dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 623 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Łęki Dolne,podkarpackie

899 000 zł170 m² 5 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 135 m (całkowita 170m2), usytuowany na wyjątkowej działce o powierzchni aż 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stwosza

Karpacz,dolnośląskie

680 250 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży lokale niemieszkalne ( apartamenty inwestycyjne pod najem krótkoterminowy ) w trakcie realizacji. Apartamenty zlokalizowane są w Karpaczu przy ul Wita Stwosza 22. Termin oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Gródek,podlaskie

140 000 zł54 m² 2 616,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w malowniczym Gródku przy ulicy Białostockiej. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort życia w mieście z bliskością do natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Podstolice,małopolskie

245 000 zł1 285 m² 190,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**na zdjęciach Działka nr2** Na sprzedaż dostępna jest działka budowlana o powierzchni 12,85 ara , położona w urokliwych Podstolicach, gmina Wieliczka. Działka posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

298 000 zł48 m² 6 247 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Józefa Wybickiego osiedle Zawada. Mieszkanie, do którego możesz wejść i zaaranżować swoją nieruchomość. Bardzo dobra lokalizacja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radlin

Radlin,śląskie

295 000 zł146 m² 2 020,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Oferta tylko w naszym biurze - Zadzwoń i umów się - Zapraszamy na prezentację. Dom w dobrej lokalizacji w cenie niedużego mieszkania. Dom wymaga remontu lub mocnego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 999 zł55 m² 11 657,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

ok. Bałtycka 3 pokoje/rozkład /okazja! Polecamy na sprzedaż mieszkanie wielkości 53,90 m2 w bardzo spokojnym rejonie Wrocławia Mieszkanie składa się z : - pokój dzienny: 15,6 m2 - sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

359 000 zł73 m² 4 947,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Z przyjemnością prezentuję Państwu duże dwustronne mieszkanie w bloku, usytułowane na drugim piętrze w 7 piętrowym bloku z windą. Nieruchomość znajduję się na Rąbinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Bytom,śląskie

1 600 000 zł2 432 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 432 m²

Prezentujemy Kamienicę w Bytomiu, doskonała inwestycja, kamienica położona w otoczeniu parku. Umowa na czas nieokreślony na 7 mieszkań, w posiadaniu jeden podmiot który wynajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

1 379 000 zł109 m² 12 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:75 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 23784 tel. Sdp Nieruchomości Piękny dom z 2018 r. w zabudowie szeregowej. 4 pokoje dla rodziny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł40 m² 13 579 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjny Dwupokojowy Apartament we wschodniej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, z dostępem do bawialni oraz strefy spa z jacuzzi. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiązowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł52 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie w dogodnej lokalizacji usytuowane na czwartym piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słowicza

Trzcielin,wielkopolskie

273 000 zł1 074 m² 254,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna malowniczo położona działka budowlana położona w Trzcielinie przy ulicy Słowiczej. Dogodne położenie działki: druga linia zabudowy , wokól nowa zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 560 000 zł4 713 m² 543,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Piotrkowa Trybunalskiego nieruchomość znajduje się w terenie oznaczonym symbolem mś:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rodzinna

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł9 m² 49 613,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 9 arów położoną nieopodal ul. Rodzinnej w Rzeszowie. Idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

890 000 zł265 m² 3 358,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, piętrowego domu w spokojnej okolicy w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Ustanów,mazowieckie

1 590 000 zł13 200 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1 590 000 zł | sprzedaż | 13200 m2 | działka | ustanów | gmina prażmów Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 13200m2, znajdująca się na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rewa

Rewa,pomorskie

4 300 000 zł238 m² 18 073,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Agencja westate prezentuje! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Rewie, położony w pierwszej linii brzegowej od morza, co czyni tę nieruchomość prawdziwą perełką na rynku. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Borowina,mazowieckie

4 100 000 zł12 007 m² 341 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż / działka / 12007 m2 / 4 100 000 zł / Borowina / gm. Konstancin-Jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzemowa

