dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

530 000 zł45 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni: 45 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Wielickiej. Lokal opróżniony ze sprzętów oraz odświeżony, dostępny natychmiast. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hucisko Nienadowskie

Hucisko Nienadowskie,podkarpackie

49 000 zł3 700 m² 13,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Hucisko Nienadowskie, gm. Dubiecko, powiat Przemyśl, do sprzedania działka - część budowlana. Dz. 194 przy drodze część budowlana, na górce- widokowa 32 arów, przylega do niej mała dz. 191- 5 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

585 000 zł67 m² 8 731,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej Konin, wola Podłężna Oferujemy Państwu funkcjonalny i stylowo wykończony dom o powierzchni 67 m , usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

2 285 000 zł103 m² 22 184,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

950 290 zł65 m² 14 694,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 64,67m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kaznów-Kolonia,lubelskie

59 000 zł1 329 m² 44,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki w malowniczo położonej miejscowości Kaznów- kolonia (gmina Ostrów Lubelski, woj. Lubelskie). Prezentowane grunty zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzeczna

Gryfów Śląski,dolnośląskie

690 000 zł114 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom przy ulicy Rzecznej. Nieruchomość położona na zagospodarowanej i urządzonej działce o powierzchni 678 m2. Dom został oddany do użytku w 2004 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalna

Jaskrów,śląskie

999 000 zł295 m² 3 386,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż bardzo ładny i zadbany dom wolnostojący znajdujący się w Jaskrowie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Police

Police,zachodniopomorskie

299 000 zł2 437 m² 122,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (dz. nr 659/2) o powierzchni 2437 m 2 zlokalizowana w Policach (jasienica) przy ul. Zielonej. Oferta przeznaczona dla osób chcących uciec od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Północ. Oferujemy wyjątkową kawalerkę o niepowtarzalnym klimacie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Opole,opolskie

575 000 zł54 m² 10 737,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na nowo budowanym osiedlu Apartamenty Vincent, w świetnej dzielnicy - Kolonii Gosławickiej. Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni przeszło 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

578 005 zł71 m² 8 497,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór mieszkań_przyjdź :) Przestronny apartament 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klarów

Klarów,lubelskie

619 000 zł97 m² 6 373,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponuję do sprzedaży dom parterowy, w stanie deweloperskim, usytuowany na działce o powierzchni 1012 mkw., w miejscowości Klarów koło Milejowa. - - nieruchomość wybudowana w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł330 m² 4 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 357 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu wyjątkowego siedliska z budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi. Nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Mościska,mazowieckie

11 200 007 zł1 686 m² 6 644,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek magazynowo-produkcyjny z powierzchnią biurową w bardzo atrakcyjnej lokalizacji 0,7 km od Warszawy. Nieruchomość znakomicie skomunikowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł13 232 m² 61,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rekreacyjne położone we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna na osiedlu Żerniki. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że miejsce jest idealne dla inwestorów, którzy chcieliby ulokować swój biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czeszów

Czeszów,dolnośląskie

290 000 zł35 322 m² 8,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana na obrzeżach Czeszowa, wśród lasów, stawów i strumyków. Płaska i prostokątna ( 100m x 350m ) działka która z dwóch stron ma dostęp do drogi co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

479 000 zł1 407 m² 340,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o pow.1406m2 położoną w Niwach z trzech stron ogrodzoną, ze ścianą lasu. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na jeden dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł44 m² 9 621,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w samym sercu Rzeszowa! Lokalizacja: ul. Okrzei 4, rzeszów Powierzchnia: 43,55 m Cena: 419 000 zł Piętro: 2 Czynsz administracyjny: ok. 1000 zł (obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł57 m² 15 532,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronne dwustronne mieszkanie przy ul. Czerniakowskiej 99/101, mokotów Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m z balkonem, zlokalizowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warzenko

Warzenko,pomorskie

1 490 000 zł230 m² 6 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu nad jeziorem Tuchomskim w malowniczej miejscowości Warzenko, zaledwie 20 km od Gdyni, gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

489 000 zł52 m² 9 495,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z nami Kupujący nie płaci prowizji, a zyskuje profesjonalną opiekę i kolokwialnie mówiąc, prowadzenie 'za rękę' przez cały proces nabywania swojego wymarzonego lokum. To wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

334 776 zł43 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu jedyną i niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 42,92 m2, z tarasem z widokiem na północ. Nowatorski budynek, w którym za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

562 220 zł56 m² 9 973,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł89 m² 699 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Inwestycja składa się z niewielkich, 3-piętrowych budynków mieszczących po kilkanaście mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szamocin

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł155 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - Dom w zabudowie szeregowej (środkowy) w cichej, zielonej okolicy, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Szamocin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Skawina,małopolskie

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w centrum Skawiny. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

441 500 zł38 m² 11 467,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolna

Oleśnica,dolnośląskie

630 000 zł50 m² 12 579,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecamy na sprzedaż piękne, ciepłe, komfortowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! To cudowne, 50 metrowe mieszkanie, urządzone nowocześnie, ale bardzo przytulnie, wypełnione ogromem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

330 000 zł24 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 24 m2. Jedno pokojowe mieszkanie do remontu. Kawalerka znajduje się w kamienicy przy Wiśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Władysławów,wielkopolskie

79 000 zł40 m² 1 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena 79 000zł mieszkanie 2 pokojowe na poddaszu dostępne marzec/kwiecień Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok 40m2, położone w miejscowości Władysławów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

848 900 zł113 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny, nowy Bliźniak parterowy w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni ok. 113 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok.550 m2. Rozkład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

585 000 zł39 m² 14 923,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bieżanów - prokocim - ul. Jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

459 000 zł48 m² 9 582,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! Gorąco polecam mieszkanie położone w Oławie przy ul. 3 maja. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na duży balkon, - pokoju/sypialni, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

369 600 zł20 m² 18 360,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

4 350 000 zł16 173 m² 268,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Komorniki k/poznania. Polecam na sprzedaż działkę przemysłową o pow. 16173m2. W tej powierzchni ujęta jest droga, która stanowi ok. 1600m2. Działka posiada plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł60 m² 14 806,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem - idealne dla rodzin! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,04 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Ruda,dolnośląskie

170 000 zł45 m² 3 786,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania w centrum, z możliwością własnej aranżacji i blisko natury, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Jest to doskonała propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 934 zł30 m² 19 048,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skargi

Katowice,śląskie

1 750 679 zł118 m² 14 861,50 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny | bez podatku | od dewelopera Oferujemy do sprzedaży 2 - poziomowy apartament o projektowanej powierzchni 117,80 m2 na 16 piętrze (ostatnim) z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Mogilno,kujawsko-pomorskie

460 000 zł142 m² 3 239,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom na sprzedaż! Prezentujemy przestronny dom położony w centrum miasta, otoczony ogrodem. Nieruchomość Dom ogrzewany jest piecem z zasobnikiem, dodatkowo zamontowany jest piec gazowy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij