dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 654 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 654 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Koszalin,zachodniopomorskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:392 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na os. Rokosowo wybudowany w 1980r. z dobudówką z 2003r. Dom położony przy ul. Ułańskiej na działce 392m2.Dom podpiwniczony, ze skośnym, dwuspadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

833 869 zł49 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wyjątkowe apartamenty, idealnie wkomponowane w zielone otoczenie. Inwestycja klasy premium, która zapewnia komfort życia w kameralnej atmosferze, z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

345 000 zł37 m² 9 249,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 37,30m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym w poszukiwanej okolicy. Lokal do zamieszkania dla tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

880 000 zł67 m² 13 056,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokojowe mieszkanie na ruczaju Z miejscem postojowym I dużym balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,40 m2 zlokalizowane na Ruczaju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł67 m² 11 872,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (67,3m2) z garderobą, dwoma łazienkami i balkonem. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

849 000 zł300 m² 2 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom 300m2/8pok/do wykończenia/strych/kanalizacja/brzeg Dolny Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, poniemiecki wolnostojący dom z duszą o powierzchni 300m2 (200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł86 m² 10 452 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nr Licencji pfrn 22583 tel. Oferta na wyłączność. Piękny, dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament położony na osiedlu "słoneczny Ołtaszyn" w sąsiedztwie terenów zielonych. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł39 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 39 m2. 2 pokojowe z aneksem kuchennym na parterze w bloku 4 piętrowym. W tej chwili wynajmowane z możliwością przejęcia najemców na dłuższy okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radziemice

Radziemice,małopolskie

140 000 zł2 080 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela, działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej wsi, idealna dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pod Borem

Popowo-Parcele,mazowieckie

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem naszej oferty jest ładnie usytuowana działka w Popowo Parcele gmina Somianka Jest to nieduża wioska położona pomiędzy Serockiem a Wyszkowem. Działka ma kształt rombu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cielimowo

Cielimowo,wielkopolskie

2 387 000 zł2 635 m² 905,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 635 m²

Działka budowlana o przeznaczeniu usługowo handlowym oraz mieszkalnym wraz domem w zabudowie wolnostojącej. Dom: w części działki znajduje się dom w zabudowie wolnostojącej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Stargard,zachodniopomorskie

538 800 zł84 m² 6 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Ofertą sprzedaży jest 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej. Na powierzchnię użytkową 84,21 m2 składają się: parter: * wiatrołap 2,45 m2 * wc 3,21 m2 * salon Z aneksem kuchennym 37,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Łódź,łódzkie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe, jasne mieszkanie z balkonem (loggia) o powierzchni ok. 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane w wyjątkowej zielonej okolicy przy ul. Tyrmanda 3 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radunica,pomorskie

534 000 zł76 m² 6 990,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie w malowniczej Radunicy, położonej między Gdańskiem a Pruszczem Gdańskim. Idealna oferta dla osób poszukujących spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Jana Olbrachta 5, warszawa Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o doskonałym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

615 264 zł60 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rozwinięta infrastruktura, bliskość komunikacji i spokojna okolica w jednym miejscu. Idealny wybór dla rodzin i osób chcących zainwestować w mieszkanie, które da się korzystnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Białogard,zachodniopomorskie

346 900 zł67 m² 5 200,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Białogardzie przy ul. Dworcowej. Mieszkanie o pow. 66,70m2, położone na parterze w 2 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konińska

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł54 m² 12 959,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3 pokojowe mieszkanie w Ursusie, o pow. 53,86 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 60-tych. Mieszkanie z pokojem przechodnim, dwustronne, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

449 000 zł59 m² 7 599,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której posiadamy przestronne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Położone jest na czwartym piętrze budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

358 000 zł25 m² 14 435 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaż 1 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Kazimierzowskim (dzielnica Bieńczyce). Powierzchnia użytkowa: 24,80 m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Niższa cena. Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow 63 mkw położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Częściowo odnowione: okna pcv; nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

368 353 zł27 m² 13 627,60 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera, nie zapłacisz podatku pcc i prowizji Zachęcam do kontaktu i spotkania po więcej informacji, zaprezentuje cennik wszystkich lokali! Mieszkania 450m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bytom,śląskie

189 900 zł59 m² 3 218,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Eko domy o konstrukcji szkieletowej drewnianej Najtańsze domy w Polsce. Energooszczędne, ekologiczne, niepalne, trwałej i solidnej konstrukcji. Stawiamy w ciągu 7 dni. w metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

1 500 000 zł320 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nieruchomość o powierzchni 320m2 do adaptacji na hotel, sklep, restaurację. To doskonała inwestycja dla osób poszukujących obiektu pod działalność komercyjną z możliwością wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

170 000 zł1 100 m² 154,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy na budynek jednorodzinny w Grzędzicach. Powierzchna działki to 1100 m 2. W sprzedaży dostępne trzy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ociosowa

Polkowice,dolnośląskie

235 000 zł50 m² 4 747,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje w Polkowicach w bloku na ul. Ociosowej. W cenie również wyposażenie i umeblowanie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pysząca

Pysząca,dolnośląskie

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Działkę, miejscowość Pysząca. Cicha i atrakcyjna lokalizacja 3 km od Brzegu Dolnego Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji w Gdańsku Wrzeszcz Z przyjemnością oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie na poddaszu, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

970 000 zł49 m² 19 909,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne jasne mieszkanie na parterze o powierzchni 48,72 m2, podzielone na dwa niezależne lokale w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkania posiadają niezależne wejścia od podwórka. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

829 000 zł72 m² 11 513,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem w Gdyni, wiczlino Ogród Oferujemy przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

347 000 zł58 m² 5 982,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy z duszą, usytuowane w samym sercu Łodzi, przy Alei Piłsudskiego 35, to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających przestrzeni do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

670 179 zł38 m² 17 557,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie | bez podatku | od dewelopera Do zakupu proponuje 2 pokojowe gotowe mieszkanie W stanie deweloperskim z balkonem , położone w inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

640 000 zł4 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki budowlane przeznaczone pod magazyny, hale, produkcję lub usługi w miejscowości Brzeźno w gminie Kostrzyn - o różnej powierzchni. Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł72 m² 8 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

45 000 zł16 m² 2 848,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 425 m²

Na sprzedaż miejsce parkingowe nr 21 zlokalizowane w hali garażowej w inwestycji "parkowa Prestige" w Olecku przy ulicy Parkowej 9. W ofercie posiadamy miejsce parkingowe nr 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

703 268 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego z ogrodem, na osiedlu pełnym zieleni. Całkowita powierzchnia mieszkania 64,52m2 Pokój dzienny 18,05m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osiecznica

Osiecznica,dolnośląskie

295 000 zł140 m² 2 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej Osiecznicy, otoczonej pięknymi naturalnymi krajobrazami, w tym górami, lasami oraz w pobliżu wód. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł71 m² 10 962,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Psie Pole- krzywoustego | 3 pok | Po remoncie! Polecam na sprzedaż mieszkanie 71,15 m2 * salon + kuchnia * balkon Francuski * 2 pokoje * łazienka * wc * pralnia Ogrzewanie i woda ciepła miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobieszowice,śląskie

190 000 zł729 m² 260,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 729 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka o regularnym kształcie Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

363 900 zł32 m² 11 297,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło mi przedstawić Państwu na sprzedaż nowe wykończone i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w nowym budynku z 2024 roku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Witam po kapitalnym remoncie nie tuzinkowo wykończone okna 3 szyby ogrzewanie gaz nowy piec kondensat termet rekuperacja farby beckers baterie kludi stelarz i miska roca mieszkanie robione dla córki.