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł50 m² 10 686,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne i słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji gotowe do zamieszkania! Położone w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Oruńskiego, oferuje nie tylko spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Australijska

Gdynia,pomorskie

669 000 zł51 m² 13 015,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,40 m2 położone na drugiem piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2016 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

278 000 zł41 m² 6 847,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, mam do zaoferowania stylowe i bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Knurowie, usytuowane w pobliżu Urzędu Miasta. Powierzchnia 40,6 m2 Centralne ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdera

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł49 m² 12 731 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas! idealne mieszkanie pod inwestycje lub do zamieszkania! cena do rozmów! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w najbardziej lubianej i cenionej dzielnicy Gdańska - Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dożynkowa

Kamionki,wielkopolskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Osiedle na wzgórzu Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać pół godziny drogi od Starego Rynku w Poznaniu? Na wzgórzu, z którego w kwadrans dotrzesz pieszo do lasu? "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krosno,podkarpackie

279 000 zł49 m² 5 736 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja na sprzedaż lokal mieszkalny składający się Z 3 pokoi O powierzchni użytkowej 48,64 M2 usytuowany na III piętrze W czteropiętrowym bloku. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji, - 3 niezależne pokoje, - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

637 000 zł53 m² 12 126,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Bardzo stylowo urządzone, w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł43 m² 13 773,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią. Nieruchomość bardzo zadbana gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Odległość od sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł133 m² 20 225,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży przestronny, ekskluzywny apartament O powierzchni 133 M2 na warszawskim mokotowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze W 12 piętrowym apartamentowcu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Siedlce,mazowieckie

560 000 zł56 m² 9 918,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w bloku z 2012 roku w Siedlcach przy ul. Partyzantów. Mieszkanie o powierzchni 56,46m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 239 000 zł80 m² 15 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wtjątkowe mieszkanie o powierzchni 70 m położone w samym sercu miasta, na 1 piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mysłowicka

Katowice,śląskie

229 000 zł36 m² 6 291,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w bloku przy ulicy Mysłowickiej w Katowicach-Giszowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Gronowo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł7 444 m² 88,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 444 m²

Działki inwestycyjne w Gronowie, gm. Lubicz, przy autostradzie A1 (węzeł Turzno), kujawsko-pomorskie : Wynagrodzenie agenta prowadzącego ofertę, pokrywa Właściciel nieruchomości : Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Tanowo,zachodniopomorskie

450 000 zł3 500 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka położona w Tanowie przy drodze asfaltowej. Doskonała lokalizacja na mieszkanie i prowadzenie działalności. Przeznaczenie działki rzemieślnicze. Dopuszcza się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzezinka

Brzezinka,dolnośląskie

145 000 zł1 312 m² 110,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okolica znana Z licznych lasów, działka Z zalesieniem! Do sprzedania działka gruntu o pow. 1312 m2 usytuowana we wsi Brzezinka gm. Oleśnica. Przeznaczenie w mpzp - mn/25 (tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzyżewo

Strzyżewo,wielkopolskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom został oddany do użytkowania w 2019 r. Znajduję się na działce o wielkości 900 m2. Dużym plusem działki jest to, że na jej tyłach nie ma sąsiadów, gdyż wokół są pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł85 m² 13 870,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Z przyjemnością prezentuję Państwu nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 84,3 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

1 010 000 zł51 m² 19 745,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie wykończone w standardzie premium z dużym balkonem, klimatyzowane każde pomieszczenie. Panoramiczne widoki - mieszkanie 3-stronne, wysokie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wesoła

Krzyków,dolnośląskie

286 365 zł1 123 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gratis! Projekt domu i pozwolenie na budowę. Rill Estate nie pobiera prowizji od Kupującego! Zobacz film! Parametry działki: - powierzchnia: 1123 m - Wymiary: około 22,4 m x 50 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

For English below: park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, znajdujący się w południowej części Rzeszowa, w obrębie biała II, na ulicy Źródlanej (boczna al.