dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Świerkowa

Rabowice,wielkopolskie

1 582 000 zł6 330 m² 249,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gmina Swarzędz - Rabowice ok. ul. Świerkowej. Polecam na sprzedaż działkę przemysłową o pow. 6330m2. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego- przeznaczenie magazynowo-produkcyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

730 000 zł69 m² 10 610,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, mieszkanie znajdujące się w Nowej Hucie na os. Teatralnym w budynku z 1954 roku. Doskonałe dla wszystkich którzy wolą więcej przestrzeni niż miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł76 m² 21 011,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 599 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 501,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej na działce 280m2 .Nieruchomość położona 3 km od Goleniowa, 35 od Stargardu. Powierzchnia użytkowa 79,85 m2, na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł145 m² 8 594,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Idealna oferta dla osób , które cenią sobie ciszę i spokój połączone ze znakomitą lokalizacją. I dlatego zapraszam Państwa na Ołtaszyn, gdzie do sprzedaży został ostatni dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł67 m² 15 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego , przestronnego mieszkania zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Bemowo - Chrzanów, przy ul. Batalionów Chłopskich. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wschodnia

Jaksice,kujawsko-pomorskie

49 000 zł25 m² 1 967,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 24,90m2 do własnej adaptacji. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje dwustronny lokal mieszkalny o pow. 24,90m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

509 999 zł37 m² 13 765,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Top Niższa Cena przy centrum/legnicka/winda Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Targowisko

Targowisko,małopolskie

699 000 zł94 m² 7 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Emmerson prezentuje: oferta tylko gotówkowa do sprzedania atrakcyjny dom w Targowisku (obok Niepołomic i Kłaja), niedaleko Puszczy Niepołomickiej. Dom w stanie deweloperskim. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

519 000 zł59 m² 8 826,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Komfortowe mieszkanie idealne dla rodziny - tylko U nas! nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Leśna Dolina, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

775 000 zł48 m² 15 979,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Albertyńskim, w dzielnicy Nowa Huta. Lokalizacja: nowa Huta to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

960 000 zł70 m² 13 731,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Jeżeli szukasz nieruchomości dla rodziny - trafiłeś idealnie. Przedstawiam Państwu apartament 4-pokojowy, z dwoma tarasami. Atuty: - mieszkanie dwustronne, - salon i 3 niezależne sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł44 m² 13 986,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy samej Galerii Mokotów ul. Stefana Bryły. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łączna

Żywiec,śląskie

336 712 zł185 m² 1 820,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: lokalu użytkowego położonego przy Łączna 8a, 34-300 Żywiec Przedmiotem licytacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walendów

Walendów,mazowieckie

2 250 000 zł208 m² 10 838,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Luksusowy dom z basenem na prestiżowym osiedlu Ventana Twoja oaza spokoju blisko Warszawy Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na strzeżonym, prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 117 zł59 m² 8 134 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowy apartament o powierzchni 58,78m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Osiedlu Akademickim położonym w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł46 m² 11 187,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Szukasz nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie położone w sercu Wrocławia, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego, to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

852 624 zł45 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysokiej klasy apartament w kameralnym budynku, wkomponowanym w otaczającą go przyrodę I Komfortowe poczucie prywatności i wyciszenia w centralnej części Gdańska I W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Puszczykowo,wielkopolskie

485 000 zł910 m² 532,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej działki w kameralnej okolicy tuż pod lasem, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Spełnij swoje marzenie kupując tę unikatową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

579 000 zł66 m² 8 719,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4-pokojowe mieszkanie na Nowym Mieście - idealne dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,40 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

643 900 zł147 m² 4 380,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipki Wielkie

Lipki Wielkie,lubuskie

65 000 zł13 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1,30 Ha w miejscowości Lipki Wielkie w gminie Santok. Nowa niższa cena Działka idealna dla osób chcących powiększyć swoje gospodarstwo lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kostrzyn,wielkopolskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, których jest niewiele na rynku! :) Dom premium w Wagowie znajdujący się blisko drogi S5 z widokiem na las sprzedawany na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

325 000 zł991 m² 327,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę. Odkryj możliwości jakie daje Ci ta oferta! Prezentowana nieruchomość to działka budowlana o powierzchni 991 m , znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

449 999 zł43 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Łukaszowice,dolnośląskie

450 000 zł105 m² 4 301,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1836

Serdecznie polecam oryginalne mieszkanie z potencjałem. Obecnie mieszkańcy Dworu von Luttwitzów ogrzewają swoje mieszkanie węglem w piwnicy. Autobus jeździ rzadko, i tylko do Świętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w okolicy al. Jana Pawła II w Krakowie. Ciche i wygodne trzy pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowizna

Nowizna,dolnośląskie

759 000 zł132 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Nowiźnie, na osiedlu Nowiznajomi- świetna lokalizacja. Dom znajduje się w cichej okolicy, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

749 000 zł100 m² 7 468,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania w komfortowym, ustawnym układzie pomieszczeń, które od podstaw możesz zaaranżować wedle swoich potrzeb? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł44 m² 13 122,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie (po generalnym remoncie) o powierzchni 44,2 m . Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym: (16 m ), - 1 pokoju (8,5 m ), - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Dąbrowa Górnicza,śląskie

499 000 zł1 089 m² 458 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną. Działka położona jest w bardzo urokliwym miejscu Dąbrowa Górnicza - Ratanice na końcu ślepej drogi w otoczeniu łąk, lasów i pobliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milejów

Milejów,wielkopolskie

199 000 zł51 m² 3 921,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 505 m²

Na sprzedaż dom położony w Milejowie gm. Kawęczyn w malowniczym miejscu wśród pól i lasów. Wokół cisza i spokój na działce o pow. 0,5505 ha Bardzo urokliwe miejsce. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Białystok,podlaskie

409 000 zł68 m² 6 032,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego przy ul.42 Pułku Piechoty w Białymstoku. Tylko u nas , oferta na wyłączność! Mieszkanie znajduję się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Focha

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł74 m² 20 394,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Aniołki, na osiedlu Wzgórze Focha. Nieruchomość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Komorowska

Strzeniówka,mazowieckie

597 000 zł870 m² 686,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 870 w miejscowości Strzeniówka (podział przed wprowadzeniem normatywu 2000M2) położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Działka jest porośnięta drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustiańska

Kraków,małopolskie

695 000 zł36 m² 19 146 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe 36,3 m2 ul.AUGUSTIAŃSKA. Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w kamienicy z 1920r na ul. Augustiańskiej (dzielnica: kazimierz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł60 m² 12 995 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią. W świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Sprawdzi się jako lokum dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

289 595 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 34,07 m / 1 Piętro / Balkon Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 900 zł48 m² 7 634,67 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobna kuchnią na Osiedlu Bajka w Fordonie. Mieszkanie zostało w pełni wyremontowane. Położono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

622 692 zł64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży ustawnego przestronnego mieszkania w nowo budowanym budynku. Bardzo dobra lokalizacji, kameralny dwupiętrowy budynek, tylko 13 mieszkań. Lokal na drugim piętrze, składa sie.