o powierzchni 100 mkw na działce 457 mkw. Na najniższym poziomie mieści się garaż , kotłownia.