dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 800 000 zł246 m² 11 382,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:335 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych Parku Szczęśliwickiego miejsca, które łączy spokój kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 745 zł47,69 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku A5 na nowym Osiedlu Panorama w Tychach. Istnienie możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 482 zł84,69 m² 10 290,26 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena obejmuje: przynależności, komórkę lokatorską P6 o powierzchni 4,18 m2 oraz miejsce postojowe w hali garażowej G6 (quoad usum) parter. Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 151 920 zł104,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami i dwiema loggiami, mieszczącego się w budynku A5 na nowym Osiedlu Panorama w Tychach. Istnienie.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł151 m² 19 735,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy, przestronny apartament położony w kameralnej inwestycji na warszawskich Zawadach, przy ul. Bruzdowej 102. Nieruchomość o powierzchni 151 m wyróżnia się komfortowym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38,10 m² 9 973,75 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Poznań, os. Przyjaźni. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,1 m , położone na 1. piętrze w 12-piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38 m² 13 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Targówku, przy ul. Rembielińskiej. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z: pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł71,65 m² 6 685,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,35 m , położone na 2 piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina zaledwie kilka minut spacerem od Jasnych Błoni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 075 zł41,89 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 403 zł43,91 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 060 zł43,67 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Witkowo Drugie,zachodniopomorskie

799 000 zł72,73 m² 10 985,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom na sprzedaż w spokojnej okolicy Stargardu. W pełni wykończony, ogrzewany pompą ciepła gotowy do wprowadzenia. Parter: na parterze życie toczy się wokół salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł75 m² 10 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 242 m²

Otoczony starodrzewem, zrewitalizowany dom na dużej działce w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym! 80km od Warszawy! Tylko u nas! Bez prowizji! Dom w Zarzetce kilka lat temu zyskał nowe.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 420 m² 46,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna | 5 420 m widok na góry | potencjał inwestycyjny ratułów | gmina czarny dunajec grunt Z potencjałem W malowniczej części podhala Na sprzedaż działka rolna położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł103,60 m² 16 409,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4 pokojowe mieszkanie | wysoki parter | przestronne | dwustronne |ciche | do remontu ze świetnym potencjałem | garaż : O nieruchomości 4 pokoje, oddzielna kuchnia, kameralny balkon, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 200 m² 229,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Homfi ma przyjemność zaprezentować 12 arową działkę budowlaną - świetnie skomunikowaną i jednocześnie położoną w malowniczej i zielonej okolicy - miejscowość Włosań, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł199 828 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uwaga! Całość warunków sprzedaży do uzyskania po kontakcie za pomocą formularza. Warunki sprzedaży W trybie Z wolnej ręki gruntów rolnych składających się z działek ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 630 zł40,23 m² 15 004,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 333 775 zł101,55 m² 13 134,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 4 sypialni, 2 łazienek, wc, garderoby i 2 balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 038 zł50,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

232 200 zł1 161 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Tryszczynie Twój spokojny azyl blisko natury i miasta Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu w cichym, zielonym otoczeniu, ale z wygodnym dostępem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł43 m² 13 232,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na Witominie. Mieszkanie charakteryzuje się jasnym, przestronnym wnętrzem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł294 m² 2 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:543 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***dom z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł42,81 m² 11 656,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja jedna z największych zalet! Inwestycja znajduje się w świetnym punkcie komunikacyjnym: - szybki dojazd do Warszawy (blisko trasy) - w promieniu do 1 km: - przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25,50 m² 19 568,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

| o nieruchomości Nowe, wykończone, niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 25,47 m2, zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł52,48 m² 22 846,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do oferty apartamentu z widokiem na morze w prestiżowym budynku " duna resort" Lokalizacja: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 297 m² 74,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 32,97 ara, położonej w miejscowości Nowosiółki Dydyńskie w gminie Fredropol, w województwie podkarpackim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Funkcjonalność, lokalizacja i potencjał inwestycyjny - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Władysławowa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł52 200 m² 35,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 5,22 ha (52 200 m ), położony w miejscowości Sokolniki (powiat wieruszowski, woj. łódzkie), w odległości ok. 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 459 000 zł58,39 m² 24 987,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam widokowe, 3-pokojowe mieszkanie na Masarskiej 8 / ostatnie piętro / miejsce garażowe, z balkonu widok na Wawel. Tylko w naszym Biurze, mamy klucze do nieruchomości. Do sprzedaży mam.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł74,30 m² 8 344,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł245 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż prezentujemy komfortowy, klasyczny dom wolnostojący podpiwniczony z garażem położony na działce o pow. 723 m2 w Legnicy. Dom piętrowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł24,50 m² 15 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej 24,45 m2 położona w Warszawie, przy ul. Wiktoryn 6, składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,34 m , zlokalizowane w domu jednorodzinnym przy ul. Górnickiego, w dzielnicy Prądnik Biały , w pobliżu ul. Pachońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł39,90 m² 11 002,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 39,90 m2, położone na 9 piętrze jedenasto-piętrowego bloku w Białymstoku przy ul. Mieszka I 4 (piękny widok na panoramę miasta!). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł765 m² 5 032,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

[pl] Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalna-usługowa. Zlokalizowany w Białym Borze koło Grudziądza obiekt nowemu właścicielowi zapewnić może wysoki, stabilny dochód przy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł214 m² 7 378,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

Dom z basenem, dużą działką i widokiem na zieleń | Kraków Wadów Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części Krakowa Wadów, przy ul. Za Ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł45,23 m² 25 425,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które oferują metraż. I są takie, które oferują widok i dają poczucie przestrzeni, powietrza i kontaktu z zielenią mimo że wciąż jesteś w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł148 m² 6 013,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:544 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko Tczewa, z dobrym dojazdem do Trójmiasta? Zamieszkaj w Boroszewie! dom: na sprzedaż dwie połówki nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł98,94 m² 8 075,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026