dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

550 000 zł38 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2001 r. o powierzchni: 37,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Halszki, dostępne w terminie 2 tygodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 176 931 zł91 m² 12 888 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

997 000 zł78 m² 12 733,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w lokalizacji Krowodrza, w zadbanej kamienicy przy ul.Lea (część Lea bliżej Placu Inwalidów). Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

260 000 zł41 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zarezerwowane Umową Przedwstępną! Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze wysokiego budynku z windą przy ulicy Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starościn

Starościn,lubelskie

549 000 zł96 m² 5 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Domy wolnostojące Nowoczesna Stodoła w stanie Deweloperskim o powierzchni 96 m2, na działce o powierzchni 450 m2 w miejscowości Starościn. Na nieruchomość składają się: (parter).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

1 008 000 zł73 m² 13 808 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! metro imielin. Okazja! 4 ustawne, widne pokoje , duża kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

366 226 zł37 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal inwestycyjny z funkcją mieszkalną o pow. 37,37 m2 na 5 p. / 6 p. na Czubach. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,23 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł33 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Nietuzinkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem W ofercie sprzedaży kawalerka o powierzchni 32,72 m2 z balkonem usytuowana na 3 piętrze w przedwojennej kamienicy. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 227 613 zł90 m² 13 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:72 m²

Nowoczesny bliźniak na Krzykach przy ul. Buforowej - spokojne osiedle i wysoki standard! we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno,zachodniopomorskie

1 180 000 zł52 m² 22 484,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy do zaoferowania państwu przepiękną nieruchomość w Mielnie! Apartament ( lokal mieszkalny) z widokiem na morze, położony tuż przy plaży w inwestycji Dune Resort Mielno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

385 000 zł46 m² 8 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja oferta na wyłączność! Dostępna tylko w naszym biurze. Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,20 m2, usytuowane na I piętrze Osiedla Sienkiewicza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tęczowa

Popowo-Parcele,mazowieckie

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka znajduje się w malowniczej miejscowości Popowo Parcele, w gminie Somianka, powiecie wyszkowskim, na skraju Puszczy Białej. To doskonałe miejsce dla miłośników jazdy rowerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

535 830 zł53 m² 10 110 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stepowa

Kraków,małopolskie

2 250 000 zł314 m² 7 157,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Twój azyl spokoju I komfortu W sercu krakowa - dom, który spełnia marzenia! Luksus, przestrzeń i natura - Twój wymarzony dom czeka! Wyobraź sobie poranki w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

900 000 zł156 m² 5 765,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Okazja dom bliźniak 8! oferta dewelopera! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Białystok,podlaskie

375 000 zł50 m² 7 425,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,5 m2 przy ul. Lniana na osiedlu Zielone Wzgórza. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Lniana oferuje spokojną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

2 090 000 zł234 m² 8 919,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1912

Okazja jedna na milion za niewiele ponad dwa miliony! Oferujemy na sprzedaż całe pierwsze piętro kamienicy łącznie 234.33 m2 składające się z dwóch mieszkań - 126.52 m2 i 107.81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 160 000 zł46 m² 24 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie usytuowane w sercu Gdańskiej Starówki, nad brzegiem rzeki Motława. Aktualnie służy ono jako apartament wakacyjny, ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

299 000 zł61 m² 4 917,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60.8 m2, położone w Olecku, na Osiedlu Siejnik I. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5.33 m2 oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

579 900 zł66 m² 8 747 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom Parterowy o powierzchni ok. 65 m2, posadowiony na dużej, przestronnej działce o powierzchni 2000m2. Nieruchomość po generalnym remoncie. Wykończona na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł39 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam Państwu kompaktowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,96 m2 położone na III p. w IV piętrowym budynku z windą, w prestiżowej, a zarazem kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płoskiego

Płock,mazowieckie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 48m2 na osiedlu Wielka Płyta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem na ul. Świderskiej w Warszawie - po generalnym remoncie! Nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

598 500 zł45 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Łużyckiej w Krakowie. Oferujemy Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 45 m2. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 150 000 zł80 m² 14 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Ignacewo

Kostrzyn,wielkopolskie

4 968 000 zł27 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż świetnie zlokalizowany grunt w Kostrzynie! Działka o powierzchni 2,76 ha położona przy drodze gminnej - ul. Ignacewo. Dla przedmiotowego terenu co prawda nie obowiązuje miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł362 m² 6 912 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal niemieszkalny o pow. 361,69 m2 zlokalizowany na 5 piętrze w budynku usługowo - biurowym przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie. W sąsiedztwie są liczne przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Waryńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł127 m² 9 370,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Gdańsku, ul. Ludwika Waryńskiego - 127 m2 - 1 199 000 zł Mieszkanie o powierzchni 127 m2 (108 m2 użytkowej) znajduje się na poddaszu 3-piętrowej kamienicy. Składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie u nas! Makler poleca komfortowe mieszkanie na lubianym osiedlu Górzyskowo: metraż 49 m2 Cena: 425 000 zł Lokalizacja: ul. Leszczyńskiego Typ mieszkania: dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cyganka

Cyganka,mazowieckie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bardzo Atrakcyjne Grunty Pod Zabudowę Domków Jednorodzinnych Do zaoferowania, grunty pod zabudowę domków jednorodzinnych, usytuowanych w miejscowości cyganka. Jest to wieś położona w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Motyla

Kraków,małopolskie

669 000 zł57 m² 11 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje, 57 m2, ul. Motyla, bagry - płaszów Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, usytuowane na drugim piętrze oraz poddaszu kameralnego wielorodzinnego budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Ładza,opolskie

339 000 zł100 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący, znajdujący się w Ładzy. Ładza to wieś położona w powiecie namysłowskim, gmina Pokój. Budynek. Dom o powierzchni około 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł91 m² 8 028,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

550 000 zł36 m² 15 278 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Jeśli szukasz kawalerki gotowej do wprowadzenia się i w spokojnej okolicy, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Więcej informacji: e-mail: wszystkie oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł24 m² 18 443 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie przy ulicy Śniardwy na warszawskim Mokotowie. Ekspozycja Południowo-Wschodnia. Nieruchomość mieści się na trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazylianówka

Lublin,lubelskie

588 535 zł65 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przytulne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 mkw bardzo blisko Centrum i Uniwersytetu Medycznego. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sierpowa

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł33 m² 9 713,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronna i jasna kawalerka położona na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły w szczecińskiej dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 32,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

535 000 zł58 m² 9 224,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czeka na Ciebie przytulne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Gliwic, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

777 000 zł120 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:567 m²

Proponujemy funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Mickiewicza

Dzierżoniów,dolnośląskie

60 000 zł17 m² 3 529,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam Państwu do zaoferowania garaż wolnostojący posadowiony na terenie zamkniętym, przy ul. Adama Mickiewicza-tył Banku Santander. Garaż bez prądu , ale jest możliwość dociągnięcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kombatantów

Tarnowskie Góry,śląskie

599 000 zł190 m² 3 152,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Unikatowy dom z pięknym ogrodem w Tarnowskich Górach.Zamieszkaj w historycznym domu z duszą,który został stworzony na solidnych fundamentach w 1934r.w pózniejszym okresie był.