dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Mroga Górna

Mroga Górna,łódzkie

154 000 zł3 154 m² 48,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę rolno-budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy i pozwoleniem na budowę. Działka numer 3/3 gmina Rogów położona jest w miejscowości Mroga Górna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł38 m² 11 434,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokoje z aneksem kuchennym, usytuowane na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy w dobrze skomunikowanej okolicy Łękna. Nieruchomość: na powierzchnię 38,48 m2 składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Olecko,warmińsko-mazurskie

219 000 zł45 m² 4 855,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,10 m2 położone w Centrum Olecka przy ulicy Grunwaldzkiej. Przestronne mieszkanie usytuowane jest na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

900 000 zł315 m² 2 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż obiekt produkcyjno-handlowo-usługowy o powierzchni 286 mkw, wysokości wnętrz 4,5 m + lakiernia/suszarnia o powierzchni 32 mkw, co daje łącznie ok 320 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

109 000 zł983 m² 110,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ostatnie tak dobrze położone działki w Gryfowie Śląskim. Na sprzedaż działki budowlane, wszystkie o zbliżonych powierzchniach, regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowiec

Ostrowiec,zachodniopomorskie

355 000 zł110 m² 3 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący, murowany, ocieplony dom, zlokalizowany w pięknym miejscu wśród jezior i lasów. Rewelacyjne położenie-działka graniczy z lasem, a odległość do czystego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł55 m² 19 963,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień otwarty - Środa 26.02.2025r. od 11:00 do 19:00 Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania godziny. :Krótko: warszawa | Wola ul. Ordona | mieszkanie 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 900 zł161 m² 8 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedsprzedaż!nowoczesny Dom ok. 160m2, w Pięknym Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni ok. 160m2 posadowiony wśród pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł58 m² 12 072,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,90m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie. Budynek jest dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł57 m² 7 674,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Okazja! Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Na powierzchnię 57,20 m2 składają się: - jasny, przestronny salon - Sypialnia z garderobą - Duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie przy alei Solidarności w prężnie rozwijającej się części Woli odsunięte częściowo od ulicy. Głównym atutem mieszkania jest jego lokalizacja, świetny punkt komunikacyjny: - tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

399 000 zł43 m² 9 366,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż rozkładowe M-3 z balkonem, o powierzchni 42,60 m2, usytuowane na drugim piętrze 4-piętrowego bloku położonego w Białymstoku przy ul. Słowackiego (osiedle im. A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bartężek

Bartężek,warmińsko-mazurskie

135 000 zł749 m² 180,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: sprzedaż działka o powierzchni: 749 m Lokalizacja: działka położona w miejscowości Bartężek, w odległości zaledwie 220 m od jeziora Bartężek, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł52 m² 19 211,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na Wilanowie. Mieszkanie znajduję się na parterze w 4 piętrowym budynku wybudowanym w 2018 roku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł75 m² 9 405,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,49 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, w dzielnicy Nadodrze przy ul. Jedności Narodowej. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

522 499 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie do remontu, bieńczyce, os. Strusia Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego budynku przy os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

611 886 zł69 m² 8 828,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł41 m² 10 874,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz miejsca do zamieszkania na samowystarczalnym osiedlu o kameralnej zabudowie i nieopodal centrum miasta? Oferta w inwestycji dewelopera Murapol jest dla Ciebie! atuty: - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł61 m² 9 934,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3 pokojowe, 61 metrowe mieszkanie na osiedlu Zalesie przy ul. Zelwerowicza w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krzemieniecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

229 000 zł24 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal inwestycyjny Suterena (poziom-1), położony we Wschodniej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele ul.Krzemieniecka Nieruchomość o łącznej powierzchni (12,5m2) po podłodze 24.3m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

469 900 zł43 m² 10 910,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta bezpośrednia! Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 43m, usytuowane na I poziomie, przy ulicy Wyszyńskiego 8/3. Na metraż mieszkania składają się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

599 000 zł73 m² 8 214,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w centrum, z ogrodem. Świetne dla rodziny ale i pod inwestycję ponieważ jest w pełni umeblowane i wyposażone. Dwustronna wystawa okien. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

3 528 820 zł25 860 m² 136,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Międzyrzecze koto Bielska-Białej, 'sypialnia miasta Bielska-Białej' nasłoneczniony obszar o niewielkim nachyleniu południowo zachodnim piękna panorama gór od Kóz poprzez Bielsko do Jaworza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł28 m² 24 584,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie o powierzchni 28,27 m2 na Kępie Mieszczańskiej. W skład mieszkania wchodzi: * salon z aneksem kuchennym * sypialnia * łazienka * przedpokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

469 000 zł54 m² 8 717,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność prezentujemy na sprzedaż niezwykle widokowe i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu beskidzkim. Lokal mieści się na 8 piętrze W wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł64 m² 9 640,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kwiatkowskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

599 000 zł582 m² 1 029,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 202 m²

Na sprzedaż duży, słoneczny dom z warsztatem i lakiernią, dwoma murowanymi garażami oraz sześcioma garażami blaszanymi, oferujący mnóstwo możliwości. Idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

935 000 zł53 m² 17 664,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Port Popowice! | 3pok | Prawie Nowe! Polecam na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Porcie Popowice przy ul. Białowieskiej na pierwszym piętrze prestiżowej inwestycji firmy Vantage.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

599 000 zł87 m² 6 885,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

777 000 zł72 m² 10 791,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m na 2 piętrze 10-piętrowego bloku z windą z 1990 roku, położone w doskonałej lokalizacji gaj, wrocław Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Opole,opolskie

485 000 zł44 m² 10 943,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Opola, przy ul. Krakowskiej. To idealna propozycja zarówno dla młodej rodziny, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

261 000 zł42 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w zielonej części Świdnicy. Atrakcyjna cena! garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł39 m² 19 304,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie pow. 38,80 m2, jednostronne, słoneczne. V pietro z windami. - pokój dzienny - sypialnia - aneks kuchenny z prześwitem - łazienka - przedpokój Mieszkanie do własnej adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

960 000 zł85 m² 11 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Czyżyny - os. 2 pułku Lotniczego 84 ,60 m2 Na sprzedaż 4-pokojowe, jasne, przestronne i komfortowe mieszkanie do remontu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodociągowa

Sulejówek,mazowieckie

459 030 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze od strony południowo- wschodniej. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu lub miejsca naziemnego. Szczegóły w biurze sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matejki

Żyrardów,mazowieckie

650 000 zł158 m² 4 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowy dom postawiony w 2024/2025 roku o powierzchni całkowitej 158m2. Dom znajduje się w Żyrardowie w pobliżu ul. Lelewela, ok. 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł37 m² 11 336,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Mieszkanie na Zamkniętym Osiedlu Smart na Jarze! Lokalizacja: osiedle Smart na Jarze Powierzchnia:37,49 m Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym: przestronny i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Warszawa,mazowieckie

11 000 000 zł108 m² 101 852 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Pogodna 39 Mieszkanie 108m2 +garaż - na 2 auta +komórka lokatorska +ogródek Cena 1 100 000 pln Mieszkanie oddawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiszkowska

Pobiedziska,wielkopolskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Pobiedziska, ul. Kiszkowska Cena: 249 000 pln (do negocjacji) Lokalizacja: pobiedziska 20 km od Gniezna, 25 km od Poznania Metraż: ok. 48 m Piętro: parter Własność: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł50 m² 12 940 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone naprzeciw Parku Maślickiego. Mieszkanie posiada duży, słoneczny taras oraz miejsce garażowe w wielostanowiskowym garażu.